Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Canım üzüldüm gerçekten.
Ama.ne diyeceğimi inan bilemedim
Maddi açıdan Darda olmak biraz yoruyor insanı.
Ama her şeyden önemlisi evinde huzurun olsun bunu kimsenin bozmasina izin verme canım. .
Allah yardımcınız olsun

Tatlim yeni evlenen her cift yasar bu skintilari icini ferah tut.Ben esim ikimiz calistigimiz halde bir bucuk yil oldu evleneli ama hala bitmedi borclar.Evlenirken aileler bir lira bile yardim etmedigi icin biz yaptik herseyi.Ya genelleme yapmak istemiyorum ama erkek aileleri biraz garip olabiliyorlar.

Yani hepimiz zaman zaman ayni problemleri yasiyrouz inan.Hem masallah esin uyumlu anlayisli bir insanmi burda bdv de nice konular aciliyor eslerle ilgili.Bence ara ara ac oku kendi haline sukredersin.Aldatilan mi desen,siddete maruz kalanmi nice sorunu olan insanlar var.

Bide kimse kimsenin evinin icini bilmiyor bize cift maaslisiniz nasil hala borc oduyorsunuz diyorlar kimse kimsenin aile icini bilemiyor iste.

ona asla izin vermem canım ilk zamanlar çok kavga edioduk ama gerçekten huzur en öenmlisi onu anladım ve tçrpüledim kendimi

Allaha şükür eşimden yana şanslıyım ama sadece eşimden yana. bizede aynısını diolar iki kişi çalışıosunuz 5 6 bin maaş alıosunuz ne borcu ödüosunuz işte insanlar anlamıo

Hem masallah Allah hic bir zaman acisini gostermesin tatli bir bebegin var.Ustelik zayiflamak gibi bir amacimiz var uzuntuye yer yok hayatimizda.

Menum
Sabah
Bi dilim ekmek
Birbucuk yumurta biber domates salatalik maydanoz 1kkk peynir

Ogle
Esim yemege cikardi en masumu neyaxikki bu
5 -6 kofte 2parca adini bilmiyorum bi ekmek 1yk pilav salata
2ayran

Aksam busey yemycem
Sadece bi b atran bide misafir var belki 1mandalina olue
Su 2 lt limonlu
spor 30 dk jillian level 1

Biliyorum öğlen cok ama esim sikilorum diye yemege cikardi masayi donatti ama bwn ben en masumlarini yedim tabi bide fırça ben seni okadar yemeğe cikatiyorum busefer yapma şu diyeti zaten gayet guzel gorunuyosun yeter (tabi burada guldum daha inandırıcı bisey siyleseydi keşke hehe ben guzel gorunuyomusum158 boyve 74 kiloyla:) :) :))vb bi suru sey bide tehditler kuserim konusmam vb mecbur yedik

Pilavın dışında güzel ama zaten hem farkındasın hem de öplenden beri erimiş cezayla :)

Oh oh Allah ağzınızın tadını bozmasın

Kızlar menumü yazayım. Akşam yemeğini yemedim ama akşam eşime ders çalıştırıcam sinavları var haftaya. Şimdiden menumü yazayım
Kahvaltı 10.00
2 yumurta, 3 mantar, 1 çatal peynirden omlet

Ara 1 kase şekersiz kayısı elma hoşafı

Ara 1 mandalina, 1 lokma ekmek

Akşam 2 servis kaşığımenemen (kışlık hazırladım az yağlı)
3 kaşık yoğurt
1 kase salata

Su 2.5 litre
Spor 25 dak leslie
25 dakika nivea body
5 dakika koşu
Sporun hepsini arka arkaya yaptım.

60 dk bantta yürücem 300 de ip yeterli mi abla akşam da ayogurt yicem sadece
Canm sen bantta hangi seviyede yürüyosun
kızlar moralim çok bozuk çok sıkıntıdayım hem maddi açıdan hemde aksilikler o kadar çok ki daraldım artık nefes alamıyorum
Anne babadır diyemeyeceğim bundan sonra maddi yardımda bulunmayın.

Merak ettim şu pilavı
Oh oh çifte kumrulara bak sen

Güzel menü

Günaydın kızlar
Pazartesi artıdaydım. Az da olsa vermişim.
Geçen hafta 87.7
Bugun 87.5
Fark -200
200gr 200 grmdır cnm eksisin ya sen ona bak tebrik ederim.

Geçen hafta,83.5
Bugun, 83.4
Fark,-100
Mesaj sayım,65

Kendimi çok mutsuz hissediyorum fizigimden nefret ediyorum bunca sene nasıl hiç umursamadim ben ya, son zamanlarda hep aynaya bakar oldum, yüzüme degil direk vücuduma
böyle düşünme cnm artıda çıkabilirdin bunada şükür
Kizlar kizim bu gece hic uyumadi saat 6 da yattik 10 bucukda kalktim ama felaket bi mide agrisi esim geri yatirdi

Gecen hafta 74.5
Bu hafta 73.8
Fark -800 gr
Yuzde 1.07

Opuyorum hepinizi gun icibde ugrucam
Tebrikler cnm aynı vermişiz
Almanyanın da çikolataları çok güzel oluyor ablacım
ay bende bayılıyorum harikalar
kızlar moralim çok bozuk çok sıkıntıdayım hem maddi açıdan hemde aksilikler o kadar çok ki daraldım artık nefes alamıyorum

cnm sıkma canını herkeste oluyor böyle problemler ama sabret hhepsi geçiyor zamanla. Bizdede seninki gibi prolemler var bende başlarda çok takıyodum evler arabalar boşa gitti ama artık takmıyorum. Eşim okuduğu ve meslek sahibi olduğu için herkes bizden bi beklenti içinde kardeşi kendi isteğiyle okumamış ama bunun suçlusu biz gibiyiz. Ben evleneli 3.5 sene oldu ve bizim kendimize ait hiçbişeyimiz yok ve hala düğün borçları ödüyoruz. Dahada 6-8 ay ödicez. Ben bitmez diyodum ama bitiyomuş. 100 milyara yakın borç dedik ve ben çalışmıyorum oturduğum yerde çalışacak biyer yok zaten çocuğumu bırakacak biride yok kimse bakmaz. Takmıyorum artık sen eşine bak ve hiçbirzaman şikayet etme yoksa huzurun bozulur. Ben hiç etmiyorum artık. Hiçbişeye karışmıyorum. Biz kendi düğünümüzü kendimiz yaptık. Altınları bilezikleri hiçbişeyide vermediler ama yinede bitti. Biter yani sıkma canını.
güzel cnm pilavında cezasını vermişsin zaten
güzel cnm
güzel menü cnn
Güzel menü cnm

Menümü yazayım
Saat 7.30 2 yumurtalı omlet bir tutam tere 1 kk peynir
Öğlen 12 00 1 kase işkembe çorbası 1 kase salata 1 ayran
Yemekte pide vardı ama yemedimmmm :)
Ara 1 kase yoğurt
Akşam 18.00 1 kase tarhana çorbası 2 dilim fırında karnabahar mücver
Su 2 lt
Spor 20 dk açıkhavada yürüyüş yapabildim

Bugunku menum:

SABAH: 7.30 bir dilim tb ekmegi,bir haslanmis yumurta,5 zeytin,1 kk peynir,maydanoz ve yesil cay.

Ara ogun:10.30 bir ceviz,3 findik.

ÖĞLE; 12.00 yedi kasik zeytinyagli taze fasulye, bir dilim tb ekmegi,salata.

Ara ogun;14.30 bir bardak sut,kucuk bir elma.

AKŞAM: 17.30 firinda hamsi(saymadan yedim),salata.

2.5 litre su, 2 mil leslie

gayet iyi canım menün

bizde daha 2 sene ödücez yani hemen hemen aynı aslında... takmamaya calışıyorum ama eşime agzımı açmıyorum huzurum bozulsun istemiyorum ama yeri gelince karşıya laf dokundurmadan duramıyorum çok pis bi huyum var eşimde bişi demiyo haklısın dio bazen hakediolar dio o şekilde

tebrikler canım

gayet iyi canım afiyet olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…