Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

En Büyük TÜRKİYE En Büyük TÜRKİYE---- 9.TAKIM -----En Büyük TÜRKİYE En Büyük TÜRKİYE

--------BU HAFTANIN EN İYİLERİ ----------

1.________MSTB _______%1.79 :nazar: :nazar: :nazar:

2.________SEYDAN94 ___% 1.41 :nazar: :nazar:

3.________PONIPONNA __%1.28:nazar:

:KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9:

KİLO VEREN VE VERMEYE ÇALIŞAN HERKESE
KOCAMAAAAAN TEBRİKLER _____En Büyük TÜRKİYE _
Koltuklarım kabardı . Artık hep bu sırada olma çabasında olacağım.

En az kilo veren AdaisyLove AdaisyLove ile benmişim canlar.Cezamızı kabul ettik.Şimdi Ariver'ciğim birimiz isim isim hafta boyu menü paylaşımını kontrol edelim,birimiz spor durumunu.Cuma da birleştirir bir analiz raporu hazırlar yayınlarız olur mu canım?
Mesela:
CUMARTESİ: SPOR: MENÜ PAYLAŞIMI:
AYŞE: + +

FATMA: + _
HAYRİYE: + +
şeklinde demi canlar?Bütün hafta ve bütün üyeler için:oops:

Galiba.sanirsam.büyük ihtimal.evetttt:KK70:

AdaisyLove AdaisyLove ses ver,karar verildi,kalem kırıldı,bu hafta birimiz spor birimiz menü için not tutucaz af kapsamına girmek için haftaya 1 kg atmamız lazım:eek::KK53:

Dur.kiz hemen üstlendin arti olanlar vardı yahu bize mi patladı bu hafta haftaya ölürüm de sonuncu olmam artık :):) :) :)
Kızım uyandı ona baktım geldim.
Allahtan 3 kişiyiz çok zorlanmayiz rakibem daha hırslı yarisalim kız sonuncu olmusuz haberimiz yok :):) :)

Aaaaa;9'da başladık saat 10 olmuş;paylaşımla insan vaktin nasıl aktığını bile anlamıyor;bu haftanın ihalesi Ariver'le bana kalsa da haftaya tartılma günü için müthiş bir gaz olacağına eminim bize:KK48:
Aaa sen deyince baktım
Zaman ne çabuk geçmiş
Yarım saat sonra işe gidecem

Dur.kiz hemen üstlendin arti olanlar vardı yahu bize mi patladı bu hafta haftaya ölürüm de sonuncu olmam artık :):) :) :)
Kızım uyandı ona baktım geldim.
Allahtan 3 kişiyiz çok zorlanmayiz rakibem daha hırslı yarisalim kız sonuncu olmusuz haberimiz yok :):) :)
3 mu
irem izne ayrildi ya

X