Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ebru ablanın seti harikadir,en guvendigim testtir kendisi iyi ki almışsın
İnşallah ultra mercimek öğreniriz
Ben laboquick istedim ama stok yokmuş gelmemiş zor durumda kalmayalım aciliyeti olan şeyler diye fln başka marka göndermişler, aynı fabrikadan çıkıyor üretimleri aynı dediler, isterseniz hemen iade oluşturalım dedi ama zaten geç başladığım için neyse kalsım dedim

İnnovita mi geldi?

Ah kıyamam
Benim de var fıtık bilirim ağrısını
Maalesef ben devlette çekildim iliklerime kadar aciyi yaşadım agladim hatta cok kötüydü
Benim de şuan içim parçalandı. gelmiş geçmiş olsun Allah tekrarını yaşatmasın ihtiyaç bırakmasın inşallah. Bende doğumda bebeği aldıktan sonra plasentayı alıp kazır gibi temizlediğini biliyorum ellerimiz bağlı oluyor ameliyat gibi olduğu için yumrukları sıkarken gözlerimden yaş süzülmüştü. Anestezici sağolsun farkedip beni uyuttu. Asansörde gözümü açtım bidaha doğurmam dedim tövbe yarabbim dua yerine mi geçti noldu bir daha çocuğum olmuyor

Evet ağrılarım baya bi hafifledi Benim de. İşte tıkanıklıktan dolayı bence gelmeye çalışıp gelemediği için sinirlere çok fazla bası yapıyordu ve biz o yüzden cok ağrı yaşıyorduk. Önce ki topiklerde yazardım hep adet olmuyprum resmen inme iniyo çünkü belden aşağı diz kapaklarıma kadar adet acısı yaşardım

Ayyyy
Cok gecmis olsun canım
Deme deme öyle neyin dua yerine gectigini bilemiyoruz iste maalesef

İnnovita mi geldi?
Yok
LH yani ovulasyon testleri 30 tane Certain geldi, arkasında Köroğlu medikal yazıyor ,
Erken gebelik testi SureLab diye bişiy geldi , yine arkasında Köroğlu medikal yazıyor
Ultra erken gebelik olan da Laboquick geldi

Gebelik testlerini bilerek öyle gönderiyoruz ovulasyon ile karıştıranlar çok oluyo karışmasın diye dedi.

Önce bi hiddetle telefonu aradım, sonra dinleyince
mantıklı geldi, çok da ilgiliydi kadın (ama adı Ebru değildi), isterseniz iade de alırız hemen, zaten zor süreçler gününüzü geçirmeyin diye gönderdik dedi, iyi ok dedim bende napim

Aynen valla aynılarını yaşadım hep. Ama hep salak doktorlar evlenince geçer doğum yapınca geçer vs vs vs dediler, hiçbirine hakkımı helal etmiyorum.geçmiyo ulan geçmiyo diyemedim hiçbirine.

Satıcı başkası olabilir..
Bu dediğim kişi inst cok aktif cokta tatli ilgilidir kendisi her mesaja döner çünkü kendisi de cocuk sahibi olurken cok zorluk yasamis bunu yasadiktan sonra hemcinslerine umut olmak icin egitimler aldi eski eczaci

İnşallah bu defa duan kabul olurda ultra heyecanla öğreniriz

Aynen valla aynılarını yaşadım hep. Ama hep salak doktorlar evlenince geçer doğum yapınca geçer vs vs vs dediler, hiçbirine hakkımı helal etmiyorum.geçmiyo ulan geçmiyo diyemedim hiçbirine.
Şöyle bir sıkıntı var. Ben bekarken adet ağrısı nedir bilmiyomuşum. Ne zaman doğum yaptım 40 ım çıktı hemen öbür ay adet olmaya başladım o günden 4 ay öncesine kadar felç geçiriyodum. Onun bekarlıkla çocuk doğurunca geçen bişi olsa ben böyle olmazdım bilime kafa atıyorum resmen

Bence bize bunu diyen doktorlar bilimden nasibini almamış dandik doktorlarmış. Hiçbirine tek bir kuruşumu helal etmiyorum. Evlenince geçer ne demek ya. Var demek ki bi sorun. Evlendiğimizde eşim diyordu ki çeyizine ağrı kesici iğne koysaydın bari, gece ağrın olucaksa hiç eve çıkmayalım önce hastaneye gidip şimdiden iğne yaptıralım bak diyordu, o kadar organizeydik

Valla benim iletişime geçtiğimiz kadının adı Zehra, o da bana aynı şeyleri söyledi ben de aynı şeyleri yaşadım e çocuğuma da zor sahip oldum ne zaman isterseniz yazabilirsiniz, gece 3'de olsa gördüğümde hemen dönüyorum fln, baktım hizmette sınır yok o yüzden iptal etmedim zaten edemezdim de geç başlamıştım zaten kadına da yazmadım hi o ayrı

Aa o kimmis
Pkos oldugumdan ovulasyonu abartisiz 6 ay denemis ve asla catlama gormeyen biri oldugum icin hepsini biliyorum

Onu ben de dedim bi daha normal doğum yapmam bu ne dedim, daha 5,5 aylıkken böyleyse 9 aylık olsa nasıl olacaktı dedim ama ben ayrıntı verdim "normal doğum" yapmam dedim yine olmuyor bak, demek ki ondan değil o amaa hormonlar unutturuyor dedikleri bi gerçek, şuan diyorum ki yine olsa yine normal yaparım

Hahahhaha kahkaha attım en seslisinden kusuruma bakma ne olur adamcağız onu bile düşünmüş yazık ağrılarına şahit olunca napsın korkusundan. Doktorlara gelince zaten ben o konuda annemden şansız doğmuşum. Sadece kadın doğumcu değil tüm polikliniklerde aynı hüsranı yaşıyorum

Ben de cok istedim normali, hatta sancılarını görmeyi yaşamayı ama 4 tane fıtığım olduğu için doktorum cesaret edemedi bebeğe bişey olmaz, fakat ıkındıkça bele binen yük sana zarar verir küçük şehirde müdahale edilemez bişey olur, risk alamam demişti tam 2 ay ağladım o yüzden. Kısmet değilmiş ama şu spinal dedikleri iğneyi sezaryen olanlara sorduğumda iki taneyle kalmışlar. Ben ikinci iğneden daha bacağımı kaldırıyodum. O yüzden üçüncüyü de yaptılar ama o da işlem ortasına kadar idare etti beni normal doğursam bilmiyorum bu kadar acı çekmezdim herhalde. Yaşadığımız o doğum acısı beyinde kayıtlı kalmıyornuş Allahın bize bir lütfu yoksa hayatta ikinciyi üçüncüyü istemezdik.

Hamileğin ilk 3 ayı işkenceydi resmen, ne bir bulantım ne bir kusmam fln oldu ama fıtık bende de var, fıtık bitirdi beni, hatta bi gün sokağın ortasında kaldım hareket edemedim, eşim yürüsene diyo o an sanki ayağıma biri çimento döktü de saplandım hareket etmek istedikçe gözümden yaş geliyo, niye ağlıyorsun diyo konuşamıyorum, kucakladı eve öyle çıkardı. ağrı kesici krem fln zaten yasak, kabus gibiydi ama şaka gibi 4. aya girmemle gitti bel ağrısı, zaten 5,5 ayda da doğum yaptım.. gerçekten de o doğum sancılarını unuttum nasıl bir şeydi, Allah'ım tez zamanda, sağlıklı gelişen, normal zamanda doğan bebekle yeniden hatırlat

Amiiiiiiiiiinnnn inşallah gece yarısı ettiğimiz dualar kabul olsun dileyen hepimizin benim de tam tersi 7. Aya girdim başlamıştı zaten 40 haftayı göremedim o yüzden. Ama ilk defa yaşadığım bişey değildi bekarken de dönem dönem çok atak geçirdim o yüzden alışığım. Şimdilerde kolajene başladım şeytan kulağına kurşun iyi geldi gibi. Daha rahat hareket edebiliyorum çünkü. Defalarca magnezyum kullandım olmadı. Magnezyum yağına döndüm kolajenle birlikte çok şükür iyiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…