Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

merhaba Hanımlar ☺️
Herkese yeni topic hayırlı olsun🌸
Önceki gruba da yazıp ovulasyonla ilgili bir şeyler sormuştum benim kafa yine karışık diye geldim aranıza yazamasam bile okuyorum ☺️
Bizim 3. Ayımız bu ay. ( doğum teminatlı sigorta yaptırdım diye 1 ay daha korunmuştuk 🥲 ama boşunaymıs evet ben de hemen gebe kalıcam sananlardanım 😁) bu ay olmazsa zaten sigorta da yetişmez doğuma.
Her neyse bu ay ilk defa ovulasyon yaptım.
18-19 lekelenme 20 Haziran regl başlangıcıydı. (20 haziran 1. Gün sayılıyormuş) 4 gün sürdü
Testlerim pik olmadı sanıyorum ama yine de 4 temmuzda 2si ayni renk gördüm gibi ekleyeceğim size. İlk fotoğraf. Sonra hep silik gitti.
Bugün yine yükseliyor gibi işte işler burada karışıyor bende bir bakar mısınız? Biraz karın agrim var bat a 6 gün var 18 temmuzda olurum tahminen28-30 gün dôngü aralığım.
Bu kardeşinize bir el atalım 🙏🏻😁
Merhaba canım piki görmeme ihtimalin var çatlamış olmasa sılıklesmez diye biliyorum az da kalmıs bence 4ünde pik oldu sen yakalayamadan silikleşti hangi günler değerlendirdin

merhaba Hanımlar ☺️
Herkese yeni topic hayırlı olsun🌸
Önceki gruba da yazıp ovulasyonla ilgili bir şeyler sormuştum benim kafa yine karışık diye geldim aranıza yazamasam bile okuyorum ☺️
Bizim 3. Ayımız bu ay. ( doğum teminatlı sigorta yaptırdım diye 1 ay daha korunmuştuk 🥲 ama boşunaymıs evet ben de hemen gebe kalıcam sananlardanım 😁) bu ay olmazsa zaten sigorta da yetişmez doğuma.
Her neyse bu ay ilk defa ovulasyon yaptım.
18-19 lekelenme 20 Haziran regl başlangıcıydı. (20 haziran 1. Gün sayılıyormuş) 4 gün sürdü
Testlerim pik olmadı sanıyorum ama yine de 4 temmuzda 2si ayni renk gördüm gibi ekleyeceğim size. İlk fotoğraf. Sonra hep silik gitti.
Bugün yine yükseliyor gibi işte işler burada karışıyor bende bir bakar mısınız? Biraz karın agrim var bat a 6 gün var 18 temmuzda olurum tahminen28-30 gün dôngü aralığım.
Bu kardeşinize bir el atalım 🙏🏻😁
canim selam, testlerine baktim. henuz pik olmamis bunlar gibi ama sivi alimina vs. dikkat ediyor musun?

Merhaba güzel anne adayları.
Yeni topic hepimize uğurlu gelir inşallah. 🍀
Haziran-temmuz grubu yavaştan kapanıyor herkesi burada görmeyi çok isterim.
Diğer aylar olmamış olabilir ama bu ay olmayacak diye bir şey yok umudumuzu yitirmeden tam gaz devam 💪

Beni etiketleyerek sat ve bat yazabilirsiniz tabloya eklerim

İSİMSAT❤️BAT💚
@gzd90971 haziran10 temmuz
@bademlicikolata16 haziran12 temmuz
@Lorelailai16 haziran12 temmuz
@cookiep17 haziran12 temmuz
morciveert morciveert 15 haziran15 temmuz
@sifa198615 haziran15 temmuz
ParlayanGece ParlayanGece 25 haziran15 temmuz
vanilya85 vanilya85 16 haziran15 temmuz
@Bahar esinti20 haziran17 temmuz
Candy7777 Candy7777 22 haziran22 temmuz
@kimyonkokusu23 haziran23 temmuz
@Sarisu28 haziran24 temmuz
@espressoc29 haziran24 temmuz
Freshmommy Freshmommy 27 haziran24 temmuz
@nyxnyx28 haziran27 temmuz
@Hayirligunler67827 haziran28 temmuz
@esra gok2 temmuz28 temmuz
@ArasaNillGerek2 temmuz29 temmuz
@bluecam29 haziran28 temmuz
@ucge28 haziran29 temmuz
@esmanurrrr5 temmuz30 temmuz
@ogretmennnhaniiimm119 haziran1 ağustos
@imermeri2 temmuz1 ağustos
@yagmurum_378 temmuz1 ağustos
@Gulbahcesii963 temmuz2 ağustos
@monica1237 temmuz3 ağustos
beezuus beezuus 30 haziran4 ağustos
@MehmetinAnnesii30 haziran4 ağustos
@Mervesare4110 temmuz6 ağustos
@yasemincimmm10 temmuz7 ağustos
@halolita5 temmuz8 ağustos
@attorney069 temmuz13 ağustos
@annelik yolunda11 temmuz13 ağustos
@Marryyj15 haziran-
Sat 13 Haziran bat 13 temmuz, hayırlı uğurlu olsun inşallah bu ay güzel haberler almak nasip olsun hepimize🤲🙏

Merhaba canım piki görmeme ihtimalin var çatlamış olmasa sılıklesmez diye biliyorum az da kalmıs bence 4ünde pik oldu sen yakalayamadan silikleşti hangi günler değerlendirdin
Bir ihtimal bunu düşünüyorum ben de ikisi aynı renk ama ikisi de yeterli koyulukta değil
3-4-6-8-10 temmuz degerlendirmeler
Genelde 1 er gün arayla denedik
3ünden önce ufak bir ara oldu sadece
canim selam, testlerine baktim. henuz pik olmamis bunlar gibi ama sivi alimina vs. dikkat ediyor musun?
Sıvı alımına dikkat ediyorum yani genelde uyandıktan sonra tuvalete çıkıp bekliyorum 2 saat daha bir sey yiyip icmeden bazen bir yuduk su iciyorum okadar
Eger onu kacirdiysam gün içinde 2 saate yakın bekliyorum.
Reglime az kaldı niye böyle oldu neyi doğru yapmadım bilemiyorum. Gebelik hazırlığı öncesi muayene oldum gayet normal dedi doktor.
Bu ay biraz az kalori aliyorum bir yandan bir kaç kilo vermek için o etkilemiş olabilir mi bilemedim. Takviye folik asit d vitamini polen propolis vs kullanıyorum
Adetlerim hep düzenliydi
Öncesinde doğum kontrol hapı kullandım uzun süre
Durum bu 😁
Nerden yakalanacak bilmediğimden tüm bilgileri sıraladım 🫣☺️

kızlar benim Dr civanım yumurtalıkların çok iyi olduğunu söyledi 🧿 buna bile rahatladı içim. Yumurtam çatlamış. Şükür yine anladım eve gelir gelmez değerlendirdik çok komikti. Hala zaman olabilir diye 😂Kızlar bu ay tutmazsa ben önümüzdeki ay kımseye bişey demıcem şu gün oldu bugun oldu diye nazar olmamak adına 😂4aydır deniyoruz dedim yanlışlıka agzımdan 4 çıktı ya 3. Deneme halbuki cunku hazıranı saymyordum bomboş gecti çoook erken yumurtlama olunca.. burada yoktum kimyasal gebelikte. Şuanda kendı evımdeyim bilgisi yok Dr.un tabi. Neyse anlattım herşeyi bana 1ay sonra gel dedi hormonlarına bakalm adet olursam gıdecegım hormonlara bakılcak. Allah'ım nolur nasip olmasın hormon baktırmak 🤰

kızlar benim Dr civanım yumurtalıkların çok iyi olduğunu söyledi 🧿 buna bile rahatladı içim. Yumurtam çatlamış. Şükür yine anladım eve gelir gelmez değerlendirdik çok komikti. Hala zaman olabilir diye 😂Kızlar bu ay tutmazsa ben önümüzdeki ay kımseye bişey demıcem şu gün oldu bugun oldu diye nazar olmamak adına 😂4aydır deniyoruz dedim yanlışlıka agzımdan 4 çıktı ya 3. Deneme halbuki cunku hazıranı saymyordum bomboş gecti çoook erken yumurtlama olunca.. burada yoktum kimyasal gebelikte. Şuanda kendı evımdeyim bilgisi yok Dr.un tabi. Neyse anlattım herşeyi bana 1ay sonra gel dedi hormonlarına bakalm adet olursam gıdecegım hormonlara bakılcak. Allah'ım nolur nasip olmasın hormon baktırmak 🤰
ne güzel anlayabiliyosun kürtajdan sonra hiç yumurtlama akıntısı görmedim dengem şaştı resmen. inşallah gebelik olur da hormon testlerine gerek kalmaz

X