Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Test yapmadn mııı

Arkadaşlar dişçim tekrar geçici dolgu koydu kanal tedavimi erteledi röntgenle bakamayınca 2.seansı.. ben ovulasyondan eminim. 9.gün bugün. Şehirdısına gıdecegım ıcın arkadasıma yaptırmak ıstıyorum dişi 2.seansı da. Gebelik kesinlescek dedim çarşambaya dek Perşembe gel dedi engec. Catlama günü belli oldugu ıcın gebelkk varsa kesın cıkar dimi Çarşamba da? Bir yanım yıne riske atma gideceğim sehırde yap diyor ama fazla da acık kalsın ıstemıyorum diş içi. Ama çatlama kesin ise gec döllenme olamaz dmı?

Offf neyse sağlık olsun napalım Eylül'de güzel haber belki umudumuz büyük dimiiiii
Ay benim büyük valla daha öyle karambole denemiştim hiç de dikkat etmedim bu ay havuzdu denizdi dağ bayır derken muhtemelen üşüttüm bu yüzden ağrılarım oldu bilemeyizzz plan programa başladım önümüzdeki ay içinn

Ben kullandım hemen ertesi günü adet gördüm adet bitti tam bı hafta sonra 3 günlük ara kanama da oldu
Benim ki adet gibi değil ya lekelenme oluyor daha kana dönmedi. 12 Ağustos'ta 3 süren kanamam başladı baya kanama dopdolu ama rengi kahverengi. Sonra birden kesildi 5 gün sonra yeniden kanama başladı baya kıpkırmızı kan vardı. Su gibi akıyordu WC de iken ne olduğunu anlamadım. Yarım gün sürdü ama. Sonra doktora gittim duphaston verdi dün başladım bu gün kanla karışık lekelenme başladı da o da 1 2 saat sürdü. Ne oluyor bana. Candy7777 ArasaNillGerek

Bizim burda adet bir hafta gecmeden kan testi yapmiyorlar.Eyaletlere gore degisiyor gerci ama Pozitifi gordun diyelim ilk randevuyu 9. Haftadan once vermiyorlar haftalarca beklemek gerekiyor. Birde hamililelik boyunca sadece 3 kere ultrasonla bakiyorlar.Ne guzel siz ne zaman isterseniz gidebiliyorsunuz

Ya evet yurtdışında böyle sıkıntılar varmış, erken düşük yapsanda bakmıyorlarmış galiba
Burda öyle bi durum yok ama riskli durum yoksa geç öğrenmek en güzeli :)

YA baksana sen hemen sosyal medyada bunu paylasanlara. Cogu kadin yazmis mucinexbaby hashtag ile. Ben danimarkadayim cok baktim da yok burda.
Evet baktim da cok fazla paylasim var genelde yumurtlama zamani kullaniliyormus kimisi denemek istedigini kimisi de bilgisi olan var mi? Diye sormuslar genelde insanlar daha cok diger kullandiklari takviyeleri paylasmislar. Mucinex si kimisi esine icirmis kimisi kendisi kullanmis direkt sonuc alan goremedim. Sosyal medyayi bilirsiniz herkes bir sey demis biraz daha bakmak lazim sanirim

Kızlar dişçide rontgen cekılmedım oyuzden bakmam lazm dedim yaa 5gun ıcibde bakmam lazımdı 5 günüm var smdıi yaptım ilk idrar değil gece idrarı ve şu anda çıplak gözle çok net ışığa tutmadan pembe çizgi görüyorum. Şu anda biraz garip hissettim geçen ay ki gibi değilim diye ne fazla idrar birikintisi var aynı zamanda testte ne de ışığa tutarak görme olayı yok Bu fotoğraflar 5 dakikada çekildi şu an 10 dakikada doldu ve çıplak gözle karanlıkta bile görüyorum neredeyse lütfen siz de görüyor musunuz. Bi saattr mıde bulantım var kalk yap yaa dedm ne kaybedersin

Eklentiler

• IMG_20240823_230833.jpg
    36,4 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_20240823_230249.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 61
Bir silik çizgi gördüm

Sana duphaston yazarken bişi söylemedi mi kanaman için kuzum onu soracaktım başka muhabbetlere daldık kaldı neden kesik kesik kanaman oluyomuş

Bir silik çizgi gördüm
Çok heyecanlıyım bu silik çizgi şu an çıplak gözle görülüyor flash tutmadan geçen ay bunu yaşamadım Yani şöyle çok fazla idrar tuttuğum için idrar birikintisi ucu olmuş o belliydi zaten her tarafta dağılmıştı orta tarafı Ama şu anda normal ışıkta flash tutmadan görüyorum çizgi bana bakıyor resmen var pembe olarak açık pembe

Eklentiler

• IMG_20240823_231514.jpg
    22,7 KB · Görüntüleme: 55
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…