Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Offff ağzımın suyu aktı bizi de davet etsene beaa😆😆 geçen çocukluk arkadaşım var eşiyle oturuyoruz hep beraber. Onlar bize diyo sünnet düğünü yapın da oynayak diye biz onlara aynı şeyi diyoruz bilmiyom bomba kimde patlıcan. Düğünsüzlükten ölücez herhalde tövbe yarabbim. 😆😆😆 Ben en son şubatta düğünümüz vardı hele çocuğum 4 yaşına girecek onun 3 yıllık ömründe ilk düğünüydü o derece yokluk çekiyoruz da bu konuda
Buyrun gelin seve seve ağrılarız sizi

Görümcem doğuma gidecekti hala öğürüp kusuyodu. Acaba spermle mi alakalı diye düşünüyorum cinsiyete alakalı değil ona eminim
Ben şey duydum hatta gördüm instada da hamile iken bulantı olmasının sebebi kocamızın karaciğer yağlanmasıymış ya da karaciğerindeki bir rahatsızlıkmiş. Birde tabi dalgalanan hormonlarının 😂😂

Ben şey duydum hatta gördüm instada da hamile iken bulantı olmasının sebebi kocamızın karaciğer yağlanmasıymış ya da karaciğerindeki bir rahatsızlıkmiş. Birde tabi dalgalanan hormonlarının 😂😂
Allah allah karaciğeri yağlı olan kocan varsa gebelikte hep kusuyosun yani🫨 ne değişik şeyler var ya demi kuşum.

Kızlar bişey sorucam gecenin bi körü 😂 ben şimdi madem planlamaya başladım gidiyim bi kadın doğuma genel bi kontrol olayım dedim ama bugün reglin başı nette 3. Gün demişler pazartesi 4. Günü olucak adetimin sizce gidilebilir mi? Ya da regl bittikten sonra mı gideyim? Deneyimli arkadaşlarım beni aydınlatır mısınıız

Kızlar bişey sorucam gecenin bi körü 😂 ben şimdi madem planlamaya başladım gidiyim bi kadın doğuma genel bi kontrol olayım dedim ama bugün reglin başı nette 3. Gün demişler pazartesi 4. Günü olucak adetimin sizce gidilebilir mi? Ya da regl bittikten sonra mı gideyim? Deneyimli arkadaşlarım beni aydınlatır mısınıız
Merhabalar tatlı kız hoş geldin buranın ruhanisi benim genelde uyumuyorum dermişim 😅😅 evet hormon tahlilleri için eeeen uygun zaman dilimi adetin 3. Veya 4. Günü. Tam isabet olur güzel zaman olur yani. Hormon sonuçlarına göre de doktorun neye karar verirse o şekilde ilerlersiniz. Eşin spermiyogram vermediyse onu verebilirse çok iyi olur. Onun için 3 günlük perhiz önemli adet başlamış senle bir gitse diyette olmuş oluyo zaten. İkinizin ön adım tahlil olayı halledilmiş olur yani

Merhabalar tatlı kız hoş geldin buranın ruhanisi benim genelde uyumuyorum dermişim 😅😅 evet hormon tahlilleri için eeeen uygun zaman dilimi adetin 3. Veya 4. Günü. Tam isabet olur güzel zaman olur yani. Hormon sonuçlarına göre de doktorun neye karar verirse o şekilde ilerlersiniz. Eşin spermiyogram vermediyse onu verebilirse çok iyi olur. Onun için 3 günlük perhiz önemli adet başlamış senle bir gitse diyette olmuş oluyo zaten. İkinizin ön adım tahlil olayı halledilmiş olur yani
Hoşbuldummm ben de öyle gecelerin kahramanıyım 😂 Ya aslında şöyle ki ben aslında hormondan ziyade genel vajinal muayane ve ultrason olarak gidiyim dedim çünkü daha önce bu şekilde bi kontrole hiç gitmedim hani bi bakılsın kist mist var mı rahimde bi sorun var mı gibisinden. Çünkü ben takıntılıyım biraz hormonda bişey en ufak bi düşük yüksek çıksa ben kafama aşırı takarım, her şey normalse vücudumda ona göre bi kaç ay olmazsa giderim bu testlere dedim mantıken de zaten istediğim kontrole de reglken gidilmez 😂

Bir de ben bu ay çok dikkat etmedim edemedim en azından bu kontrol sonrası bu ay yumurtlama testi aldım onunla takip edip biraz düzene oturtabilirsem belki hiç gerek kalmaz diye düşünüyorum, bu sefer hormonda bişeyim çıksa ona kafayı takmaktan hiç bişeye dikkat etmem dışarıdan kolay gözüküyomuş ama içine girdikçe buralar bir girdap gülüm kafalar karışık hahahahah

Benim ki adet gibi değil ya lekelenme oluyor daha kana dönmedi. 12 Ağustos'ta 3 süren kanamam başladı baya kanama dopdolu ama rengi kahverengi. Sonra birden kesildi 5 gün sonra yeniden kanama başladı baya kıpkırmızı kan vardı. Su gibi akıyordu WC de iken ne olduğunu anlamadım. Yarım gün sürdü ama. Sonra doktora gittim duphaston verdi dün başladım bu gün kanla karışık lekelenme başladı da o da 1 2 saat sürdü. Ne oluyor bana. Candy7777 Candy7777 ArasaNillGerek ArasaNillGerek
Canım adet düzensizliği yaşıyorsun bebeğini daha yeni kaybettin adetlerin bir iki ay böyle olması normal. Basit bir düşük değil seninki doğum gibi olmuş

Kızlarım az önce başka bi konuda okudum sperm yoğunluğu en çok zevk suyunda var diyolar. Oha bi ben mi bunu yeni öğrendim şimdi Candy7777 Candy7777 B BallYilmaz123 A ayb00 @shine12 Kahhve Kahhve M Momyteam B Beyond the sky D derindenizmavisi O_sevincli_ki O_sevincli_ki Denizz41 Denizz41 P Poncikokiz24_ ay gülmeyin ama senelerce boşuna mı uğraştım ben şimdi z.suyu kısmında adam giyinik oluyo genelde😮‍💨😮‍💨😮‍💨😮‍💨
Ya hayır yaa belki bir tane iki tane kaçıyor olabilir ama yoğun değil ya ben onu araştırmıştım prostat suyuymuş o sıvı

Kizzlarr merhaba artimed testin algilama orani düşük mu bilgi sahibi olan yazabilir mi acaba dun albi testle yaptim pzoitit verirken dünden beri ayni zamanda bugünde artimed yaptim test negatif kafayi yemek uzereyim albi daha önce yaniltmadi suan artimedleri gördükçe sinirim alt üst oldu bilgisi olan yazabilir mi ,?

Kizzlarr merhaba artimed testin algilama orani düşük mu bilgi sahibi olan yazabilir mi acaba dun albi testle yaptim pzoitit verirken dünden beri ayni zamanda bugünde artimed yaptim test negatif kafayi yemek uzereyim albi daha önce yaniltmadi suan artimedleri gördükçe sinirim alt üst oldu bilgisi olan yazabilir mi ,?
Kesinlikle mal bi marka heralde sen başka bir markayla devam et bir daha dene istersen almayın şunu da negatifi pozitif pozitifi de negatif gösteriyor olabilir güvenmiyorum hiç

Çok heyecanlıyım bu silik çizgi şu an çıplak gözle görülüyor flash tutmadan geçen ay bunu yaşamadım Yani şöyle çok fazla idrar tuttuğum için idrar birikintisi ucu olmuş o belliydi zaten her tarafta dağılmıştı orta tarafı Ama şu anda normal ışıkta flash tutmadan görüyorum çizgi bana bakıyor resmen var pembe olarak açık pembe
Kuzum bu sabah tekrarla ilk idrarla bence erken gebelik testi al🙏🏻❣️

Kızlar bişey sormak istiyorum ben adet geçince 2. Gün test yaptım ama negatifi gördüm tamam dedim gebelik yok adetim gelmedi 6. Gün bugün ama hiç akıntı yok belirti yok gebe hissetmiyorum böyle bı durum yaşayıp pozitifi gören oldu mu 🥺

X