Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım kızçeler hiç güzel cümleler kurmayı da beceremem ama beni tanıyan çok candan biri olduğumu söyler kendimi hiç ifade edebilen biri de değilimdir ki hele bunu yazıya dökmeyi kattiyen beceremem uzun lafın kısası hepsicenizi çok sevdim burayı çok sevdim vee çok güzel şeyler başarıyoruz işte tamda bu hafta da biliyorum ve diliyorum ki çook güzel eksiler vericez yeter ki isteyelim değilmi hepimize yeni haftamız hayırlı olsuuunn
Lütfen önceliğimiz minimum 3 litre su ve mümkün ise bitki çayı olsun ve menü bildirimlerimizi lütfen unutmayalım cannıımm kızçeler :KK74: :KK36:

@Azmet5255
@Jou
@Lotus1234
@Ankee
@urfaktefek
@tomrs
@sibel_84
@bnnu
B Beklenen2
@s i d e l y a
yazarhanim35 yazarhanim35
@Sem2024
Hayırlı olsun kaptanım

Afiyet olsun c.tesi ödülü tahin oluyor sanırım çok da kaçırmamışsın kaptanım ❤️

Afiyet olsun canım ❤️ ok çiko ödül de pekiii mega çiğköfte ne oluyürrr 🤔 o dürümle yapılan bir şey değil mi 🥰

Afiyet olsun kararında bir ödül günü olmuş e ne oldu reçel 🤭

Afiyet olsun gayet güzel menü ❤️

Afiyet olsun canım ❤️ geçmiş olsun tekrar 🙏

Afiyet olsun ❤️ sen dengelersin

Afiyet olsun c.tesiye göre güzel menü ❤️🥰

Afiyet olsun ekmekler beyaz ekmek değildir umarım 🙏 ödül bir dilim normal 🥰 kardeşinin doğum günü kutlu olsun 🙏

Afiyet olsun ❤️ sabah hem tost hem omlet fazla olmuş akşam da 1 lahmacun fazla olmuş ama bugün birşey demiyorum ❤️

Afiyet olsun canım ❤️ sadece geç vakit olduğu için sıkıntı ama ödül günümüz 🥰

Afiyet olsun ❤️ canım ödül günü de hani sevdiğimiz bir yiyecekten 1 porsiyon yiyecektik ya 🙈 senin akşam yemeği komple bütün haftaya denk gelmiş kız o 12 sarma üstüne börek falan nasıl yedin şaştım 🥴 Yarın suyu biraz daha arttıralım canım bir de evde olacaksan da min.20 dk odadan odaya yürüme yapmaya çalışalım 🙏

Afiyet olsun ❤️
Maalesef beyaz ekmek kmek ekmeğim bitmişti bugün alcam inşallah 🤦🏼‍♀️

Kızlar bildirimlerinizi bekliyoruz iyi misiniz ? Bir sorun yoktur umarım :dua:

@sibel_84
@Efenin_Annesi
Tesnim1903 Tesnim1903
Kaptanım coook özür dılerım kusuruma bakmayın 2 aydır ev sahıbı evden çıkın dıye rahatsız edıyordu dün ev bakmaya gıttım tuttuk ışlemlerı halledelım derken bıldırım yapmayı unuttum
Geçen hafta 72.
Bu hafta 71.7 (fazla da bışey veremedım)
Ben biraz ara vermek ıstıyorum taşınma işini halledene kadar

Eklentiler

• IMG_2960.jpeg
    IMG_2960.jpeg
    77,2 KB · Görüntüleme: 0
Kaptanım coook özür dılerım kusuruma bakmayın 2 aydır ev sahıbı evden çıkın dıye rahatsız edıyordu dün ev bakmaya gıttım tuttuk ışlemlerı halledelım derken bıldırım yapmayı unuttum
Geçen hafta 72.
Bu hafta 71.7 (fazla da bışey veremedım)
Ben biraz ara vermek ıstıyorum taşınma işini halledene kadar
hayırlı olsun canım. Allah kolaylık versin

X