Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Testini gördüm çizgiyide gördüm. İnşallah gebeliktir. Bende de innovita gebelik testi var ptesi yapayım diyorum

Hani diyorlar ya 6. Haftadan önce bulantı olmuyor . Kafama takıldı benimde. Acaba erken yaşayan var mı aramızda?
Ben kızımda da bunu yaşamıştım bulanmak ile bulamamak arası idi ama zaten buna hormonlar sebep olduğu için neden olmasın erken gebelik belirtileri arasında da olabiliyor

Ya canım çok üzüldüm dediğin gibi nasip erken bakılsaydı da belki aynı sonuç olacaktı, sıkma canını artık.
Umarım en yakın zamanda sağlıklı gebelik nasip olur

İhmal etme de git bakalım ben anlayamadım neden böyle olduğunu baya merak da ediyorum
Aynen bende çok merak ediyorum gidecem zaten. Ya kaynanamgile kızmıştım erkenden nişan filan yaptılar kaynıma ben kırklıydım ama iyi geldi bir yandan sevdiklerimle olmak. Şimdi de nasipse kız kardeşimin güzel günlerini göreceğiz. Kaynım, kız kardeşim, sonra da kuzenim arka arkaya. Birde benim kuzenim eşimin kuzeniyle evlenecek.

Ay bebekimmm herşey gönlüne göre olsun boşver eglenmissin işte ne güzel

Offff ağzımın suyu aktı bizi de davet etsene beaa geçen çocukluk arkadaşım var eşiyle oturuyoruz hep beraber. Onlar bize diyo sünnet düğünü yapın da oynayak diye biz onlara aynı şeyi diyoruz bilmiyom bomba kimde patlıcan. Düğünsüzlükten ölücez herhalde tövbe yarabbim. Ben en son şubatta düğünümüz vardı hele çocuğum 4 yaşına girecek onun 3 yıllık ömründe ilk düğünüydü o derece yokluk çekiyoruz da bu konuda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…