Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Doğru diyosun tatlım allah inşallah hedeflerimize ulaştırmayı nasip etsin

Özel teşekkür isterim bak
Tabiki de ablacım senin sayende burdayım sen cagirdin beni hem de çok güzel bir şekilde
İyiki de buraya gelmişim çok güzel dostluklar edindim.
Mezun olsam da buradan gidebilecegimi sanmıyorum :):)
Aaa Hayır canım gayet güzel kilosu benimki 6700 gr geçen ay 6960 idi bu ay kilo vermiş doktorum normal sakin ol önemli olan gelişimi diyor .
Bence de canım bizim gibi kilolu olup zayıflamaya calismasindansa zayıf olsun sağlıklı olsun.
Önemli olan kafa gelişimi boyu vs .
Aktiviteleri falan.
İlk zamanlar uzuluyordum artık takmıyorum sağlığı yerinde çok şükür.
Bizde de diş yok ama 4.ayda beri huzursuz şimdi alt damagi şişmiş gibi
Haklisim canim bak o özelliğini unutmusum telefonun oda kelimeleri yanlis yaziyor ama kolay en szindan. sağol canim :))
Rica ederim canım benim :)
Evet bazen yanlış anlıyor tek tek soyleyecekskn o zaman anlıyor :):)
İşin varken hızlı yazman gereğince ise yarıyor

Günaydın fıstıklar
Ben şimdi eve geldim ve tekrar çıkmam gerekiyor sohbete gidecem
Öğlen görüşürüz
Bayyy

AY ABLA YA COK HOSUMA GİTTİ BU YAZI İNŞ KESKE DİYENLERDEN DEĞİL İYİKİ DİYENLERDEN OLCAZ HEPİMİZ
bizde de eşimde bende kiloluyuz eşim 95 kilo ama kas ve boy avantajı var bende de boy yok malum ama kızda oğlanda zatyıf aslında oğlan cok zayıf değil ama nedense bi panikletti dr lar bencede kilolu olmaktansa zayıf olsunlar en azından yerse ilerde alır kilolu olursa cocuk istediği halde vermemek daha kötü benim kuzenimin oğlu danimarkada 7 yaşında ama 15 yas elnise denk gelmiyo yazık annesi zayıflasın diye diyet menü hazırlıyo cocukta couk işte annesinden gizli saklı pilav makarna yiyo bu daha kötü bence
ya bizim boy kafa hepsi iyi hatta boyu uzun bile dedi 70 cm şuanda ama bizde pku şüphesi varya zayıf olunca değerler ondan yuksekmi cıkıyo diye yaptıklarını düşünüyoz eşimle bi açıklamada yapmadılar diyetisyene gönderdiler menü verdiler ama bititremiyo yazık kuzucum zorla yarısını yediriyorum inş faydası olur da şu hastalık olmadığı kesinleşip değerler normale döner çok yoruldum bunaldım akşama kadar bi elimde kase bi elimde kaşık dolanıyrm ağzını açar açmaz bişeyler tıkıştırıym allahtan kızım gibi değilde kusmuyor garibim kızım bide kusardı napacamı bilemezdim
teşekkür ederim canım forumumuzdaki öğtretmenler başta olmak uzere tüm meslektaşlarımın öğretmenler güünü bende kutluyorum

Canım inşallah her şey güzel olacak sıkma canını değerler de normale dönecek.
Canım benim doktorum bebeğin midesi yumruğu kadardır fazlasını verme kusar dedi.
Yumruğu kadar yiyor zaten ben fazlasını zorluyorum kuzum ağlayıp sizliyor.
Hep çevre yüzünden.
Sizin doktor sizi korkutuyor ama bnim doktorum öyle değil hatta ben ona çok zayıf dedim bak ben de çok zayifim ve mutluyum istediğim her şeyi yiyorum ama kızın zayıf değil doğum kilosuna göre gayet iyi dedi.
Benim de esim kilo almaya çok müsait şu an 87 kilo boyu da 175 çok kilolu durmuyor ama dikkat ettiği zaman çabucak verir.
Dikkat etmezse de çabucak alır.
Ben de öyleyim ben hedef kiloma ulaşınca sadece sporla kilomu koruyabilirim nisanliyken öyleydi canım biz arabanızı satmistik hatta gideceğimiz her yere yürüyerek gidiyorduk ya da bisikletle gidiyordu o ara çok kilo verdik sonra araba aldı Ben de kullanmayı öğrendim her yere arabayla gider olduk. Eee şimdi çocuk olunca daha farklı oldu.
Arabadan inmz olduk

Herkese günaydı. Bugün hiç keyfim yok. Sütüm epey azalmış. Oğlum da süt gelmeyince sinirlenip ağlıyor. Dün akşam menüme ek malt içeceği ekliyorum. Sanırım birkaç gün içerim. İnşallah faydası olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…