Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Masaallah cok sevindim saglikla ilerlesin saglikla kucaginiza almak nasip olsun insaallah Dogum gununuz kutlu olsun

Yumurtlama döneminde olabilirmiş ben de yaşadım ve yumurta toplamam olmasına rağmen hala yaşıyorum, sanki otutturmuyo içine içine değiyor ya da basınç yapıyor gibi değil mi?

Aynen canım sağ tarafımda geceden başladı sabah devam ediyordu su an daha hafif bugünlerde yumurtlama günüm ondan herhalde

belli olmaz gebelik belirtiside olabılır siz bi kan verin olmadı her zamankınden farklı hıssedıyorsanız regle yakın

Yüzmekten olmuştur o ağrılar. Kız dikkat biraz kendine çok yorulmamaya çalış

Yüzmekten olmuştur o ağrılar. Kız dikkat biraz kendine çok yorulmamaya çalış
Aslında dikkat ediyorum da şu 2 gün yordu biraz beni. Bizim 4 ayaklı bir oğlumuz var. Dün onun ufak bir operasyonu vardı. Resmî tatil diye ben götürdüm dün. Yol uzaktı. Sonra dön evi topla et derken oturamadım. Bugünde deniz bayağı yüklendim kendime

Geçmiş olsun miniğe hem çalışıp hem ev olunca yorulmamak elde değil tabi bide oğlun varmış Sen yine dedikkat etmeye çalış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…