Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Qkaymak olmamış
Spor da olsa iyi olurdu....sanki benim varda...

Aksam çok az
Yoğurt yeseydin bir kase en azından bence

Sabah sandwich yerine onları ince bir dilim ekmekle yeseydin keşke
Sigara böreği
Sosis olmamış
Su da olmadı
Spor da yoook

Sabah öğle aralar çok güzel fıstığım
Ama akşama çorbanın yanında gözüm salata aradı
Salatayı düzenli koyucam akşam öğünüme Zuhal'im bundan sonra
Hadi bismillah Nilüferim
2 gün arka arkaya yapınca insanın canı istiyor zaten
Yarın da Şeb-i Arus seması izlemek için il merkezine gidicem;akşama kadar ayakta ve hareketli olucam sabahtan hemen adımsayarımı da takıcam;inşallah artık bırakmıycam Zuhal'im
Şeyda'm menün çok hafif kaza oruçları mı canım bunlar?
İkindiyi kaçırınca akşam dengelemeye çalıştın sanırım kuzum;yarın karbon alma hemen yakarsın
Beril'im ben de kahve tiryakisiyim sorma;sudan sonra en sevdiğim içecek,inşallah bir gün karşılıklı da içerizİşe arabayla gitmemek mesafeye göre yürüyüş yerine de geçebilir canım uzak mı?
Menün,suyun,sporun çok beğendim canım harika
Canım benim kalorililer var ama o kadar az yemişsin ki onları da kurtaracak gibi;gün gün daha iyi olucaz inşallah canım

Menün çok iyi canım :)
Teşekkürler canımmmmm
Evli değilim bu hususlara çok alım ermez ama kırmadan bir bahaneyle-çocuk rahatsız,ben rahatsızım,sınav görevim var-şeklinde misillemeye dökmeden gitmemen daha iyi olur fikrimce canım.Evet canın istemiyorsa gitme;ama triple olmasın neticede kutsal topraklara gidiyorlar;senden razı gitsinler güzel dualarında da adın olsun,insanlık da sende kalsın Ponicimmmm

Evettttt geldim hemen menümü yazayım

8.30 _1 greyfurt

9.00 __kıymalı 2 yumurtayla omlet içinde nane dereotu maydonoz var. Peynir

14.00 civarı __tavuklu yeşil salata

19.00 __Chia tohumlu yoğurt (alışverişten geç geldim o yüzden yemek yemedim)

Ara __1 bar tarçınlı Soya sütü

Spor 30 dk yürüyüş

Su 2 lt

@Ariver
kartanesi58
-Bin muhtesem gunes-

@poniponna

Ponicim biz yaptığımız iyi hareketleri sadece karşımızdaki için yapmayız Allah rızasını düşünerek yaparız
Bu dünyada kimse dört dörtlük değil herkesin hataları yanlışları var
Eğer biz karşımızdaki kişiler hatalı davrandı diye misilleme yaparsak aynı hataya düşmüş olmazmıyız
Herkes kendi yaptığından sorumludur
Sende kendi yaptığından kv ninkinden değil
Bana sorarsan gitmelisin
Öncelikle mübarek topraklara gidiyorlar
Önce Allah rızası için sonra eşinin hatrı için
Onlar bilsin yada bilmesin, Allah herşeyi bilendir, görendir
Heleki sen nefsini dinlemeyip zorlada olsa gidersen daha büyük sevabı girersin

Ben böyle düşünüyorum
Güzel kalplim

Bugünde az yemişin tatlım

Öğleni boş geçmeseydin daha iyi olurdu o zaman akşamki ekmeğe ihtiyacın kalmazdı

Akşama salata ilaven olsaydı daha iyi olurdu. Spora da nihayet başlamış oldun

Balkaymak olnamış. İftar yerine sahurun mu daha sıkı olsaydı ne ? Sporrrrr

Tatlım suyunu tamamlamışsındır inşallah bir de patates poğaça fazlamı sanki

Kızmak ne demek. Estağfirullah. Yemeklerin yanında yediğim yeşillikler yarım bağ kadar oluyor ki mini bi salata eder :)) bir de güne geç başlayınca böyle oldu. Hafra içi biraz daha iyi olur artık

Güzel olmuş tatlımmmm

Su yok spor yok mantı var daha iyi olabilir

kartanesi58 ve -Bin muhtesem gunes- e katılıyorum. Ya eşini kırmayıp Allah rızası için git ya da gitmiyeceksen de kıyas yapma . Bazen büyükler bizim kadar ince düşünemiyebiliyorler. Git ki onlar utansın. Kin tutmak sadece sana manevi yük olur. O yüzden büyülük sende kalsın

Pilav akşama olmamış. Hadi yedin spor bari yap da erisin

Hadi bakalım senin sporda düzene girer inşallah

Menün yine çok güzel canımmm,sporuna da artıyı koydum

ben pek sahur yapamıyorum canım yiyip yatmayı sevmiyorum uyuyamıyorum o yüzden mesela akşam yemeklerimde 8 i geçmez hiç

evet canım kaza orucu ben geçen yıl hiç oruç tutmamıştım gerçi benim kazalar bitmez o ayrı:) tutmak istedim içimden geldi tuttum

çok teşekkür ederim canım benim biliyorum yememem gerekenleride biliyorum da işte acıkınca gözümün önündede oılunca dayanamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…