Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

özicim allah rahmet eylesin, başın sağolsun. anneannelerin yeri hep bir ayrıdır, acını anlıyorum.
kızlar benim misafirim hala gitmedi o yüzden çok sık girmeiorum, diete dikkat ediorum ama çok dengesiz, sürekilı pasta börek oluyor bir öğün yiyosam diğer öğün geçiştiriyorum. beşi bir yerde çaya başladım, misafir gider gitmez de sarımsaklı çayı deneyecem
beni mazur görün kızlar bi kaç gün daha

selam kontenjan boşlugu varmış ben dahil olabılırım grubunuza cuma yarışmasına katılmak isteyenler topigine yazdım dingiltere kraliçesi başlasınmı deneme sürem
kilo:71
boy:160

teşekür ederim kızlar anneannem benim annem gibiydi ben onunla kalmıştım çünkü bi dönem o beni bende onu çok severdik cenaze arabasında felan hep yanında gittim kaldırmak cidden ağır onu evinde görememek zor geliyo belki uzak olsa böyle olmazdı ama biz beraberdik hep bekarken arkadsımdı o hep benim
yeni gelen arkadslar sizde hoş geldiniz ,piacım eşinin d.günü kutlu olsun canım

bu arada sanırım bende kilo alımı var kızlar tatilde baya baya salladım unuttum nerdeyse rejimi neyse bu sabah topralanmya başladım sirekli suyauma yürüyüşüme başladım sabah bi yeşil çay bi simit, şimdilikte 1 lt su

Bayıldım valla ben bu teknige gayet mantıklı 21 gun denemek lazım ... güzel paylaşım ...

.Bu arada Dingiltere Kraliçesi yedigimizi içtigimiz yaptıgım sporu akşamdan akşamamı yazıyoruz .. öle bi kuralınız varmı :1closedeyes:

kural demeyelim de paylaşımı aksatmamaya çalışıyoruz diyelim
her gün herkes neler yaptığını paylaşıyor kaydirigubbakcemile2

Hoşbuldum! Cnm başın sagolsun aynı acıyı geçen sene haziranda bende yaşadım annanem ah ah mekanları cennet olsun inşallah !! :Saruboceq:

özicim başın sağolsun allah rahmet eylesin. ben de bugün ayran detoksuna başladım şimdilik iyi gidiyo ama akşama doğru halsizleşiyorum inşallah bugün öyle olmaz

selam kontenjan boşlugu varmış ben dahil olabılırım grubunuza cuma yarışmasına katılmak isteyenler topigine yazdım dingiltere kraliçesi başlasınmı deneme sürem
kilo:71
boy:160

hoşgeldin canım aramıza bence topiği bırakma katılımda bulun psiklojik olarak kilo vermeye şartlandırıyosun zaten kendini. muhakkak faydasını görceksin

üzgünümmm yine bozdum diyetii midem bulandı yaaa iç iç. oturdum ekmek yedim içim kıyıldı ben en iyisi sporla zayıflayım hem verdiğim kiloyu geri almıyorum uzun olsun sağlıklı olsun. irade olsa biraz.:kedi: dayanamıyorum ramazanda nası oruç tutuyom hayret

ne içiyodun ki yaw kaçırdım ben ekmek yemeseydın barı kıss meyve yeseydın kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…