All-Star Diyet Yarismasi...

Benim aldıklarımın Türkiye'de %80i sahteymiş gı. Acaba sen hangi markasını almıştın? Ben de işe yarayacak mı deneyeceğim umarım enerji verir. C vitaminini de duydum bi de magnezyuma bakayım.Ben şu an 42 beden :KK43:
Yurt disindaki guvenilir bir marka yalniz onlar dogal probiyotik degil ben inanmiyorum. Ev yapimi yogurt kefir yeyin ondan iyi.
Ben 38-40 bedenim, hayatımda hiç 36 beden olmadım, hedefim 36:oha:

Bir ara 48 kiloydum 34 bedendim. Cok da matah bir sey degil. Soyle rahat bir 38 olmak istiyorum. Aslinda 37 :))

Yurt disindaki guvenilir bir marka yalniz onlar dogal probiyotik degil ben inanmiyorum. Ev yapimi yogurt kefir yeyin ondan iyi.

Bir ara 48 kiloydum 34 bedendim. Cok da matah bir sey degil. Soyle rahat bir 38 olmak istiyorum. Aslinda 37 :))
Canım benim dün attığım bağırsak düzenleyici ve vitamin takviyesi idi. Bugün yazdıklarım sporcu takviyesi. Probiyotik değil, sporla etkileşime giren enerji verici ve yağ yakıcı. İşe yarayacak mı göreceğiz.

Canım benim dün attığım bağırsak düzenleyici ve vitamin takviyesi idi. Bugün yazdıklarım sporcu takviyesi. Probiyotik değil, sporla etkileşime giren enerji verici ve yağ yakıcı. İşe yarayacak mı göreceğiz.

Ben dun yazdigini gordum. Bugun yazdigina bakmadim ki. :dondurma:

Ise yarar umarim. :KK50:

karatay dıyetı gercekden cok guzel ben ona baslayacagım vucuda ekmek ve meyve-seker gırdımı cok zor oluyor

:KK70: ahahha kuzuuu kıyamam ona ben resmı var mı cok severım kopeklerı

tamamdır
yumurta salatalık domates zeytın cevız peynır
guzel bı kahvaltı bu normalde yaptıgım bı kahvaltıydı deneyecegım lahana dıyetınden sonra ptesı baslıyorum
karatayda da kahvaltı boyle
20180301_133836.jpg

B bilinmeyenkullanici bugun yediklerim
Oglen: makarnali bi japon corbasi, icinde et sebze falan var
Aksam: 350 gr civari kemikli et, firinda sebze, 1 bardak kefir, 1 ufak kase lahana tursusu
Ara: 8-10 tane antep fistigi
Toplam: 2000 kalori

Spor roxen2303 roxen2303 1 saat yoga.
Afiyet olsun canım ama turşu ödem yapmaz mı

Bu ponpişe benim çocuklar olsa bayılırdı.. nasıl sever oynarlardı..
O da çocukları çoook seviyor deliriyor çocuk görünce :KK70:
telafi menüsü mü:KK53:
yok canım ani bir kararla İsveç diyetin başladım

yaaa seeen cok tatlısıınnn
buyudunde havhav mı oldun çeeennn
yerım senın kulaklarını patilerını yaaa
O minik kuşum benim yaaa ama göründüğü kadar masum değil :KK70:

Ara öğün 3 adet limonlu form bisküvi ve 1 bardak yeşil çay. Öğlen de tavuklu salata ve birazcık soya fasulyesi.
A AklinYolu1 üstad öğünleri yaz dedin yazıyorum ama diğer öğrencilerin hep yazmıyorrr :KK70:
valla ben sabah oglen aksam lahana corbası ıcıyorum :KK70:

ilk öğünü görünce anladıydım zaten :KK53: hepsini yapma bari 1 hafta yap yeter sana:KK49:
Benim kiloda zaten 13 günde 4 5 kg anca gider diye düşünüyorum 4 5 kg gitse süper olur kız 1 haftada ne verilir ki

B bilinmeyenkullanici
Bence de 6gununu yap yeter. 7. Günün açlığını çekmek eziyetten başka bir şey olmuyor. Ben dün bitirdim 11. Günde, çok sıkıldım sürekli aynı yiyecekler. Ve ben ikinci hafta veremiyorum. Bugün vücudu dinlendiriyorum.
Kaç.kilo verdin totalde

X