Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bi an önce gelse de keşke yeniden başlasan kuzum böyle çok zor
Hiiiççç adet belirtim yok sadece bacaklarım ağrıyordu o da geçdi. Her adet öncesi muhakkak sivilce çıkardı aksine cildim baya temiz bu aralar. Daha önce bu belirtiler olduğunda ikizlerime gebeydim ama şuan testler negatif çok şaşkınım. Bunca gecikmeden sonraki adeti düşünemiyorum bile musluk gibi akar şimdi kesin

İlk kan testi verdiğinizde 18 geldiğinde yani bebek ne kadar önce dönllenmisti. Tüp bebekte de mi adet son adetin İlk gününü baz alıyorlar
Bi dakika şöyle bi hesap yaptım üstünden 3 ay geçmesine rağmen bi hatırlayamadım önce. Şöyle ki yumurta toplandığı gün döllediler 5 gün takip edildi oradan bi 5 gün. 5.gün transfer yapıldı. 10.günde de Beta-HCG bakıldı. Oradan da bi 10 günden etti 15 gün.

• Ağrın fln olursa sakın baskılama yani ağrı kesici fln alma.
  • Kendini de çok dinleyip etkilenme sıkma ama ara ara kendini yokla. Normal dışı bi sancın olursa derhal kadın doğum acile git.

Son düzenleme:
Amin, eminim çok zordur İnşaAllah bende de olmaz, kimse de olmasın

Canım tüp bebekte dış gebelik nasıl oluyor? Embriyo rahme yerleştirilmiyor mu?

Daha önce gecikmen olmuyorsa bekle bakalım belki geç döllenme olmuştur

Canım tüp bebekte dış gebelik nasıl oluyor? Embriyo rahme yerleştirilmiyor mu?
Her gebelik gibi yani doğal yolla oluşan gebelik gibi tüp bebekte de maalesef dış gebelik ihtimali varmış %5.
Evet rahme yerleştiriyorlar fakat yerleştirdikleri ilk birkaç gün embriyo dolaşırmış kendine tutunacak yer ararmış, benimki sağolsun tüpümü seçmiş

Daha önce de anlattım ya yukarılarda; hep yüzdelere oynuyorum zaten ben az olan ihtimalleri kuvvetlendirme timi gibi benim vücut

Anladım Bazen şansızlıklar bizi buluyor işte. Geçmiş gitmiş olsun inşallah bütün şansızlıkların

Bende acaba diyorum bi umut ama testler negatif.. varsa güzel bi süpriz yoksa da bi an önce gelsin böyle döngü şaşıyo vücudumuz kendine zor geliyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…