Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Him hrlvaaa azda olsa olmasin ok mi
aman uzaktan davulun sesi hos geliyo yakinda illaki sıkıntı bosverecez başka care yok

Öyle malesef. Bazen diyorumki hepmi onlar hatalı diye. Ben genelde sürekli empati kurmaya çalışırımda. Ben uzaktan geldim. Edirneden kırşehire üstelik eşimin işi gereği köyden farksız biyerde yaşıyorum. Tüm adetler gelenekler farklı benim geldiğim yere göre ben rahat büyüdüm ama onlarda kısıtlamalar çok. Alışveriş için 10 günde bir hatta bazen 15 günde bir ilçeye markete gideriz eşimle ona bile surat asar söylenirler. İki sene önceki yaz bunaldığımızdan haftasonu tatili yapmak için amasraya gitmiştik. İnanırmısın bilmem ama tam bi hafta bizle konuşmadılar. Oyüzden maddi sıkıntıları aşalı çok oldu. Önemli olan hayatıma karışmamaları. Ama onuda fazlasıyla yapıyolar. Sabrediyorum daha ne kv kp nede beni huzursuz etmeye çalışan eltime tek bi laf söylemedim. Sabırsızlıkla tayinimizin çıkmasını bekliyorum.

İnşallah güzel bir yere tayin olursunuz.

Tayininiz çıkar inşaallah. Bizde yaza kvdemlerin olduğu şehre tayin isteyecegiz yaa. Hayatımın hatası olacak galiba

Tayininiz çıkar inşaallah. Bizde yaza kvdemlerin olduğu şehre tayin isteyecegiz yaa. Hayatımın hatası olacak galiba
Ben olsam istemem. Benim kv kp herkes çok iyi insan der içlerine tam girmedikçe anlaşılmaz. Hayırlisı senin ićin. Kv kp le aynı evde yaşayan çok memnun olanlari da burda okudum ama çevremde görmedim.

Seni etkilemek istemem herkesin ailesi bir olmuyor sunuçta ama bence nekadar iyi de olsa ne kadar kötüde olsa uzak olmak birbirine misafir gibi gelip gitmek en iyisi.

Herkesin kendine gore derdi var iste kizlar bazen diorum niye boyle ama demek ki kader dedikleri bu hic kimsenin icine tam girmeden ne oldgunu anlamiosun aman bosverin 4 duvar arasi hUurluysaaa gerisi bos opuyorum kizlar hepinizi ve cok seviyorum...

Herkesin kendine gore derdi var iste kizlar bazen diorum niye boyle ama demek ki kader dedikleri bu hic kimsenin icine tam girmeden ne oldgunu anlamiosun aman bosverin 4 duvar arasi hUurluysaaa gerisi bos opuyorum kizlar hepinizi ve cok seviyorum...

Kız burcuuu fitili attın kaçtın ne dertliymişiz demi???

Melihacım ellerine sağlık
Şeydanın kv si ameliyat oldu hastanede onun yanında kalıyor

Gördüğüm kadarıyla elif berranında paylaşımı yetersiz heralde devam etmek istemiyor

monaroza01
Mona senin niye eksik cnm

Menü yazan arkadaşlar beni etiketleyebikir mi kizlar daha kolay olur çünkü netim bitmek üzere de
Rabiam aslında Şeyda da sabit normalde paylaşmanız gerekirdi
Ama onun kv si ameliyat olmuş ve hastanede onun yanında kalıyor
Bu durumda heralde anlayış gösteririz dimi bitanem

Eşim ailesine hiç düşkün değil ben dersem ayda bir arar ama memleketini çok seviyor on yıldır üniversite ve başka şehirde gorev yaptığı için uzak kalmış. Benim ailem problemli ve ilçede oldukları için bende kabul etmiştim taa sevgiliyken. Yazın evde aldik oradan iyi olur inşaallah herşey ya

İyi Akşamlar kızlar

Anacım pek bi dertliymişiniz
Bişeyler yazmak isterdim ama şu anda beynim durmuş halde
Bugün gelip gidenler oldu akşam yemeğine çocuklar geldi
Daha gelecekler var heralde yarın, haftasonu dolu geçer

Menüleride okudum arada ufak cısslar vardı
Tartı günü hatırına veriyorum
Yarından itibaren herkes tekrar hedefini belirlesin ve ulaşmak için elinden geleni yapsın

Herkese iyi geceler
Öpüldünüz güzeller

Cezaların en iyisini komşum verdi bana saat 7den beri ona pasta yapıyorum yeni bitti geldim şimdi ama sırtım koptu resmen.
Eline sağlık canım :)
Ben 3.5 ta yürüyorum . 4 te yuruyunce sağ bacagim agriyor
Canım yeni başladın diye gayet iyi ben de ilk başladığımda o hızda ağrım oluyordu şimdi alıştım.
Biraz daha zaman geçsin 5e cikacam.
Mesela ilk bindiginde 5 dk kadar 2 de yürü vücut isinsin
Inecegin zaman da son 2 3 dk hızını düşür birden durdurma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…