Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

güzeller ben kaçtı sabak yürüyemedim malum plates yaptım ebru gündeşle:roflol: ama yinede yürümeyi ihmal etmeyeyim
sonra görüşürüüüüz

:roflol: yürü zeynep abla yürü
ayy hala gülüyorum ebru gündeşle platese
gözümde canlanıyor ebru gündeş plates yaparken :roflol:

canım ilaçlardan da olabilir üstüne görmüşte olabilirsin

nasıl yaniii :1shok:
gebelik olabilir mi diyorsun? :uhm:
ayy olmasın yaa çok ilaç içtim sağlıklı olmaz
hem kilo vereyimde öyle olsunn :CüvCüv:
ekimde kasımda başlıycaz çalışmalara :jeyyar:

nasıl yaniii :1shok:
Gebelik olabilir mi diyorsun? :uhm:
Ayy olmasın yaa çok ilaç içtim sağlıklı olmaz
hem kilo vereyimde öyle olsunn :cüvcüv:
Ekimde kasımda başlıycaz çalışmalara :jeyyar:

sogan suyunun bu konuda etkisi var biliyorsun degil mi belki ilaçlardan da olabilir nasıl oldun anlatsana az mı çok mu koyu mu

sogan suyunun bu konuda etkisi var biliyorsun degil mi belki ilaçlardan da olabilir nasıl oldun anlatsana az mı çok mu koyu mu

canım dün sabah başladı işte wc de geldi
normal adet olduğum gibiydi ilk geldiğinde
ama sonra dün hiç gelmedi ped değiştirme ihtiyacı bile duymadım
sırf temiz olsun diye değiştirdim yani
bugünde bişi yok :Sm Confused:

İSTERSEN İLAÇ KULLANMADAN Bİ DR ARA SOR İLK GÜNDEN KESİLMİŞ BELKİ OLABİLİR:CüvCüv:

İmplantasyon (yerleşme): Blastokistin yuvalanması sırasında (konsepsiyonu takip eden 10-14 gün içerisinde) lekelenme tarzı kanama (implantasyon kanaması) görülebilir. Yanlışlıkla adet gördüğünüzü düşünebilirsiniz. Fakat bu kanama açık renkte ve bir veya iki gün sürer. Yani son adet kanamanızın çok az olması bir gebelik işareti olabilir.

ayy serap baksana ne yazıyorrr
tühh yaaaaa ya hamileyseemm
bi dünya ilaç kullandıımmmm :1ninca:

canım hayırlısı de ve dogru tlf açıyosun soruyosun dr olmazsa bi kan testi yaptır için rahatlar bu arada yani olması gibi ihtimal var mı hani kaçamak felan

iyi akşamlar kızlar a.s.
2 gündür uğrayamadımm..biliyorsunuz benim evimde net yok,annemden giriyorum..kurstan çıkıp eve geçip ders çalışıyorum,cmrtesi günü sınavım var..o yüzden uğrayamadım ama aklım buradaydı..

çarşamba günü yediklerim:
sabah 1 dilim kepekli ekmek,1 üçgen peynir..
öğlen 1 kase kısır
akşam yemicektim ama kursa bi arkadaş mercimek köftesi getirmiş ondan 4 tane yedim..

bugün yediklerim:
sabah 1 dilim kepekli ekmek,1 dilim peynir..
öğlen 3 yk patates yemeği,yarım simit..
akşam daha yemedim ama meyve ya da yoğurtla geçiştiricem..

sınava çalıştığımdan pek spor yapamadımm..şimdi geçmişi okumaya çalışıcam.

Zeynep ablacım benim paylaşımım haziranın ortalarına kadar böyle devam edecek malesef...ondan sonrada iş bakıcam zaten...yani bu geçerli bi mazeretmidir bilemiyorum..
liderliğim sırasında birçok kişiyi idare etmişimdir ama idare edilemicek bi durumdaysam takımdan ayrılayım yerime yeni bi arkadaş gelsin..belki o sayede motivasyonu yükselir takımın..ben çok ciddiyim,kırgınlığım ya da kızgınlığım yok..ben gene uğrayabildiğim zamanlarda uğrar kilom hakkında bilgi veririm size..

yarın sabahtan giremezsem diye kilomu bildireyim..

(69.5)/(68.5)/(1.0)/(1.44&#37

leylacım özledik kız seni
canımbenim senin armızdan ayrılmanı istemyiz tabikide
dersler filan hklısın yani gçerlidir tabiki
sadece diğer arkdaşlarında motivasyonu açısından pzylaşımın iyi olmasını istiyoruz
motivasyonda buradaki paylaşımın ne denli önem taşıdığını iyi biliyorsun

sen yiyinede girebileceğin maksimum seviyede girebilirsen iyi olur
sonuçta geçerli bir mazerete sahipsin
karar sana ait

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…