Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar sizce bir dişçi hamile olup olmadığımızı bilebilir mı? Bir aralar diş hastanesini doğum ve çocuk hastanesi ile birleştirmişlerdi deprem bölgesi sorunsalı. Dişim apse yapmıştı. Sıra beklerken içerden çıkan kadın kocasına hamile olabilir misim dedi. Aşağı inip kontrol ettir demiş diş doktoru. Kadının beklemediği her halinden belliydi.

Herkese selammmm🤗
bu ara pek sık yazamıyorum ama
Test yapmisti doktorum
AMH Daha cikmadi
Cikinca gidip gosterecegim öncesinde bilgi sahibi olanlar bi sonuçları yorumlayabilir mi?🙏🏻
FSH: 5,62
LH: 6.03
Prolaktin:11.47
E2 estradiol: 44

Herkese selammmm🤗
bu ara pek sık yazamıyorum ama
Test yapmisti doktorum
AMH Daha cikmadi
Cikinca gidip gosterecegim öncesinde bilgi sahibi olanlar bi sonuçları yorumlayabilir mi?🙏🏻
FSH: 5,62
LH: 6.03
Prolaktin:11.47
E2 estradiol: 44
Güzel görünüyor. Fsh a göre amh ta normal gelir muhtemelen 🙏🏻

Kızlar selam yumurtlama döneminde şiddetli ağrı çekeniniz oldu mu sağ tarafım gece uykudan uyandırdı sanki içimde bi şeyler yırtıldı hala da ağrıyor sancı gibi yatınca bir şey yok kalkınca batıyor sürekli su an yumurtlama dönemindeyim

Kızlar sizce bir dişçi hamile olup olmadığımızı bilebilir mı? Bir aralar diş hastanesini doğum ve çocuk hastanesi ile birleştirmişlerdi deprem bölgesi sorunsalı. Dişim apse yapmıştı. Sıra beklerken içerden çıkan kadın kocasına hamile olabilir misim dedi. Aşağı inip kontrol ettir demiş diş doktoru. Kadının beklemediği her halinden belliydi.
Öğürmüştür belki aklıma başka bişi gelmedi nası bilsin

kızlar daha 4 haftalık hamileyim karnım çok şiş doktor iki hafta sonra gel dedi ama normal mi sizce korkmalimiyim

Eklentiler

• IMG_6655.jpeg
    IMG_6655.jpeg
    76 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_6646.jpeg
    IMG_6646.jpeg
    124,7 KB · Görüntüleme: 60
Kızlar merhaba. Biliyorum regl belirtileri ile hamilelik belirtileri hemen hemen aynı. Benim 1 hafta öncesinden adet sancılarım başladı normalde böyle olmazdı. Gün içinde bazı zamanlar her an olacakmışım gibi ağrıyıp geri kayboluyor. Göğüslerimde dolgun ve hassas. 1 hafta öncesinden başlaması regl belirtisi mi sizce?

Kızlar selam yumurtlama döneminde şiddetli ağrı çekeniniz oldu mu sağ tarafım gece uykudan uyandırdı sanki içimde bi şeyler yırtıldı hala da ağrıyor sancı gibi yatınca bir şey yok kalkınca batıyor sürekli su an yumurtlama dönemindeyim
Yumurtlama döneminde olabilirmiş ben de yaşadım ve yumurta toplamam olmasına rağmen hala yaşıyorum, sanki otutturmuyo içine içine değiyor ya da basınç yapıyor gibi değil mi?

kızlar daha 4 haftalık hamileyim karnım çok şiş doktor iki hafta sonra gel dedi ama normal mi sizce korkmalimiyim
4 haftalık gebelikte yani karın pek belli olmaz ama gaz ya da ödem olabilirim ama sen bunlar olabilir diye sakın doktoruna sormadan bir şey yapma, eğer riskli bir durumun yoksa hafif tempolu yürüyüş yap bağırsakları harekete geçirip gazı atmaya yardımcı olur

Bir de hamurişi, ekmek, makarna vb karbonhidrat tarzı şeyleri tüketme, mümkün olduğunca sebze ve lifli şeyler yemeye çalış, gluten hassasiyetin varsa ve sen bilmeden yiyorsan hamile değilsen bile göbüşün hamile gibi şişer

Ohoo bu ne ki ben hamile değilim yine de karnım 5 aylık gibi. Beni görenler karnıma bakıp hamile misin diye soruyorlar çok sinir bozucu. Sorun yoktur canım rahat olmaya çalış

X