Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

iz benim aga su gunlerde beni gormuyor bile
teyzosun kocasiyla is pesindeler adam beniimkini kafaladi valla aksam sabah is konusuluyor eve gelmesem nerde diyen yok
ya teyzedeler ordada benimki rahat edemiyor bebek var malum bizdeler hep bende teyzemde tabiki
sporada sabah o cocuklari goturup enisteye gecince kaciyom birsey demesine firsat kalmadi cunku h
Ohh çok iyi olmuş cnm
Sende keyfine bak bşraz
Zaten spor yapınca sen başka bi kadına dönüşüyon :KK48:

rsembe listenin tepesindeyim diyorsun yani sekercim
İzin kilosuna düşemem cnm
Ama 4.takımla yarış için iyi bi Sonuç alırım gibi geliyor
Gerçi bugün fazla eksi yoktu ama lapadan umutluyum

Canım menün kusursuz bana göre çok beğendim+su+spor herşey rayında,harikasın:KK19:
Teşekkür ederim canım :)
Bugünkü menüm şöyleydi:

SABAH:
*Peynirli yumurta+1 dilim tam buğday ekmeği

ARA ÖĞÜN-1:
*1 bardak sütlü nescafe+5 çubuk kraker

ÖĞLE YEMEĞİ:
*5 tane çiğ köfte+yarım lavaş

ARA ÖĞÜN-2:
*1 mandalina+5 kestane

AKŞAM YEMEĞİ:
*1 tabak ıspanak+2 kase yoğurt

SU:

*2 litre

SPOR:
*Yarım saat açık havada yürüyüş
Menü gayet iyi canım ama keşke lavasi yemeseydin
Oy kuzum bi ısırık ekmektenmi korktunnn
Sana bunu yakıştıramadım nehir :KK70:

Menü çok iyi cnm, daha ne olsun
Evet abla korktum valla :):) :) kamilenin dediği gibi ayağıma taş bağlayıp denize atarsanız diye korktum :KK45::KK45::KK45:
afiyet sifa olsun
insallah daha iyisindir simdi

kiz benim aga su gunlerde beni gormuyor bile
teyzosun kocasiyla is pesindeler adam beniimkini kafaladi valla aksam sabah is konusuluyor eve gelmesem nerde diyen yok
ya teyzedeler ordada benimki rahat edemiyor bebek var malum bizdeler hep bende teyzemde tabiki
sporada sabah o cocuklari goturup enisteye gecince kaciyom birsey demesine firsat kalmadi cunku henuz farketmedi

hosgeldin ben beril38 yasindayim3 cocugum var17-17-3,5
112 kilodan 64 e ciktim sonra diyet yapmayi ozleyip geri sismanladim -bu tamamen kendimi kandirmaca icin uydurulmustur-

bugune sukur iyiyiz sen nasilsin canim

ankaranin neresindesin
hangi diyetleri denedinde yavas kiloo verdigine karar verdin

persembe listenin tepesindeyim diyorsun yani sekercim

1 avuc fistik cok degilmi bilemedim ama gerisi guzel gorunuyor

cig kofte senin yedigin bir sey degildi ama neyse az ve zamani guzel
yarim lavasta goze batmiyorda tek gicikligim bulgurun odem yapmasindan yana bebegim

oyyyyyyyyyyy polislerin en guzeli erim seni
Teşekkür ederim kaptanim daha iyiyim şükür benim avuç icim küçüktür ha:KK45::KK45:
Fasulye güzeli :KK48: hasta olduğun için akşamki portakala birşey demeyeceğim onun dışında gayet güzel :KK69:
Kız ne yicem bilmiyorum her gün ğer gün 1 yemek yapıp bir hafta yicem sanırım:KK48::KK48::KK48::KK47:

Selam kızlar
Cuma gece yarısı şiddetli kasık ve karın ağrısı ve mide bulantısı ile acile gittik hiç aklıma gelmeyen başıma geldi apandisitim patlamış cumartesi sabah ameliyat oldum :KK43:
Çok şükür şimdi iyiyim.
Zühal ablacım aracılığıyla iyi dileklerinizi ve selamlarınızı aldım. Rabbim hepinizden razı olsun. Ablamdan da ayrıca razı olsun :KK66:
Canlarım, doktor iyileşme sürecine 15 gün dedi ama sonuçta dikişler yeni olduğu için 1-2 ay spor yapabilir miyim bilmiyorum listeyi kötü etkilemeyeyim diye mecburen izne ayrılıcam. Baktım 15 güne iyiyim dönerim zaten tam motive olmuşken uzak kalmak bende istemiyorum. En fazla 1 ay izin kullanıcam. Çünkü o kadar çok alışmışım ki desteğinize burası olmadan başaramayacağımı biliyorum. İzinli olduğum sürede spor yapamasam da çok dikkat edicem söz veriyorum hepinize.
Tekrardan hepinize çok teşekkür ediyorum. Rabbim cümle sıkıntılarımızı gidersin:KK36::KK200:
Amin. Geçmiş olsun canım

Teşekkür ederim canım :)

Evet abla korktum valla :):) :) kamilenin dediği gibi ayağıma taş bağlayıp denize atarsanız diye korktum :KK45::KK45::KK45:

Teşekkür ederim kaptanim daha iyiyim şükür benim avuç icim küçüktür ha:KK45::KK45:

Kız ne yicem bilmiyorum her gün ğer gün 1 yemek yapıp bir hafta yicem sanırım:KK48::KK48::KK48::KK47:
Mantıklı :KK48:

Menum
Sabah
uc dilim icsiz ekmek
Tereyagli yunurta peynir zeytin domates salatalik

Ara
1 mandalina minikti

Ogle
Peynirli yumurta
Iki dilim ekmek domates salatalik

Ara
1 minik mandalina 1cay b sut

Aksam
Fırında karnabahar
Salata yogurt 2-3yk sehriye çorbası

2,5 lt su
Spor yapamadim yine vakit olmadı

Aman Polis hanım ben masumum :KK48:
Ben birazdan sporumu yapıp yazacam cnm
Oyyy artını zevkle koyucam:KK6:
Canımcım eğer yarın artı olursan bişeyler düşünelim
Artı olursam göbeğimi yerinden sökmeyi düşünüyorum:KK57::oops:
Nilüferim aslında menü normal cnm
Ama sen normal şartlarda tartıya 2 kala öğleni öyle yapmazdın
Bugün okulda öğretmen arkadaş senin için yaptım diyince emek vermiş diye kırılır diye bişey diyemedim ama gerçekten çok az yedim belki toplasan 1 kaşık bulgur ancak eder ama işte:KK23:
yarim lavasta goze batmiyorda tek gicikligim bulgurun odem yapmasindan yana bebegim
oyyyyyyyyyyy polislerin en guzeli yerim seni
Keşke bir yıllığına hepimiz aynı evde otursak,aynı yemekleri pişirsek,kalorili hiçbirşeyi eve almasak,hatırım için ye diyen kimse o eve giremeseeeeeee:mad:
Güzel menü canım
Sağol Poni'cim:KK37:
Selam kızlar
Cuma gece yarısı şiddetli kasık ve karın ağrısı ve mide bulantısı ile acile gittik hiç aklıma gelmeyen başıma geldi apandisitim patlamış cumartesi sabah ameliyat oldum :KK43:
Çok şükür şimdi iyiyim.
Zühal ablacım aracılığıyla iyi dileklerinizi ve selamlarınızı aldım. Rabbim hepinizden razı olsun. Ablamdan da ayrıca razı olsun :KK66:
Canlarım, doktor iyileşme sürecine 15 gün dedi ama sonuçta dikişler yeni olduğu için 1-2 ay spor yapabilir miyim bilmiyorum listeyi kötü etkilemeyeyim diye mecburen izne ayrılıcam. Baktım 15 güne iyiyim dönerim zaten tam motive olmuşken uzak kalmak bende istemiyorum. En fazla 1 ay izin kullanıcam. Çünkü o kadar çok alışmışım ki desteğinize burası olmadan başaramayacağımı biliyorum. İzinli olduğum sürede spor yapamasam da çok dikkat edicem söz veriyorum hepinize.
Tekrardan hepinize çok teşekkür ediyorum. Rabbim cümle sıkıntılarımızı gidersin:KK36::KK200:
Badimmmm bi kavuşamadıkkk;ben burdayken sen yoksun,sen burdayken ben yoktum ne zaman kavuşucazzzzz:KK19:Sen sağlığına kavuş da ben seni dört gözle bekliyorum badimmmm:KK200:
İlerisi için planlama yapiyorum su an kafamda :KK48: 26 yaşındayım yaşım geçiyor ya :mad: 3 yada 4 çocuk istiyorum.bir kızım var 7 aylık.
Yaşı geçiyormuş hanımefendinin:KK62:Ben 34 yaşındayım daha nikah memuruyla müşerref bile olamadım haline şükret Poniciğim:KK48:
Pişmanım:oops:

Menum
Sabah
uc dilim icsiz ekmek
Tereyagli yunurta peynir zeytin domates salatalik

Ara
1 mandalina minikti

Ogle
Peynirli yumurta
Iki dilim ekmek domates salatalik

Ara
1 minik mandalina 1cay b sut

Aksam
Fırında karnabahar
Salata yogurt 2-3yk sehriye çorbası

2,5 lt su
Spor yapamadim yine vakit olmadı
Ekmek çok canım onun dışında güzel

Oyyy artını zevkle koyucam:KK6:

Artı olursam göbeğimi yerinden sökmeyi düşünüyorum:KK57::oops:

Bugün okulda öğretmen arkadaş senin için yaptım diyince emek vermiş diye kırılır diye bişey diyemedim ama gerçekten çok az yedim belki toplasan 1 kaşık bulgur ancak eder ama işte:KK23:

Keşke bir yıllığına hepimiz aynı evde otursak,aynı yemekleri pişirsek,kalorili hiçbirşeyi eve almasak,hatırım için ye diyen kimse o eve giremeseeeeeee:mad:

Sağol Poni'cim:KK37:

Badimmmm bi kavuşamadıkkk;ben burdayken sen yoksun,sen burdayken ben yoktum ne zaman kavuşucazzzzz:KK19:Sen sağlığına kavuş da ben seni dört gözle bekliyorum badimmmm:KK200:

Yaşı geçiyormuş hanımefendinin:KK62:Ben 34 yaşındayım daha nikah memuruyla müşerref bile olamadım haline şükret Poniciğim:KK48:

Pişmanım:oops:
Canım bu işler nasip ama sormaya cekindim hep neden evlenmedin özel değilse :KK22:

Memnun oldum Nurcum
Bende Zühal
44 yaşında 3 çocuk 1 torun sahibiyim
Takıma geçtiğimiz Ocak ayında 113.5 kiloyla başladım
Bi ara 73 lere düşmüştüm fazla yaramazlık yapınca 75 lerde dolanıyom şimdilik

Sende profilin altına kilonu ve boyunu yazarsan unutmayız şeker
Tmm yaparım.

afiyet sifa olsun
insallah daha iyisindir simdi

kiz benim aga su gunlerde beni gormuyor bile
sporada sabah o cocuklari goturup enisteye gecince kaciyom birsey demesine firsat kalmadi cunku henuz farketmedi

hosgeldin ben beril38 yasindayim3 cocugum var17-17-3,5
112 kilodan 64 e ciktim sonra diyet yapmayi ozleyip geri sismanladim -bu tamamen kendimi kandirmaca icin uydurulmustur-

bugune sukur iyiyiz sen nasilsin canim

ankaranin neresindesin
hangi diyetleri denedinde yavas kiloo verdigine karar verdin

persembe listenin tepesindeyim diyorsun yani sekercim

1 avuc fistik cok degilmi bilemedim ama gerisi guzel gorunuyor

oyyyyyyyyyyy polislerin en guzeli erim seni
Ankarada bahçelideyim. Diyetisyen diyeti denedim. O diyeti azaltıp denedim.

Screenshot_2015-12-15-19-39-42.png

Selam kızlar
Menüm 7.30 1 kupa limon maydanozlu su.
Kahvaltı 8.00
1 dilim ekmek
1 kk peynir
1 domates
Şekersiz çay

Öğle 12.30
3 köfte
1 dilim ekmek
Közlenmiş 1 biber 1 domates