Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Hoşgeldin tatlım
Biraz kendini anlatsana
Evdemisin Çalışıyomusun Kilo geçmişin Vs
evdeyim 2 yasında bi kızım 7 aylıkda bi oqlum var 58 60 arasında giden bi kilom ardı taki peşpeşe hamile kalana kadar doqumlardan sonra 77 kiloya kadar çıktım bi dur demem gerekti ama tek basına basaramam diye korkuyorum o yuzden sizden destek istyrm

Korkmana hiç gerek yok tatlım
Sen işin zorunlu başarıp ilk adımı atmışın
Hele burayada düzenli devam edersen emin ol verilemeyecek Kilo yok

İlk sayfadaki kurallara ilave perşembe liste için pazartesi de kontrol amaçlı tartılıyoruz
Her akşam günlük menü su sporunu yazıyosun
Herkes birbirinin menüsüne yorum yapıyor
Hatalarımızı bulmaya çalışıyoruz
Seninde 2 hafta deneme süren var
Sonrasında paylaşımın ve Kilo vermen yeterliyse takım listesine girmeye hak kazanıyosun

Bu arada boyun yaşın kaçtı tatlım
Eğer profilinin altına boyunu kilonu yazarsan iyi olur
Yoksa unutuyoruz

hemmen yazıyorum :) 1.67 boyum var 23 yasındayım

Kızlar biriniz paylaşımdaki arkadaşa bizim takımın linkini atabilirmi sayfayı bulamamış
Benim telden olmuyor

ben baya yiyodum şimdi azaltınca diyet gbi geldi bana :) şu tatlı krizlerini nasıl çözüem peki ?
Öncelikle tatlı yedikçe daha çok canın tatlı ister
Bi süre yemeyince vücudun o tadı unutuyor
En iyi çözüm kuru meyvelerle, tarçınlı süt yada yoğurt
Ara öğünlerde meyvede yersen yine tarçın serpebilirsin
Tabi bide sabredecen güzelim
Emek olmadan başarı olmuyor

ben canım tatlı bişeler isteyince gelirim buraya aldıqım qazla devam :) sımdı bile acayıp hırs yaptım :) çook saqol ablacım ya :)

selam :) aranızda yeniyim 76 kıloyum ve 58 kılo hedefim sizlerle birlikte hedefime ulaşmak istiyorum

hemmen yazıyorum :) 1.67 boyum var 23 yasındayım
Merhaba canım hosgeldin aramıza. Ben nehir 22 yaşındayım 7 aylik kizim var emziriyorum.
83 kilo ile başladım 40 gündür buradayım şu anki kilom 76.
Kilolarımiz aynı boylarimiz da öyle sayılır.
1.68 boyum. Yapacağına inan yaparsın ayrıca hamilelikte aldığın kilolar yerleşmemis kilolardir daha kolay verirsin azmin bol olsun şimdiden yeniden hosgeldin :)
Evet,sonunda buldum :) kullari okudum ve katilmaya karar verdim. Benim yasim 21,boy 1.60 ve 66 kilodayim. Hep beraber basaricaz insallah :)
Hosgeldin canım B3n de nehir yasim 22 evliyim 7 aylik kizim var. Şimdilik calismiyorum.
Evli misin çalışıyor musun okuyor musun:)

çok saqol canım sizlerinde yardımıyla basarıcam çok tesekkür ederim :) 40 qünde 7 kilo süper ötesii :) neler yaptın azıcık anlatırmısın ?

selam :) aranızda yeniyim 76 kıloyum ve 58 kılo hedefim sizlerle birlikte hedefime ulaşmak istiyorum

Evet,sonunda buldum :) kullari okudum ve katilmaya karar verdim. Benim yasim 21,boy 1.60 ve 66 kilodayim. Hep beraber basaricaz insallah :)

Hoşgeldiniz adım Meliha 37 yaşındayım biri 8 yaşında diğeri 6 aylık iki çocuğum var izindeyim ve pazartesi ile döneceğim. Doğum kilolarımı vermeye çalışıyorum :) 9 kasımda katıldım takıma başladığımda 77.5 kg idim şimdi 72.6 kg yum. Bu arada emziriyorum da. İsteyince herşey başarılır :)

çok saqol canım sizlerinde yardımıyla basarıcam çok tesekkür ederim :) 40 qünde 7 kilo süper ötesii :) neler yaptın azıcık anlatırmısın ?
Tabi ki canım. Tatlı hamur işi yok 40 günde iki kez kaçamak yaptim diyebilirim kaçamaklar a ceza var zaten ceza yedim telafi ettim.
Kahvaltıda her şey yiyorum zeytin peynir yumurta vs.
Ekmeği bir tek kahvaltıda tüketiyorum pirinç hiç yemedim bulguru tercih ediyorum daha çok. .
2 lt su içmeye gayret ediyorum her gün olmasa da haftanın en az 5 günü yürüyüşe çıkıyorum.
Yarım saatlik.
Sağlıklı besleniyorum açıkçası.
Saat en gec 7de yemek işi bitmiş oluyor çay kahve dışında. Çok acikirsam da meyve yiyorum 1 porsiyon.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…