Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ebru gündeşle:roflol: platesimi yaptım ay her yanım yanıyo valla ama bazı hareketleri yapamadım zamanla olur inşallah

ara öğünüm bir ekşi elma
çubukcum bak sende benim şu iki günlük diyetimi her hafta uygula
geçen hafta regl dönemi olmasına rağmen yarım kilo gitti bu sayede hemde yağdan giştti

Son düzenleme:
bi tür protein yüklemesi

sabah 2 kk peynir 1 katı yumurta 1 kepek ekmeği

ara bir elma (küçük ekşi olursa tercih ve elmadan sonra bir lokma peynir

öğle 3 köfte kadar et tavuk veya balık , yağsız yeşil salata

ara bir küçük meyve

akşam 6-8 kaşık sebze yemeği (minumum yağla pişmişmiş ben hiç koymuyorum)yarım kase yoğurt salata

2 saat kadar sonra yağsız süt

3 litre su kesinlikle içilecek ,et kesinlikle yağsız pişecek , salatada dahi yağ olmıycak
gün boyunca alınan tek yağ sebze yemeğindeki minumumum yağ olcak

aslında yapılamıycak bişey değil yani
tok tutucu şeyler var ve sadece 2 gün uygulamak gerekiyor fazlası olmuyormuş metabolizma yavaşlarmış ozaman dr öyle dedi

Son düzenleme:
ha bide unuttum 45 dakika yürünecek
yürümeye zaman bulamadığımda ev işlerimi yürüyüş temposunda yapabileceğimi söyledi

yaa evet aslında yapılamıycak bişi değil ama işte işyerinde biraz zor gibi
bide listelere karşı antipatim var yaa
bakalım

yaa evet aslında yapılamıycak bişi değil ama işte işyerinde biraz zor gibi
bide listelere karşı antipatim var yaa
bakalım

iş yerindede yaparsın bu canım mesela eşimde geçen hafta yaptı tavuk haşlayıp salatasının üzerine koydum yanına lşmonuınu tuzunu kaydum yiyeceği zaman tavuklu salata gibi yedim dedi

bu mesaj geride kaldı göz önünde dursun hafta sonuna kadar şürekli yineliycem bu mesajı
lakin haftaya artık böyle olmamalı

maşallah caım benim de birlitre suyum bitti
öğle yemeğim 3 tane teflonda yağsız pişirdiğim köfte booooool salata

afiyet olsun fıstıgım ben simit yerine çubuk kraker yemiştim simitim öglene kaldı birazdan 1 kupa çorbayla simit yiyecegim bu arada sıcak su gerçekten çok rahatlatıyor

zeynepcim listeni verdiğin için tşk. benim gibi diyetisyene gitmeye üşenen bir tembel için biraz ip ucu verecek...sağol canım...kahvaltım klasik...listeni yarından itibaren denemeye çalışacağım....sen ara sıra diyetisyenin sana yaptığı önerileri yazarsan iyi olacak...

merhaba arkadaşlar ben takıma yeni katıldım topkek arkadaşımız davet etti saolsuna.s.
kendimi tanıtayım ismim serap 27 yaşındayım öğretmenim 6.5 aylık bir ipek kızım var
evlendiğimde 55 kiloydum. 1-2 sene içinde 68 oldum hamilelikle birlikte 90 ı aştım.doğumdan sonra 6 ayı bitirince diyete başladım
bilanço şöyle
başlangıç kilom (03.03.2009) 85.6 kg
1. hafta 10.03.2009 83.9 kg (1.7 kg gitti)
2. hafta 17.03.2009 82.4 kg (1.5kg toplamda 3.2kg gitti)
3. hafta 24.03.2009 81.6 kg (800 gr toplamda 4 kg gitti)
4. hafta 31.03.2009 80.6 kg (1kg toplamda 5kg gitti)
darısı haftaya
hedefim 55 kg

inşallah birlikte zayıflarız

hoş geldin kaydirigubbakcemile5adaşım benim adımda serap sen 5 kilo vermeyi başarmışsın inş hep beraber daha fazlasını verecegiz

ablacım nasılsım biraz daha düzeldin mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…