Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Tekrar yaptın mı geç döllenme olabilir
Bu ay adet olmak istemiyorum kırmızıyi görmek istemiyorum diye baya stres yaptım yumurtlama günlerini çok kafaya taktım düzenli bi birliktelik olmadı adet gecikmesi aklımın ucunda bile değildi ilk negatifi görünce tamam yoktu zaten dedim ama hâlâ gelmemesi tabi suphendiriyo beni bakalım zaman neyi gösterir hiç bı belirti de olmayınca kupkuru sadece arada kasik ağrısı oluyo akıntı olması mi lazım acaba kuruluk normal de olmaz mı hamilelikte

İşte bazen düşündüklerimize, aklımızdan geçenlere çok dikkat etmemiz gerekiyor. Duâ niteliği taşıyor Duâlarını ayrıntılı yapmalısın

Geçmiş olsun valla bana öyle olmadı bilmiyorum ki

Reglime 3 gün var erken gebelik testi negatif daha öncede kaset testlerde negatif görmüştüm ama bı ümidim vardı şuan çok üzgünüm aralığa kadar eşim tekrar yok Aralık'ta da olur mu olmaz mı bilemiyorum 6 7 ayda 1 gelerek bebekte nasıl tutar onu da bilmiyorum

Eklentiler

• IMG_20240824_090520.jpg
    27,6 KB · Görüntüleme: 34
Hormonları bakmak için adetin 3. Günü gel diyo ya kuzum doktorlar senim hazır adet olmuşsun diye dedim. Aynen senin kist myom içim adetsiz gitmen lazım daha iyi randıman alabilmek için karından baktığı yeterli gelmeyebilir tabi. Hani ben hazır adetliylen 3. Günü gidip hormonlarını baktırabilirsin eşinde vermediyse sperm testi verir. Onlar hallolur adetinde bitmiş olur vajinal usg ile bakar Dr bu sefer

Zaten idrarlarda devamını da görmesem bile diş tedavimi yaptırmak için kan vermek zorundayım İnşallah devamı gelir canım
İnşallah canım beni etiketle mutlaka merak ederim bende az önce test yaptım koca bir negatif bugün 12.gündü olsa çıkardı zaten umut kalmadı hiç yarın yada en geç pazartesi kırmızılar görünür

Artık ben hiç bir teste inanmıyorum ve yapmiycamda az önce regl oldum 4 test ya nasıl olur hala anlamış değilim
Canım ben demiştim sana, ah keşke en başından var mı yok mu diye uğraşana kadar direkt kan verseydin, zaten eğer gebelik varsa o testler sürümcemeye girmez varsa direk çift çizgi olur, kısmet canım başka aya inşallah

kız yoktur öyle bişey. Varsa bile azdır. Öyle olsa doktorlar demez miydi. Ama aklıma bir şüphe düşürmedin değil ahahahahhaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…