Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Amin inşallah

Bende şuan duphoston kullanıyorum ve kabızlık var bende kendi kendime düşünüyorum günde 2 3 sefer büyük abdestimi yapabiliyordum ama iki 3 gün dur yapamıyorum
Ya ilaç etkisi ya da korunmuyorsanız gebelik belirtisidir kendisi biz korunduğumuz için ilaç diye düşünüyorum ben. Gerçi baya bir belirtim var ama umarım kaza kurşunuyla vurulmamışımdır.

Kızlar freely strip gebelik testi kuruma çizgisi çıkarıyor mu kullanan var mı? Bi de bu strip testler erken gebelik testinden ziyade bi nevi kaset test mi olmuş oluyor?

Kızlar duphaston kabızlık ve şişkinlik yapar mı Candy7777 ArasaNillGerek A ayb00 ve duphaston kullanan diğer bacilarim
Kabızlık varsa kuru inciri küçük küçük kes, cam kavanoza koy üzerini geçecek kadar da zeytinyağı koy, kapağını kapat, karanlık bir yerde 24 saat beklesin, her sabah ve akşam 1 tatlı kaşığı incirlerden ye 1-2 tatlı kaşığı da zeytinyağından iç, kabızlığı çok iyi çözüyor, ben transfer dönemimde progesteron yüzünden kabız olmuştum hayatımda ilk kez doktor şurup söylemişti içmemiştim, bu şekilde çözdüm. İncir fln uğraşamam dersen aç karnına ve yine yatmadan 1 tatlı kaşığı zeytinyağı iç, çocuklara da bu şekilde yapıyorduk biz.

Kızlar beyaz akıntı olunca yumurtlama haftasında oluyoruz dimi ve benim akıntım var ama kocam evde değil

Kızlar merhaba agustostaki sonuçlarım buraya da atmıştım . Doktoru begenmedigim için sonuçlar için gitmemistim. Arkadaşımla karşılaştırdığımızda farkettim estradiol düşüklüğünü. İlk gebeligimde 32 çıkmış 4 senede bu kadar düşer mi. Yeni bir randevu aldım erken menapoz falan diyor üzüldüm bu adetimde tekrar aldırmak istiyorum. E2 nin böyle olması gebeliğe engel mi veya yukselebilen bir şey mi biliyor musunuz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…