Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlaaar selaam biri vardı doğum haritasında 5. Eve bakıp tarih tahmin ediyordu. Az önce aklıma geldi hem eşime hem kendime baktım ve ikimizinde 5. Evi boğa burcu acaba bu bişey ifade ediyor mu anlayan var mı

Denerim şurup bende de var dupalak dopalac öyle birşey ama hiç kullanmadım.

Kızlaaar selaam biri vardı doğum haritasında 5. Eve bakıp tarih tahmin ediyordu. Az önce aklıma geldi hem eşime hem kendime baktım ve ikimizinde 5. Evi boğa burcu acaba bu bişey ifade ediyor mu anlayan var mı
Bu kişiye bende ulaşmaya çalışıyorum beyaz manolya mıydı ismi neydi geçen neler oluyor burda diye yazdım ama cevap vermedi

Kızlarım nabersiniz Candy7777 A ayb00 Kahhve B BallYilmaz123 B Beyond the sky P Poncikokiz24_ Denizz41 Benim klomenin 4. Günü bugün ilk defa bu kullandımda cok çişim geliyo bide öyle aman aman bi akıntı yok bence tam gelişmedi yumurta ilaç yarın bitecek dr a da yarın gitmeyeyim bigün sonra gideyim diyorum çünkü gitcem ölçüsü düşük çıkacak ve moralim bozulacak ilk ayda olduğu gibi. Bu klomen bende yumurta geliştirmiyo

Bu konuda bilgim yok hić kullanmadım. Hâlâ adet olmayı bekliyorum. Eğer 10-20 Eylül arasında olursam adet 12 Ağustos'ta gelen kanama adet kanaması diyecem artık belirsizlik çok yoruyor insanı. 11 gün oldu duphaston kullananalı hâlâ adet yok inşallah normaldir. Haftaya gidecem doktora bakalım.

İnsnılmaz bi bel kasık ağrım var yumurtlama akıntım geldi ama daha 10. Günüm ve ovulasyon testim böyle

Eklentiler

• IMG_4007.jpeg
    81,4 KB · Görüntüleme: 23
Bebekimmm geliştirir doktor hangi gün gelmeni soylediyse o gün gitttttt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…