Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Akıntım, göğüs uçlarında ağrı, bide kasıklarımda çok keskin ağrılar var. Bunlar hem gebelik belirtisi hem adet belirtisi oyüzden çokta beklentiye girmiyorum şimdilik bekliyorum
Ay hadi inşallah ya 🙏🏼 çok beklentiye girme ama çokta umutsuz olma. Olumlu şeyleri düşünelim ki olumlu şeyleri çekelim hayatımıza 🙏🏼 bugün ilacın son günüydü dimi? Seninde bekleme süren başladı 🤭🌸

Ben sıkıldıkça bakıyorum. Bu aralar sessiz burası. Galiba herkes beklemede oyüzden kimse yazmıyor. Hele bi batlar yaklaşsın test atan mı dersin belirti arayan mı dersin
Aynen öyle 😂 bende bu ay yumurtlama belirtisi tek bı gün oldu akıntım vardı ertesi günü kesildi ama ben o gün tek bı kez ilişkiye girebildim bu ay da yok herhalde ve 2 Eylül de randevum var

Ben tüp bebiko takibindeyim, çatlatma iğnemi vurulmuştum, lh yani yumurtlama testiydi bu testlerin güvenilirliğini ölçmek için yapmıştım 😅😅 ama umarım önümüzdeki aylarda da kan değeri olarak da buraya pozitif atmak kısmet olur 🧿🧿💚
Evet yumurtlama testi olduğunu gördüm.Tedaviye basladiginizi anladım.O yüzden dua ettim size.Belli mi olur bir bakmışsınız oluvermiş.Olumlu düşünelim olumlu olsun.Herkese duacıyım.🥰

Kızlar selam yumurtlama döneminde şiddetli ağrı çekeniniz oldu mu sağ tarafım gece uykudan uyandırdı sanki içimde bi şeyler yırtıldı hala da ağrıyor sancı gibi yatınca bir şey yok kalkınca batıyor sürekli su an yumurtlama dönemindeyim
Ben her ay düzenli olarak bu ağrıyı çekiyorum 😔

Aynen öyle canım. Evet dün bitti artık bekleme faslı geldi
Ay hadi inşallah ya 🙏🏼 çok beklentiye girme ama çokta umutsuz olma. Olumlu şeyleri düşünelim ki olumlu şeyleri çekelim hayatımıza 🙏🏼 bugün ilacın son günüydü dimi? Seninde bekleme süren başladı 🤭🌸

Aynen öyle 😂 bende bu ay yumurtlama belirtisi tek bı gün oldu akıntım vardı ertesi günü kesildi ama ben o gün tek bı kez ilişkiye girebildim bu ay da yok herhalde ve 2 Eylül de randevum var
Bende o belirti bile olmadı canım ama şunu da gördüm daha önce klomen falan kullanırken o akıntı her yumurtlama da olmuyormuş. Hani doktor kontrolünde yumurtanın büyüyüp çatladığını görmesem o ay yumurtlamadım diyicem çünkü hiç yumurtlama akıntım olmadı normalde olurdu. İnşallah güzel haberler alırsın kuzum

Bana göre çok erken evlenmişsiniz.Tabii nasip işi olduğuna da inanıyorum.Allah evliliginizi bebekle taçlandirsin.Türkmenistanlı misiniz?Doğum Türkmenistan yazmışsınız da ondan. :)
Evet baya erken evlendim farkındayım ama şükür şimdiye kadar hiç pişman olmadım severek evlendim kaynanam falanda iyiler bir tek görümcelerim biraz şey işte anlarsın ya 👿 onlarla da başetmeyi biliyorum evelallah.😁
Evet canım Türkmenistandan doğup büyüdüm

X