Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

O lababo işi benim de canımı sıkıyo :)

Merhaba canlarım.Cuma işten çıkar çıkmaz Ankara'ya geçtim hafta sonu giremedim o yüzden umarım iyisinizdir.Bütün hafta da akşam 5'e katılım zorunlu seminer koydular oraya geçtim akşam 9'da döndüm hafta boyu,bu nasıl bir saçmalık akıl almıyor.İnternetimi yeni bina alt yapı eksiği gerekçesiyle 3 haftadır bağlamadılar bugün başka bir internet şirketine geçtim 5 iş gününde bağlanacakmış şükürler olsun.Sabrınız için çok teşekkür ederim internet bu hafta içi bağlanacak ama o güne kadar da telden giricem hepinizi çok özledim.Sizler nasılsınız herşey yolunda mı?

mrb kızlar gec kaldım biliyorum ama anca vakit bulabildim
menum
sabah
ıkı dilim ekmek
1 h. yumurta domates salatalık peynir zeytin

öğle
yemekten önce yarımın yarısı muz
etli nohut yemeği salata yogurt

akşam
yoğurtlu ıspanak yemeği
salata
doymayınca bi dilim ekmek yedim

250 ip
100 mekik
baska yapamdım cocuklardan

su 2 lt anca oldu bugun

İşler yoluna girse de gelsen özlettin kendini. Herşey yolunda yeni arkadaşlar katıldı aramıza

bugun öyle gözüme batan bi menü olmadı arkadaslar bide herkes yorum yapmış aynı şeyleri yazmayım dedim
@poniponna fotolar süppermiş vcalla cok hosuma gitti inş bizde öyle günleri görürürz

bu arada mefkusum nerelerde ya öğlenden beri görnmdi
Mefkurem nerdessssssssssssssssssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

nilüfercim seni bekliyoruz aramıza yarış kızıştı haftalardır ilk ikiye bile giremiyoruz inş bu hafta iyi olcak bir an önce gel canım

Afiyet olsun

Ya kızlar , ben bugün sabah işyeri ile ilgili bir işimden dolayı dışarı çıktım erkenden ve mecburen kahvaltı cıss oldu
Menüm
Sabah: 1 karışık tost, çay.
Öğlen: 1 elma, 1 portakal, 3 ceviz.
Akşam: 1 dilim kepek ekmek, 1 tabak kıymalı patlıcan yemeği, 1 kase yoğurt.

Spor şuan yok Inşallah birazdan Leslie yapıcam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…