Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

hep gül melegim saglam bir kahkaha 8 kaloriymis biliyonmu
Aaaa catlayana kadar gulesim geldi :)
Sıra bendeee

10.00 __2dil tb, peynir, 5 küçük zeytin, salata, bol roka

14.00 __1 tabak kıymalı patlıcan, yoğurt

Ara __1 portakal

18 __1 kup Soya sütü

Spordan sonra 1 bar kefir

Su 2 lt olur
Spor 45 dk yürüyüş
Süper gidiyorsun abla gelsin eksiler :)
İç bitanem
Niye ağrıyor acıktınmı bişeymi dokundu
Eşim ptlican salatasina çok sarımsak koydu abla rahatsız etti beni kramp giriyor resmen

Amin canımmmm,dört gözle bekliyorum seniiiii:KK200:

Yok kuzum özel değil.Tabi en başta kader;doğum,ölüm,evlilik bunların mutlak kader olduğuna inananlardanım.Ama kaza dediğimiz kısma gelirsek;meslek sahibi olana kadar çıkma,flört olaylarına girmedim.Öğrenciliğimin tadını çıkardım.Sonra 21 yaşımda atandım dağ köyüne;10 yıl ben öğrencilerimi gördüm öğrencilerim beni.Sonra 2012 yılında 29 yaşımın sonlarında 1 yıllık bir beraberliğim oldu,sevdim sevildim,mutluyduk,evlilik kararı aldık,isteme oldu,ama sonrasına hem annesinden kaynaklanan,hem verdiği sözlerin arkasında durmamasından kaynaklanan,hem de geçmişine dair önemli ve büyük birkaç yalanı yakalayınca ayrıldım.Gitsem canım yanacak,kalsam hayatım diyor ya Mevlana Hz.,o misal hayatım yanacağına canım yansın dedim.Çok yandı.Yazarken kolay ama kilo kilo gözyaşı döktüğüm,hayata küstüğüm zor bir süreçti tabi.Ayrılığın ardından 2 yıl toparlanamadım.Şükürler olsun bu yıl kendime geldim diyorum.Başında söylediğim gibi bence kader,ama kazaysa da bu olay sonra bi baktım 35 yolun yarısı göründü:KK48:Bundan sonra beni nikah masasına 1 kişi oturtabilir;o da Kadir İNANIR :KK53:

Canım ben menünü çok beğendim,çok bilinçli bir menü:nazar:

Ben de kedimi getirirdim:eek:

Oh maşallah:nazar:Öncelikle spor harika:KK19:Canım ben menünü de çok beğendim çok hafif,o elmayı bence de ye yoksa salata sabaha kadar tutmaz seni.Afiyet şifa olsun canımm:KK60:
Anladım canim. Hakkında hayırlısı olsun bitanem

3-4 cocukmu ne diyon kiz nasıl yapacan benim gozum kesmiyo valla

canim sabahki sadece kenarlardi icini kizim yedi o yuzden toplasan birbucuk etmez

of ya bende istiyoruuuuuuuum

Menü güzel canim sabaha ekleyebilirsin biseyler

Ekmegin sadece kenarlardi o yuzden cok gorunuyo

Azdi valla abla sporuda bi fırsat olmadi esim çocuklar hepsi hasta e haliyle biri bitip biri basliyo vakit kalmiyo
aksami erken yediysen ins sıkıntı olmaz kaptanim ya
İstiyorum valla deli miyim neyim :KK53:

Şefim birşey sormak istiyorum iki çocuk arasında 8 yaş var senin nasıl oluyor iyi mi kötü mü ??

Zorlukları var tabi. Her şeyi oturtmuşken uykusuz geceleri unutmuşken sil baştan yapıyorsun. Ama kızım bana acayip yardımcı. Küçük anne gibi. Ben yemek yaparken o avutuyor. Sen de daha tecrübeli ve esnek oluyorsun. İyi yani

Amin canımmmm,dört gözle bekliyorum seniiiii:KK200:

Yok kuzum özel değil.Tabi en başta kader;doğum,ölüm,evlilik bunların mutlak kader olduğuna inananlardanım.Ama kaza dediğimiz kısma gelirsek;meslek sahibi olana kadar çıkma,flört olaylarına girmedim.Öğrenciliğimin tadını çıkardım.Sonra 21 yaşımda atandım dağ köyüne;10 yıl ben öğrencilerimi gördüm öğrencilerim beni.Sonra 2012 yılında 29 yaşımın sonlarında 1 yıllık bir beraberliğim oldu,sevdim sevildim,mutluyduk,evlilik kararı aldık,isteme oldu,ama sonrasına hem annesinden kaynaklanan,hem verdiği sözlerin arkasında durmamasından kaynaklanan,hem de geçmişine dair önemli ve büyük birkaç yalanı yakalayınca ayrıldım.Gitsem canım yanacak,kalsam hayatım diyor ya Mevlana Hz.,o misal hayatım yanacağına canım yansın dedim.Çok yandı.Yazarken kolay ama kilo kilo gözyaşı döktüğüm,hayata küstüğüm zor bir süreçti tabi.Ayrılığın ardından 2 yıl toparlanamadım.Şükürler olsun bu yıl kendime geldim diyorum.Başında söylediğim gibi bence kader,ama kazaysa da bu olay sonra bi baktım 35 yolun yarısı göründü:KK48:Bundan sonra beni nikah masasına 1 kişi oturtabilir;o da Kadir İNANIR :KK53:

Canım ben menünü çok beğendim,çok bilinçli bir menü:nazar:

Ben de kedimi getirirdim:eek:

Oh maşallah:nazar:Öncelikle spor harika:KK19:Canım ben menünü de çok beğendim çok hafif,o elmayı bence de ye yoksa salata sabaha kadar tutmaz seni.Afiyet şifa olsun canımm:KK60:
Canim benim ins allah kıymetini bilecek birinu versin of bazense evleniyozda ne oluyo diyom ben ya neyse
Sıra bendeee

Ara __1 portakal

18 __1 kup Soya sütü

Su 2 lt olur
Spor 45 dk yürüyüş
Akşam az ama hadi bu hafta olsun sen yinede metoyu alıştırma sonra sikinti oliyo azcik yiyince
Menü
Sabah
1 has yumurta
3 kk peynir
1 dilim ekmek
Ara Türk kahve
Öğlen
1 kase yoğurt
3 kaşık yulaf ezmesi
Aksam
5 ızgara köfte
Salata
1 dilim ekmek
Su 2 lt
Spor 40 dk yuruyus
Guzel menu canim

Ben bi menü paylaşayım şarjım bitmeden size de yorum yapcam :KK66:)

Sabah 7 30
1 haşlanmış yumurta 1 kk peynir 5 zeytin 3 dal marul 1 dlm tb ekmeği

Ara 2 adet hurma

Öğlen 12.00
1 kase tarhana çorbası 1 tabak etli bezelye 5-6 kaşık hoşaf
Ara 1yarım portakal

Akşam 5 kaşık mantar sote bol salata
Spor 20 dk yürüyebildim başım çok ağrıyordu
Su 3 lt sonra unuttum saymayı. Su kaynağı oluşcak midemde

Ay demin 3-5 de çubuk kraker tırtıkladım kızımdan :KK66:

Nilüferimmm :KK200:
Allah kadir kıymet bilenler nasip etsin cnm
Aşk hikayelerine hiç dayanamam :KK61:
Love story de ne diyodu kadın
Aşk asla pişman olmamaktadır
Dürüstlük,merhamet,sözünün eri olmak,sahip çıkmak,emek;bunlar aşktan çok daha kutsal ve erdemli duygular Zuhal'im sen daha iyi bilirsin tecrüben çok ciğerim;Allah helal süt emmişleri çıkarsın karşımıza hepimizin:KK200:
Sıra bendeee

Ara __1 portakal

18 __1 kup Soya sütü

Su 2 lt olur
Spor 45 dk yürüyüş
Oy,oy,oooyyyy;bunca zamandır gördüğüm Zuhallerin en muhteşemini bu hafta görüyorum maşallah canım sana:nazar::KK9::nazar:
Menü
Sabah
1 has yumurta
3 kk peynir
1 dilim ekmek
Ara Türk kahve
Öğlen
1 kase yoğurt
3 kaşık yulaf ezmesi
Aksam
5 ızgara köfte
Salata
1 dilim ekmek
Su 2 lt
Spor 40 dk yuruyus
Süper canım herşey harikasın:KK9:
Anladım canim. Hakkında hayırlısı olsun bitanem
Amin canımmmm:KK19:
Canim benim ins allah kıymetini bilecek birinu versin of bazense evleniyozda ne oluyo diyom ben ya neyse
İçinde zorluk olmayan hiçbirşey yok canımmmm,kader neye takdir etmişse kolaylığını da beraber versin Allah inşallah:KK19:

@poniponna kiz ben sana yapma Diyorum zevkinede eger benim oglan sıkıntılı olmasaydi bende yapardim özellikle kizima bi kiz kardes benim kiz kardesim yok eksikligini cok hissediyorum onun olsun ve hamileyken niyetimde vardı bi kiz daha olana kadar falan diyodum ama iste kuzucum boyle olunca mecburen noktaliyorum yanlis anlama az kafa bulayim dedim senle

X