All-Star Diyet Yarismasi...

tuz zaten kullanmıyorum , karbonhidrat olarak kaliteli karbonhidrat alıyorum oda ölçülü daha napim bilmiyorum:KK14: şimdi yeşil çay içiyorum belki iyi gelir biraz :dua:
Odem atmak istiyosan sadece sebzelerden karb alabilirsin 2 gun falan. Ama cok da muhim degil, spora enerjim kalmaz diyosan bosver. Ben de odemliyim bu ara...

3 gundur hıc halım yok cocukla ılgılenemıyorum :KK43: hıc enerjım yok buna nasıl cozum bulucam hıc durmuyor kı sureklı oyun ılgı zıplamak hoplamak ıstıyor haklı olarak ama benım kolum kalkmıyor
AZ yiyince halsizlik oluyor bende de öyle.

Bugun öğlen bir mücver bir kase yoğurt.Iki kucuk muz.
Aksam cok az firinda bali k uc bardak limonata.Bir kahve bir parça çikolata.Bir kase balli yogurt bir kucuk dilim kepekli ekmek.Bir avuç kayısı çekirdeği.
Bir lt su.spor yok.

kızlar zıplamak lenflerı uyarıyor uyarılan lenfler sonucu bol bol wc ye cıkıyorsunuz ve o ödem gıdıyor :)
lısanslı voleybol oynadıgım zamanlardan kalan bı bılgı
ıp atlamak kosmak zıplamak ıse yarar odem atmaya
Benim köpeğim de büyük wcsini yapmadan hemen önce uçarcasına koşar ve hemen ardına yapar :KK70: ondan beridir ben de onun yolundayım :KK70: :KK70:

Iyiyim cnm kar firtinasinda kaldik yine de tatil yapmaya calisioz :) Ben de esime kokoreci soyluodum nerden aliosunuz , hersey bulunuo da koko ah ah
Nerlerdesiniz kar firtinali ya? kokorecusa.com diye bi siteymis :KK70: ordaki telefon numarasini aramis o adam toptanciymis, baskasinin numarasini vermis vs. vs. neyse muradina erdi sonunda, haftaya gondercekmis adam 5 pound kokorec. 1 ay yeriz artik:KK70:

Nerlerdesiniz kar firtinali ya? kokorecusa.com diye bi siteymis :KK70: ordaki telefon numarasini aramis o adam toptanciymis, baskasinin numarasini vermis vs. vs. neyse muradina erdi sonunda, haftaya gondercekmis adam 5 pound kokorec. 1 ay yeriz artik:KK70:
Maine :) 1 hafta once aldik biletleri fln hava normaldi sonra da iptal edemedik. Iyiymis ya burda kokoyu nasi satiomus adam vay anasini gerci cinliler de bagirsak yiyo :) denemedim ama

bugünde pek yazmadım regl öncesi şişlikle boğuşuyorum patlayacak gibi oluyorum bazen.. var mı bu duruma iyi gelecek öneriniz:KK14:
Ah ah varsa bana da bendede aynı sıkıntı var patlayacak gibi hissediyorum. Çok şükür başladı ama 3 gün feci geçiyor resmen yatalak oluyorum. Bek karın bacak ağrısı miğde bulantısı şişlik tam felaket:KK43: birde 10 gün sürüyor ya:işsiz:

Kizlar cok kotu de olsa menumu yazim napim tatildeyim kotu biliorum
Sabah
2 tane minik bazlama ekm. 240cal
2 tane krem peynir 140cal
Meyveli yogurt 150 cal

Aksam
Hamburger 1/4. 100cal
Istakoz 150 cal minicik bisey
Bira 3 tane kucuk 450cal
Toplam 1230cal

Günaydın arkadaşlar,
N nscckts canım bu benim kahvaltım. Normalde 2 dilim ekmekti ama metabolizmam yavaş olduğu için 1,5 ay sonra 1 dilime indirdik. Sen 2 dilim ye sonra düşersin 1'e. Maydanoz, biber ekleyebilirsin. Yanına da yeşil çay oh mis. Ekmeği Uno'nun çiya tohumlu ekmeğini al bence.

Kızlar nasıl gidiyor...Karataycı olduk neredeyse hepimiz...şuna emin olun karatayla verilen kilolar geri alinmıyor.
Sabah:1 kayisi yumurta
1 parca peynir
3 ceviz 2 kayısı 1 catal kaymak 7 zeytin dereotu maydonoz
Oglen:
200 gr tavuk göğsü izgara acibiber izgara
Akşam:
1 tabak corba
Mevsim salatasi(havuc turp pancar marul)
2 kayisı 5 fıstıko_O
Spor yok..bugün en yoğun günlerimden biriydi...2 lt su içildi
Bu liste güzel yaaaa, tam protein diyeti diyemem buna. Süper.

X