Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Kırmak nedemek bitanem
Zaten dün söylemiştim artık menü kontrolü var diye

Spor çeşidini kişi kendine göre yapsa
Ama cardiyo yürüyüş eliptik leslie ne olursa
En az 4 gün 30 dk
İsteyen tabi fazlasını yapsın
Sguat mekik Vs.sayılmaz, onlar ekstra kişinin kendi için
kendimize birakinca yapmiyoz ya o anlamda yazmistim tatlim

İnşallah Poni'cim,eski Nilüferi geri istiyorum ben deç

Üye sayımızın azlığı,bazen ben de dahil birçoğumuzun menü yazıp gitmesi diğer menüleri dönütsüz bırakmamız,sporu aksatmamız ki en başta ben varım,aklıma gelen bunlar canım.

Her hafta 1 kişi ve o kişi menü takibi ve spor takibi çok mantıklı olur gerçekten,cumadan cumaya da o haftanın lideri menü aksatan var mı,spor aksatan var mı toplu analiz yapar yayınlar bence harika fikir:KK51:
Menüyü bir kişi sporu başka kişi mi takip etse

millet olarak angaryayi sevmeyiz ya
canina disine taksin yapsin demi canim yani
Evet

bu hafta kim en az kiloyu verdiyse yarin itibariyle menuleri noot almaya baslasin
eger sizde ayni fikirdeyseniz
sporuda

O zaman sevgisinden yapıyor canım senin düşünüyor kırmak istemiyor ama yine de sen onu duyma. Önemli olan senin kendini nasıl gördüğün.
Benim eşim bana çok şişko gorunuyorsun demişti yemek yerken Oha yeter diyordu bazen ahh ahh ne çok kırdı beni.
Odungillerden sanirsam insan der mi eşine öyle

Ben verebilirim :KK70: okulda yazman ararlar en köşede sinmiş kişi benimdir hiç sevmem bu işleri :KK48:

Oooo tamamdır o zaman. En hızlı kiloyu sen vereceksin. Kesin peşinden ben helirim çünkü ben de tek tek halledemeyebilirim. Bir ay oldu katılalı ama gerçek isimleri bike unutuyorum düşün gerisini

En az kilo veren AdaisyLove AdaisyLove ile benmişim canlar.Cezamızı kabul ettik.Şimdi Ariver'ciğim birimiz isim isim hafta boyu menü paylaşımını kontrol edelim,birimiz spor durumunu.Cuma da birleştirir bir analiz raporu hazırlar yayınlarız olur mu canım?
Mesela:
CUMARTESİ: SPOR: MENÜ PAYLAŞIMI:
AYŞE: + +

FATMA: + _
HAYRİYE: + +
şeklinde demi canlar?Bütün hafta ve bütün üyeler için:oops:

En az kilo veren AdaisyLove AdaisyLove ile benmişim canlar.Cezamızı kabul ettik.Şimdi Ariver'ciğim birimiz isim isim hafta boyu menü paylaşımını kontrol edelim,birimiz spor durumunu.Cuma da birleştirir bir analiz raporu hazırlar yayınlarız olur mu canım?
Mesela:
CUMARTESİ: SPOR: MENÜ PAYLAŞIMI:
AYŞE: + +

FATMA: + _
HAYRİYE: + +
şeklinde demi canlar?Bütün hafta ve bütün üyeler için:oops:
süper bir durum oldu bence

X