Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

sabah ve öğle 13.00
2 yumurtadan soğanlı yumurta
yarım kk peynir
3 zeytiiin
2 dilim tb
şekersiz çay
1/4 kk helva

ara 15.00
1 fincan sade türk kahvesi

akşam 19.00
1 kase tarhana çorba
5 yk fırında sebze(patlıcan kabak biber)
2 parça haşlama gögüs
salata

2.5 litre su
spor yok
aksama acıkırsam yoğurt yerim kızlar

Bir de kahvaltın sabah olsaydı daha öı iyi olurdu meto açısından bilemedim. Ama menün güzel

Güzel olmuş canım

Sanki sabah 2 yumurtaya 2 dlm ekmek çok olmuş canım onun yerine yeşillik vs ekleyebilirsin

TE="mstb, post: 44509189, member: 715200"]Menü takibini bu hafta sabit olduğu için kartanesi58 e devrediyorum. Yanlışım varsa düzeltin. Tatlım bugün ve haftaya çarşamba dahil hergün takip yapıyorsun. Kolay gelsin sevgiler tatlım[/QUOTE]
Cnm kac kişi vardi listede bi ornedini yollasan

Bu arada menum sabah iki kasik kiymali.yumurta 3 kasik yeşilfasulye kkavurmasi peynir 4 tane zeytin 1 dilimekmek

KKizlar bugün temizlik yaptim öğle yemeğine firsatim olmadi sadece aralarda iki portakal yedim

Akşamda7 kkasik sebzeli bulgur pilavi (çokoldu biraz sanki) yaninda bol salata ve yyoğurt
Su 3 litre bugun cok ictim spor simdi yarim saat tempolu yuruycem

Evet canim pilav biraz fazla olmus gibi enazindan yaninda yogurt ve salata yemissin.

Cnm kac kişi vardi listede bi ornedini yollasan[/QUOTE]

Tatlım listem çok çalakalem bişey ama menülerini yazanları belirttiğim mesajdan alabilirsin isimleri

Menün çok az olmuş. Ama guzel.

Canim menün güzel..

Sabah biraz yoğun olmuş sanki. Herşey bir arada. Onun dışinda menün güzel.

Bulguru at bir tarafa, yada azalt güzel menü olur.

Akşam ben meyve yemem, genelde süt, yoğurt yada ayran tercih ederim çok acıkırsam..

Pilavın dışında güzel ama zaten hem farkındasın hem de öplenden beri erimiş cezayla :)

Oh oh Allah ağzınızın tadını bozmasın
İnşallah canım :)
M3nu güzel canim
Bende yaptım rahat ol iki çatal irmik helvası yedim az şekerliydi ama yinede şekerliydi sonuçta:))
Ceza verdin mi kız kendine :)
Canm sen bantta hangi seviyede yürüyosun

Anne babadır diyemeyeceğim bundan sonra maddi yardımda bulunmayın.

Merak ettim şu pilavı

Oh oh çifte kumrulara bak sen

Güzel menü
Canım tane baharatlarla yapılıyor içine domates rendesi koyuluyor pirinci de uzun ve ince
Canım en fazla 4.5 te yürüyorum sen ?
Menü güzel canım
Gayet iyi tatlım
Menü güzel hamsiler de çok değilse :)

Kizlar kizim bu gece hic uyumadi saat 6 da yattik 10 bucukda kalktim ama felaket bi mide agrisi esim geri yatirdi

Gecen hafta 74.5
Bu hafta 73.8
Fark -800 gr
Yuzde 1.07

Opuyorum hepinizi gun icibde ugrucam
Gayet iyi bir sonuç canim
kızlar moralim çok bozuk çok sıkıntıdayım hem maddi açıdan hemde aksilikler o kadar çok ki daraldım artık nefes alamıyorum

canim aileler bazen anlasilamiyor bizimde oglan icin cihax parasi laxim oldu 7bin lira gibi bi mebla ki o anda cikarmamiz imkansız di gittik başkalarından istedik cikarip verelim drmediler simdu belki ellibin liea paralari var biz hala o borcu odeyemefik arti nisanda 4-5 bin lira ameliyat paradi vercez oda birikmefi tek calisinca onuda baskalarindan bulucaz ama ne yapalım sna baba olmuşlar iste boşver allah bildigi gibi yapsin onları 70 inden sonra daha ev alip yatırım yapacak latmis mezara goturecekler sanki hersryleri var ay doljyim konusturmayin beni

pilav olmasa iyitmis

Kızlar ben menümü yazmayı unutmuşum

Sabah 13.30
Bir yumurtadan omlet
3 y.zeytin
Bi dilim çavdar

Ara 3.00
İki çatal irmik helvası
Neskafe şekersiz

Akşam
İki kaşık kadar patlican yemeği
Yarım dilim çavdar
İki kaşık kadar yoğurt
Salata

Su 2.5 lt
Spor yok
Ama çok yorgunum tam 4 saattir pasta yapıyorum.

AdaisyLove

Ben 3.5 ta yürüyorum . 4 te yuruyunce sağ bacagim agriyor

Kızlar üzülmeyin. Rızkı veren Allah, onlar evlatlarına veremez ama Allah kuluna kolaylık verir. Siz anlattınız benim de duygularım depreşti. Ben hiç maddi sıkıntı çekmedim ama benim de farklı sıkıntılarım oldu. Daha 1 aylık evliydim kv kp başka şehirde olmamıza rağmen kalktılar keyiflerine göre bana 4 ay kalmaya geldiler. Bura bizim evimiz demeye başladılar. Çeyiz eşyalarım berbat oldu. O güzelim tencerelerimin kulpları yandı daha neler neler. Sürekli eşimle kavga ettik. Annesi oğlunu benden kıskanıyordu, 1 saat erken yatmaya gidemezdik, kapıya gelir şu yapılacak, şnu nasıl yapacam derdi. En son patladım eşime. Ya onlar gider ya ben. O şekilde gittiler. Şimdi tel de ayda 1 ararım. Onlar da ayda 1 arar. 15 gun sonra kızı torunu damadı hepsi beraber gelecek. Şimdi de sömürü yapiyor. Gidip otelde de kalabiliriz diye.. ahh ahh neler neler. Ailee bile anlatmam size yazdım.

Pilavın dışında güzel ama zaten hem farkındasın hem de öplenden beri erimiş cezayla :)

Oh oh Allah ağzınızın tadını bozmasın
amin canım

cok güzel

Canm sen bantta hangi seviyede yürüyosun

Anne babadır diyemeyeceğim bundan sonra maddi yardımda bulunmayın.

Merak ettim şu pilavı

Oh oh çifte kumrulara bak sen

Güzel menü
evet bugun birax öyleydk

az ama güzel

guzel canım

Hamsi azdir umarım
guzel bende soğanlı yumurta yi cok severim

Evet bulgur cok olmuş
güzel canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…