Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bi de şu var, dış gebelikte benim de 2 günde 1 verdiğim testlerde artışım normaldi 2-3 kat arası artışım vardı.

Yani artışın olsa bile dış gebelik ihtimalin ortadan kalkmıyor maalesef.
Zaten artış olması dış gebelikte normal çünkü vücutta bir gebelik var hormonlar diyor ki yes gebelik var ama bakıyorlar ki kese görünmüyor çünkü rahimin içinde değil. Çok enteresan bir durum. Çıldırmıştım ben de

Bende acaba diyorum bi umut ama testler negatif.. varsa güzel bi süpriz yoksa da bi an önce gelsin böyle döngü şaşıyo vücudumuz kendine zor geliyo
Gecikince ister istemez umut ediyorsun am olmayıca olmuyor maalesef beklekten başka çare yok

Pozitif düşünelim pozitif olsun, hep beni buluyor dedikçe gerçekten öyle oluyor anladım ben bunu.

Hamilelikte imom önermişti doktorum, kahverengi kutu.
Şuan Folbiol kullanıyorum ben

Ben içinde folat ve iyot b12 demir vs olan bişi istiyorum. Folbiol çok yüksek 5 mg dı sanırım.. kuzum bi ara bana da yazdılar biraz kullanıp bırakmıştım.

Kız kardeşimin eşinde biraz sorun vardı tüp bebek yaptı ikizlere hamile kaldı ama 5 aylık doğum yaptı ve 1 gün arayla ikisinide kaybettik ben tüp bebekten korkuyorum daha sonra belkide Allah yaşadığı acıya karsilik normal yolla hamile kaldı oğlu oldu doğumdan sonra yumurtalığın birini aldılar ve tek yumurtayla 2 oğlu daha oldu şimdi 3 oğlu var ve korunma yöntemi ariyo şimdi Allah ne zaman vereceği belli olmuyo sadece sabır kız kardeşlerim sabır

Cilt olarak benim de öyle oldu. Eşime dedim hatta allah allah sivilce hiç çıkmadı yüzüm pürüzsüz

Ben içinde folat ve iyot b12 demir vs olan bişi istiyorum. Folbiol çok yüksek 5 mg dı sanırım.. kuzum bi ara bana da yazdılar biraz kullanıp bırakmıştım.
Bana tüp bebek doktorum vermişti haftada 2 gün belirle kullan demişti o şekilde alıyorum hala olası gebeliğe karşı vücuttaki dengesini korumak için, çünkü önümüzdeki ay tüp bebek deneyeceğim.

Cilt olarak benim de öyle oldu. Eşime dedim hatta allah allah sivilce hiç çıkmadı yüzüm pürüzsüz
Benim cildimi zaten adet olmak mahvediyor her adetden önce kocaman sivilceler çıkar ve bir sonrali döngüye kadar izleri kalır kısır döngü resmen. Ama şuan hiç sivilce yok yüzümde ilk gebeliğimde de baya pürüszsüzdü cildim gören herkes çok güzelleşmişsin diyordu ahhh o günler

Benim yeni yeni sivilceler çıktı yanaklarımda. Allah tez zamanda gene nasip eder sıkma canını

Hoşgeldin canım sen yine iyi adet olmuşsun ben hala olmadım test de negatif
Aynen oldum bitti yine sil baştan başladık bakalım bu ay sonu olmazsa doktora gideceğim bide incir havuç kürü yapıyım dedim 5 gün bi zararı olmaz diye bakalım. Sen demekki geç yumurtladın ya da kür bozdu düzeni ya da geç döllenme :)

İki günse tamam canım çünkü dozajı baya yüksek Anladım canım inşallah gelecek ay güzel haberi alırsın

İki günse tamam canım çünkü dozajı baya yüksek Anladım canım inşallah gelecek ay güzel haberi alırsın
Valla şimdiden alsam o kadar iyi olur ki tüp bebek benim için o kadar büyük bi korku ki ya yeniden aynı şeyleri yaşarsam ya tutmazsa ya yine ameliyat olmam gerekirse fln fln... Çünkü tüp bbk artık son şans ve onun da tutmaması sonucu yaşananlar tam bir yıkım, regli mi oldum yoksa hamile miyim vb gibi ikilemlerden çok daha büyük bir yıkım. Bu ay hamile kalamazsan doktor bir sorun yok dediyse önümüzdeki ay kalma ihtimalin yine var ama tüp bebekte zaten doğal yollardan olmayan bir ihtimalle tüp bebeğe başlıyorsun ve o da olmuyor tam yıkım yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…