Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

İnşallah rabbim yüzünü güldürür bebişin gelir sana canım.

Tabiki kalbimiz geç döllenmeden yana ama bence hem kür hem geç yumurtlama hem havalar bozdu benim düzeni hayırlısı

Aynen kuzum hiç riske atma zaten soğan kürünü yapıyorsun
Benim yarın şanslı günüm soğan kürünü de 7 güne tamamlayamadım :) kendimi dinliyorum ilk defa yumurtlamayi bilebilir miyim acaba diye. Bugün ilişki oldu 4 gün üst üste olması sıkıntı olur mu acaba. Bugün birde çamaşırimda 2 3 kere akıntı geldi sümüksüyü bekliyorum. Başım ağrıyor kasıklarımda da adet sancısı var. Hiç takıp etmedim kendimi uygulamaya güvenerek. Yumurtluyor muyum bilmiyorum. Birde sabah mi akşam mi yapmamız lazım kızlar ParlayanGece

Geç döllenme olduysa çıkmayabilir
Ben adet tarihimden 3-4 gün sonra görmüştüm testte, adet günü çıkmamıştı :)

Benim bir maydanoz suyu içesim geliyor reglim gelsin diye ama daha 1 gün bile geçmedi döngüm saçma sapan oldu ya çocuk düşüncesinden sonra hiç gecikmezdi gecikir oldu

Kızlar kizlar gelem miii yanaginizdan öpem miiii

Şimdi ben aşılama yaptıran biriyim ilk kez yaptırdım
Dünden beri bel agrisi,kasık siskinligi hafif kasilmalar ve ara ara mide bulantısı vucut isisinda yukselme yasiyorum.
Ve gaz sıkışması (3.catlatma ignemde ve düşük yaptigim bebegimde gaz sıkışması ile öğrenmiştim )
Saat 00:00 da 8.gunume gecis yapacağım

Kendimi dinlemiyorum asla ama bu belirtileri ilk dusugumde yaşadığım için bilemiyorum ayyyy
Böyle aşılama yaptırıp belirti yasayan var mii

Benim bir maydanoz suyu içesim geliyor reglim gelsin diye ama daha 1 gün bile geçmedi döngüm saçma sapan oldu ya çocuk düşüncesinden sonra hiç gecikmezdi gecikir oldu
Sakın öyle şeyler yapmayın ya bilimsel hiçbir açıklaması yok bence tamamen psikolojik bu tür kürler, ovulasyon testlerini aldığımda telefondaki kadın dedi ki hiçbir şeyden emin olmadan maydanoz suyudur maydanozdur fln öyle şeyler yapmayın belki döllenmeye çalışıyordur ama siz bilmeden ona engel oluyorsunuzdur öyle şeyler yapmayın dedi, mantıklı geldi

Ne bileyim tabi şimdiye kadar döllenirdi diye düşündüm maydanoz benim reglimi getirir ama işe yarıyor

Ayda bir kere yumurtluyoruz unutma bazıları iki kere yumurtluyormuş ama geç döllenme ondan oluyor demek ki
Bilmiyorum valla geç döllenme nedir nasıl oluyo, çok da bir fikrim yok ben biraz da bam bam bam yani... Ovulasyonu da doktor senin için artık pek de gerek yok ya demesine rağmen denememiş olmamak için aldım ve yapıyorum aslında.

Ben şeyi merak ediyorum mesela geçen ay ovülasyonu testi yaptığımda reglimi bitişinin ilk günüydü ve neredeyse koyuydu ben reglken mi yumurtlamışım yoksa reglin teste bi etkisi mi var?

Hoşgeldinnn, ayy hadi inşallah
Tüp bebekte ateş fln bilmiyorum ama hafif kasık ağrısı hafif kasılmalar olmuştu sanki bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…