Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Aaa sen deyince baktım
Zaman ne çabuk geçmiş
Yarım saat sonra işe gidecem
Kalabalık olunca su gibi aktı zaman:KK53:
Sağol canımmmo_O
Gerçekten deftere tek.tek yazacakmiyiz ki:KK17:
Not almazsak son güne kalır tek tek 100 sayfayı incelemek zorunda kalırız daha fena patlar:KK14:
Dur.kiz hemen üstlendin arti olanlar vardı yahu bize mi patladı bu hafta haftaya ölürüm de sonuncu olmam artık :):) :) :)
Kızım uyandı ona baktım geldim.
Allahtan 3 kişiyiz çok zorlanmayiz rakibem daha hırslı yarisalim kız sonuncu olmusuz haberimiz yok :):) :)
Artı olanımız izne ayrıldı canım bize patladı:KK53:Spor mu sayarsın menü mü canım:KK19:

Yani canım spor cezası belli spor olmasın herkes kendi yaptığı sporla ceza alsın mesela yürüyosa yürüyüşle alsın ya da spora gidiyosa oraya gitsin leslie yapıyosa onu yapsın gibi
o zaman bir kota belirleyelim mesela 30 dakika kim ne istiyorsa onu yapsin eger yapmiyorsa ona gore icabina bakalim:KK53::KK53::KK53::KK53:

Kalabalık olunca su gibi aktı zaman:KK53:

Sağol canımmmo_O

Not almazsak son güne kalır tek tek 100 sayfayı incelemek zorunda kalırız daha fena patlar:KK14:

Artı olanımız izne ayrıldı canım bize patladı:KK53:Spor mu sayarsın menü mü canım:KK19:

Menü sayayim ben canım. Spor için pek bilgili değilim ama ben yine tam olarak anlamadım.
Anladigim şu mesela herkes menu paylaştı fazla olanı her gün not alıp cuma günü mü soylicez

Menü sayayim ben canım. Spor için pek bilgili değilim ama ben yine tam olarak anlamadım.
Anladigim şu mesela herkes menu paylaştı fazla olanı her gün not alıp cuma günü mü soylicez
Canım gün gün ve kişi kişi;pazartesi spor yapana artı,yapmayana eksi mesela.Tamam sen menü aldın,kar tanesi sen spor mu su mu canım?

Genel aldigimiz kararları yazarsak
Daha fazla paylaşım
En az kilo verenler spor menu takibi yapcak
Cuma 9 da toplanti

Tamamdır :KK66:

o zaman bir kota belirleyelim mesela 30 dakika kim ne istiyorsa onu yapsin eger yapmiyorsa ona gore icabina bakalim:KK53::KK53::KK53::KK53:

Peki 30 dk sınırını koyalım duruma göre bugün yürüdüm mesela eğer yarın yürüyemeyeceksem leslie yapsam. Yani 30 dk yaptığını ve ne yaptığını yazsa

Güzelim kişi o gün menüsünü yazmışmı sadece onu not edeceksin
Menü içeriğiyle ilgili bişey yapmıcan

X