Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Bişey sormadan edemeyeceğim valla. Yılbaşında ne olacak.
Çoğumuz büyük ihtimalle dışarıda olucak yani kendi adıma söyliyim biz öyle .
Kısıtlama olucak mi yine

Dogru söylüyorsun rakibem bizde de akşam aynı sorun oluyor ne yapıyorsun nereye yazıyorsun muhabbeti ona baksan 24 saat tel elinde.bu erkekler ilginç
Benim ne yaptığımdan haberi var malum. Akşam 9 da takımda toplantım var ona göre ayarla kendini dedim gülüyor.başta basit geliyordu baktı kilo veriyorum baya ciddiye alıyor artık :KK48:

Tesekkur ederim canım :KK19: ben seni böyle durgun görmek istemiyorum artık hareketlenmelisin :KK55:
İnşallah Poni'cim,eski Nilüferi geri istiyorum ben deç
paylasimdan baska sorunumuz yokmu
Üye sayımızın azlığı,bazen ben de dahil birçoğumuzun menü yazıp gitmesi diğer menüleri dönütsüz bırakmamız,sporu aksatmamız ki en başta ben varım,aklıma gelen bunlar canım.
herhafta bir grup lideri secelim ve spor gorevi dagilimi yapsin
kisiye sorumluluktan bari yapalim ne dersiniz
Her hafta 1 kişi ve o kişi menü takibi ve spor takibi çok mantıklı olur gerçekten,cumadan cumaya da o haftanın lideri menü aksatan var mı,spor aksatan var mı toplu analiz yapar yayınlar bence harika fikir:KK51:

İnşallah Poni'cim,eski Nilüferi geri istiyorum ben deç

Üye sayımızın azlığı,bazen ben de dahil birçoğumuzun menü yazıp gitmesi diğer menüleri dönütsüz bırakmamız,sporu aksatmamız ki en başta ben varım,aklıma gelen bunlar canım.

Her hafta 1 kişi ve o kişi menü takibi ve spor takibi çok mantıklı olur gerçekten,cumadan cumaya da o gurubun lideri menü aksatan var mı,spor aksatan var mı toplu analiz yapar yayınlar bence harika fikir:KK51:
aslinda o haftanin en az kilo verenine bu isi yukleyebiliriz boylece saha hirslanilir gibi

Benim ne yaptığımdan haberi var malum. Akşam 9 da takımda toplantım var ona göre ayarla kendini dedim gülüyor.başta basit geliyordu baktı kilo veriyorum baya ciddiye alıyor artık :KK48:
Valla benim adam başta çok surat asıyodu
Mecburen alıştı

aslinda o haftanin en az kilo verenine bu isi yukleyebiliriz boylece saha hirslanilir gibi
Bu çok güzel fikir cnm
O hafta en az veren
Menü ve spor takibi yapsın

Bide önerim haftada 4 gün en az 30 dk spor zorunluluğu olsun

Ayyyyy ben oğluşu emzirirken amma yazmışsonız. berilceee berilceee hoşgeldin. İsmini görüyordum merak da ediyordum seni. Bence kurucu olup sonra kaçmak yok. Bu vesileyle start verebilirsin. Hiçbir şey için geç değil.
Bu paylaşım mevzuuna gelince mümkün olduğunca akşam menümü yazıp diğer arkadaşlara kısa da olsa yorum yapmaya çalışıyorum. Evet menüme yorum yapılnadıysa rahatsız oluyorum. Beni uyaran ya da teşvik eden ve ya takdir eden minicik bir yorum ya da beğeni olmadığında bazen neden yazdığımı da sorguluyorum.

X