Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi akşamlar bugünkü menüm
Sabah
9.45 sirkeli su
10:00 eliptik bisiklet

11:00
Üç yumurta haşlanmış
Bir kaşarlı tost
Salatalık domates zeytin

16:00
Bir küçük muz

18:00
Esmer basmati bir porsiyondan biraz daha az
Üzerine iki servis kaşığı kuşbaşı haşlama
Bir bardak ayran

Spor:35 dk eliptik 12.29 km
Bitmek bilmeyen ev işleri
3 lt su
LenaG LenaG Cakinin Gelini Cakinin Gelini
Eki Görüntüle 3490135
Harikasın canım ❤ Afiyet olsun 😘

İyi aksamlar kızlarcim. Çok yoğun bir pazar günüydü. Ekmeğimi pisirdim. ( pandemiden beri kendim yapiyorum). Çocuklar kurabiye istedi tahinli cevizli kurabiye yaptım . Akşam yemeğimizde hazır . Menüyü yazıyorum.

Sabah 09.00 1 dilim k.ekmegi 1 haşlanmış yumurta 1 dilim peynir 5 zeytin 1 kaşık ev yapımı sos çay
Ara 12. Kahve 1 kurabiye
Öğle akşam birazdan yerim. 1 kepçe engelin çorbası, 2 dilim palamut yarım haşlanmış patates bol salata 1 dilim ekmek ve maden suyu içerim.
Su 3litreyi geçti.
Valla evde 4 döndüm spor başka yok 🙈

LenaG LenaG Cakinin Gelini Cakinin Gelini 🌺
Afiyet olsun canım menün çok güzel görünüyor 🌷

Merhaba kizlar nasilsiniz sular icildi sporlar yspildi mi ? Bana hic sormayin su ve spor bur turlu basaramadigim 2 sey hava aniden sogudu artik disarida bisey yapilmaz ufak ufak lesliye mi baslasam diyorum eski dostum sayilir kendisi😅

Tarçınlı kakaolu Türk kahvesi de yağ yaktırıyor canım 🌸
Ayy muthis birsey o yag yakiyor mu bilmem ama acayip tok tutuyor. Internette bi tarif vardi bu kahveyi sutlu yapiyorlardi 1 bardak sütle ben tembellikten yspmiyorum makineden 2 dakikada aldigim filtre kahve kolayima geliyor ama bu tarif daha iyiydi ya . bi deneyin kizlar ozellike ikindi vakti araogunde aksam caniniz birsey yemek istemeyecek

Son düzenleme:
İyi aksamlar kızlarcim. Çok yoğun bir pazar günüydü. Ekmeğimi pisirdim. ( pandemiden beri kendim yapiyorum). Çocuklar kurabiye istedi tahinli cevizli kurabiye yaptım . Akşam yemeğimizde hazır . Menüyü yazıyorum.

Sabah 09.00 1 dilim k.ekmegi 1 haşlanmış yumurta 1 dilim peynir 5 zeytin 1 kaşık ev yapımı sos çay
Ara 12. Kahve 1 kurabiye
Öğle akşam birazdan yerim. 1 kepçe engelin çorbası, 2 dilim palamut yarım haşlanmış patates bol salata 1 dilim ekmek ve maden suyu içerim.
Su 3litreyi geçti.
Valla evde 4 döndüm spor başka yok 🙈

LenaG LenaG Cakinin Gelini Cakinin Gelini 🌺
Ayy ne zamanlardi internette ekmek yapma videolari viral olmustu ben de denedim ama ekmek degilde sanki tugla ysptim😅duvara atsam taşi deler😅sonra ekmek yapmaya küstüm artik

13 Ekim Pazar

8.00
Sirkeli su

11.00
Kolajenli Türk kahvesi
(Keşke şu kolajeni unutmasam da her gün içsem)

12.00
4yk yulaf
1 yk yogurt
1 yumurta ile yaptığım harçtan sucuklu kaşarlı tost
İki çatal peynir
3 zeytin
Domates salatalık
Çay

15.00
Mandalina

Tost çok doyurdu acıkmadım

3 lt su
21.000 adım

LenaG LenaG A Asya89
Afiyet olsun menünün sporun süper🥰harika

İyi akşamlar
LenaG LenaG

11:00 2yk.yulaf, köz patlıcan, domates, biber ve 2yumurtadan oluşan yağlı kağıtta tost, 2yk.karışık köz patlıcanlı acı sos, 1kk.den biraz büyük peynir, 10karışık zeytin, domates, 1çatal tava yumurta, şekersiz çay

Ara, tarçınlı türk kahvesi şekersiz

18:45 Akşam yemeği
1karnıyarık, avuç içinden biraz küçük yağlı kağıtta kırmızı et ve 1orta boy patates, jalopena

Su 4.5 litre 🙄
Şimdi 1kupa yeşil çay
Adım 1629

Eklentiler

• 1000021462.jpg
    1000021462.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 2
Cakinin Gelini Cakinin Gelini Efenin_Annesi Efenin_Annesi LenaG LenaG

10.00
2haşlanmış yumurta
1 çatal patates kızartma
domates
salata
peynir
çay
14.30
orta boy fit pizza
kefir

2litre su
bugün koşuşturmaktan aklıma daha yemek gelmedii iyi oldu evimede döndüm çamaşırlar yığıldı 😏😏
Gerçekten 14.30 da kapattin mi günü acikmadin mi🙄masallah

Cakinin Gelini Cakinin Gelini Efenin_Annesi Efenin_Annesi LenaG LenaG

10.00
2haşlanmış yumurta
1 çatal patates kızartma
domates
salata
peynir
çay
14.30
orta boy fit pizza
kefir

2litre su
bugün koşuşturmaktan aklıma daha yemek gelmedii iyi oldu evimede döndüm çamaşırlar yığıldı 😏😏
Canım neredeyse öğlen günü kapatmışsın afiyet olsun ❤
İstersen bir yeşil çay yada kahve iç canım 😘

Afiyet olsun ❤️ işte buu iradene sağlık 💪

Afiyet olsun c.tesi meyveler fazla geldi gözüme ve bugün de akşam pilav,ekmek,çorba hep aynı tür ❤️

Afiyet olsun ayva ve elma bir ara öğün bitter ve badem bir ara öğün biraz fazla olmuş. Akşam da 8 yk senin kilon için fazla kaçıyor maks.5 yk yeterli çünkü çorba ve ekmek de var. ❤️

Afiyet olsun canım güzel olmuş ❤️

Afiyet olsun güzel menü ❤️ spor da çok iyi 💪

Afiyet olsun patates üst üste olmuş ❤️ geçmiş olsun 🙏

Afiyet olsun ❤️

Afiyer olsun acıkmadıysan ne güzel de yine de öğün atlama canım yoğurt ve 1 meyve de yiyebilirsin veya 2 karabuğday patlağına labne sürebilirsin ❤️

Afiyet olsun fazla olmuş genel olarak. Hadi bir toparlanalım canım 💪💪💪
Dünü toparlamaya çalışıyorum kaptanım yarın da sıkı tutarsam yediklerim yerleşmeden kurtulurum

Ben de yazayım menümü bugün sporumu da yaptım çok şükür 💪
Kahvaltı 13.00
2dilim çavdar ekmeği, bir yumurtadan omlet, 2 salatalık, 1 kk peynir, 5 yeşil zeytin
Ara Öğün 15.00
2 kepekli galeta + 1 bardak kefir
Ara Öğün 17.00
1 muz
Akşam yemeği 19.00
3 yk bulgur pilavı + koca kase salata + 2 yk kadar yoğurt
2lt yi geçik su + 1 lt dukan kiraz saplı
30 dk eliptik (10 km yol yaptım)

Eklentiler

• 1000027534.jpg
    1000027534.jpg
    46,9 KB · Görüntüleme: 1
  • 1000027533.jpg
    1000027533.jpg
    50,3 KB · Görüntüleme: 1
  • 1000027531.jpg
    1000027531.jpg
    50,7 KB · Görüntüleme: 1
Ben de yazayım menümü bugün sporumu da yaptım çok şükür 💪
Kahvaltı 13.00
2dilim çavdar ekmeği, bir yumurtadan omlet, 2 salatalık, 1 kk peynir, 5 yeşil zeytin
Ara Öğün 15.00
1 muz
Ara Öğün 17.00
2 kepekli galeta + 1 bardak kefir
Akşam yemeği 19.00
3 yk bulgur pilavı + koca kase salata + 2 yk kadar yoğurt
2lt yi geçik su + 1 lt dukan kiraz saplı
30 dk eliptik (10 km yol yaptım)
Harika menu harika spor tebrikler 😍sadece aksam protein biraz daha fazla olabilirdi 2 kasik yerine 4 gibi ama tertemiz menu 👏👏biseyi merak ettim 30 dk eliptik 10 km yol mu oluyor 🤔

Harika menu harika spor tebrikler 😍sadece aksam protein biraz daha fazla olabilirdi 2 kasik yerine 4 gibi ama tertemiz menu 👏👏biseyi merak ettim 30 dk eliptik 10 km yol mu oluyor 🤔
Resmini ekledim ablacım, 3 dk da 1 km yol yapıyor, bisikleti çevirme hızına göre de değişiyor. Ben genelde 20 km/h yapıyorum. Beş dakika kadar daha tempolu sonra yavaşlıyorum, 30 km/hızı geçtiğim de oluyor, vücudu şaşırtmaya çalışıyorum. Ha bi de benimki kondisyon bisiklet diye de geçiyor eliptik diye de. Sizdeki eliptik nasıl bilemedim. Benim normal bisiklet gibi.

X