Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Aşkım katilmicam çünkü biraz saldım biraz söylemiştim zaten takip etmiyorum uğraşmıyorum saldım birazcik iki üç ay böyle bir süreç olucak benim için düşünmek istemiyorum bu aralar çok yoruldum çünkü iki senedir
Seninle irtibatı kesmek istemiyorum lütfen bana hep haber ver mutlu haberin olsun ilk önce insallah ❤️
Anladım cnm
Nasıl mutlu olacaksan
Mutlaka haber veririm cnm inşallah 🤲😘🤩

Bu ayda olmassa akışına bırakıcam artık hayırlısı artık cnm benim 😘
Bende geçen aydan öyle yapmaya başladım çünkü artık kafamızın boşalması lazım buraya senin gibi bir iki arkadasimizla konuşmak için giriyorum onun dışında okumuyorum gebelikle ilgili şeyleri o yüzden sadece sizlerle sohbet etmek güzel gerisine bakmıyorum çünkü ❤️

Bende geçen aydan öyle yapmaya başladım çünkü artık kafamızın boşalması lazım buraya senin gibi bir iki arkadasimizla konuşmak için giriyorum onun dışında okumuyorum gebelikle ilgili şeyleri o yüzden sadece sizlerle sohbet etmek güzel gerisine bakmıyorum çünkü ❤️
Aynen strese girince hormonlarıda etkiliyormuş
Bakalım zaman ne gösterecek cnm
Senle de sohbet etmek çok güzel güzelim benim ❤️❤️

Ne zaman istersen buradayım özelden de yazisiriz bencede çok güzel ❤️

• Muhteşem
Reactions: As6
İnşallah herşey gönlünce olsun canım benim toparlarsiniz hemen inşallah,❤️
Amin inşallah canım benim ❤️
İnşallah herşey gönlünce olsun canım benim çok sevindim. Sende bana dua et yarın güzel haberler alayım doktordan bebiş vardır inşallah 🙏🏻🙏🏻
Ya teşekkür ederim 🙏 inşallah sende çok güzel haberlerle gelirsin 🤲🙏
İnşallah herşey çok çok güzel olur kuzum😊hakkında hayırlısı
Amin inşallah canım benim ❤️ ❤️
Ben doktordan geldim kese göremedik. Kan istedi işte öylenden sonra düşer e nabıza umarım. Denizz41 Denizz41 M Marryyj ArasaNillGerek ArasaNillGerek @Beyond the sky @ayb00
Bizi de haberdar et 🤲 dualarım seninle 🙏🙏❤️

Selam kızlar pazartesi günü ovalüsyon testim iki farklı markada bu şekilde çıktı ben yumurtlama kabul ettim çünkü ertesi gün silikleşti sizce yumurtlamamı? Daha önceki aylarda daha koyu çıkıyordu ama Candy7777 Candy7777 ArasaNillGerek ArasaNillGerek ve diğer kızlar

Eklentiler

• IMG_5807.jpeg
    IMG_5807.jpeg
    44,4 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG_5806.jpeg
    IMG_5806.jpeg
    48,1 KB · Görüntüleme: 11
X