*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

Slm hanımlar hayırlı kandiller ben oruçlu tüm bu gün. Sabah 4 te yaptım sahur .
1 lavas ekmek peynir zeytin domates 1 muz yedim.iftara daha 7 saat var .Umarım o vakte kadar sıkıntımız olmaz da tutarım orucumuzu
Evet Simurg kilo bildirimi yapan 3 5 kişiyiz maalesef. Konu Sahibi olarak kacaklari yoklamaya çağırman lazım. Bence + çıkanlara değilde bu kacaklara bi ceza vermeli :)

Gunaydinlarrrrr herkese
Tum Islam aleminin kandili mubarek olsun.
Havalar iyice isiniyor ve zamanimiz daraliyor hadi kizlar herkes ne yedi icti yazsin.
Bu sabah canim bir sey istemedi sut ictim
Simdi ogle niyetine kahvalti yaptim
2 ogun olacak bugunum
2 yumurtadan mantarli omlet
2 lokma ekmek
1 dl peynir 3 tuzsuz zeytin
Yesillik

Iyice doydum 6 gibi de aksami yer bitiritim
Herkese enerjik dolu dolu bir gun diliyorum

Slm hanımlar hayırlı kandiller ben oruçlu tüm bu gün. Sabah 4 te yaptım sahur .
1 lavas ekmek peynir zeytin domates 1 muz yedim.iftara daha 7 saat var .Umarım o vakte kadar sıkıntımız olmaz da tutarım orucumuzu
Evet Simurg kilo bildirimi yapan 3 5 kişiyiz maalesef. Konu Sahibi olarak kacaklari yoklamaya çağırman lazım. Bence + çıkanlara değilde bu kacaklara bi ceza vermeli :)
Haklısın bende ilgilenmeyi beceremiyorum. Sürekli aktif olamıyorum.

Kızlar regaip kandilimiz mübarek olsun allah herkesin muradini versin herkesin gönlüne göre versin ne sikintimiz varsa gidersin...inş bu kilolarda gitsinn
SMURG cummm motivasyonun dusmesin herkesin bir sorunu is yoğunluğu vardir ben bile ne kadar yogun bir hafta gecirdiysem doğru dürüst bildirim yapamadim ins allah saglik sihhat versin de yazacagim bundan sonra..
Benim kilom 84.600 vermisim dahada iki gündür ayiptir soylemesi kabizim cikamadim bi ciksam biraz tarti hafiflicek. Ya kızlar benim bu kabizliga bir cozum bulmam lazimki bunun yuzunden kiloda gitmiyor tam bir ay oldu bu sorun.
Menumu de solumde gidim anam
Sabah kahvalti yapamadim cok işim vardi öğlen yaptim
Peynir zeytin bir salatalik iki yesil biber iki dilim kepekli ekmek
Aksamm da saat 16:00bir porsiyon patates yemek iki uc kasik yesil fasulye uc tane çiçek dolmasi üç tane yaprak sarmasi Yoğurtlu cacik bir bardak salgam su küçük bir dilim tatllida yidim haaa
18:30 da cocuklara yemek hazırlarken avucumun ortasi kadar açma kete yidim dayanamadim normalde inaninki kete yiyen biri değilim kendim yaptimya heveslendim bunda
Sindide cay icecegim kizlr bundan sonra daha dikkatli olacagim bu haftam cok berbattti uygulayamadim

İyi akşamlar kızlar ben bugün çok diyet modunda değildim açıkcası çünkü 3 gün protein almam yasak :KK43: hacamat yaptım da :KK66: bugün bu ayda son gündü çünkü.
Kahvaltı
10 zeytin
2 dilim ekmek
1 çay
2 domates
1 salatalık
Yeşillik

Öğlen:
1 simit
7,8 tane zeytin
2 kurabiye

Akşam:
Vejeteryan pizza yedim dışardaydım ve çok açtım ama yarın ayarlayacağım menümü.
Bugün egzersiz yapamıyorum yaralarımdan ötürü yarın inşallah.

Kızlar regaip kandilimiz mübarek olsun allah herkesin muradini versin herkesin gönlüne göre versin ne sikintimiz varsa gidersin...inş bu kilolarda gitsinn
SMURG cummm motivasyonun dusmesin herkesin bir sorunu is yoğunluğu vardir ben bile ne kadar yogun bir hafta gecirdiysem doğru dürüst bildirim yapamadim ins allah saglik sihhat versin de yazacagim bundan sonra..
Benim kilom 84.600 vermisim dahada iki gündür ayiptir soylemesi kabizim cikamadim bi ciksam biraz tarti hafiflicek. Ya kızlar benim bu kabizliga bir cozum bulmam lazimki bunun yuzunden kiloda gitmiyor tam bir ay oldu bu sorun.
Menumu de solumde gidim anam
Sabah kahvalti yapamadim cok işim vardi öğlen yaptim
Peynir zeytin bir salatalik iki yesil biber iki dilim kepekli ekmek
Aksamm da saat 16:00bir porsiyon patates yemek iki uc kasik yesil fasulye uc tane çiçek dolmasi üç tane yaprak sarmasi Yoğurtlu cacik bir bardak salgam su küçük bir dilim tatllida yidim haaa
18:30 da cocuklara yemek hazırlarken avucumun ortasi kadar açma kete yidim dayanamadim normalde inaninki kete yiyen biri değilim kendim yaptimya heveslendim bunda
Sindide cay icecegim kizlr bundan sonra daha dikkatli olacagim bu haftam cok berbattti uygulayamadim
canım kalkınca hemen iki kuru kayısı yada herhangi bir meyve yiyip üstüne de büyük bardak ılık su içersen bide bunu alışkanlık haline getirirsen bağırsakların düzenli çalışmaya başlar bence, birde kahvaltıya vaktin olasa bile evden çıkmadan ağzına birşey atsan işte bir zeytin yada biraz peynir yada işte meyve metabolizman çalışır yoksa hiç birşey yemeden dışarı çıkarsan yediğin saate kadar metabolizma çalışmaz ( yemek yok o zaman tasarruf etmeliyim daha az çalışayım modu) :)

Gunaydin kizlar
Dun aksam yemegimi saat 5 gibi yedim
1.5 kucuk lahmacun
Ayran salata

Bu sabah kahvalti
2 yumurta
2 dl peynir
5 zeytin
1 dl ekmek

Ogle icin de
1 parca tavuk
1 buyuk kase keten tohumlu yogurt getirdim yanimda.

Dun 45 dk yuruyus yaptim.

Günaydın hayırlı cumalar.
Grubu açtım ama hakkını vererek ilgilenemedim. Bu yüzden hepinizden özür diliyorum.
Açıkcası hayatımın en sıkıntılı dönemindeyim sanırım ve düzene oturtamıyorum kendimi.
Bu sebeple takımdan ayrılıyorum umarım siz devam ederken hedeflerinize ulaşırsınız.

Grubu açtım ama hakkını vererek ilgilenemedim. Bu yüzden hepinizden özür diliyorum.
Açıkcası hayatımın en sıkıntılı dönemindeyim sanırım ve düzene oturtamıyorum kendimi.
Bu sebeple takımdan ayrılıyorum umarım siz devam ederken hedeflerinize ulaşırsınız.

Canın sağolsun canım hayat bu iniş çıkışlarla dolu, kilodan önemli çok şey var umarım herkes çok mutlu olur sıkma canını hep kötü gidecek değil ya hayat :KK66:

Slm hanımlar Simurg bizi ve grubu Oksuz bıraktın. Umarım hayatın yoluna girer kısa zamanda Allah yar ve yardımcın olsun.
Bizim bugün emirgan koruluguna okul gezimiz vardı. Orda diyet falan kalmadı börekler pogaca lar kekler kitliktan çıkmış gibi yedim ama orada 1.5 saatlik bir yürüyüş evde 3 saatten fazla yazlık kışlık ayrımı yaptım .yediklerini yakmış imdi umarım. 6 kg verdim ama bi 6 kilo daha vermem lazım .bi gayret daha en azından var olan kıyafetlerime sigabiliyirum da biraz bollassalar çok iyi olur

sabah 2 haşlanmıs yumurta
kibrit kutusundan biraz büyük beyaz peynir
4 zeytin
1 domates
1 salatalık

öğlen şehriye çorbası

ara öğün 2 elma

akşam2 kucuk kase çorba
salata
bırazcık ıspanak yemeği
cok az makarna

bugün fazla kacırdım özell,kle akşa yemeğini farkındayım ama kuzenim ameliyat oldu başında ben vardım haliyle baya yoruldum be acıkmıştım ama birdahakine daha dikkatli olacagım su baya az ıctım bu arada

canım herkesın bir kötü zamanı vardır önemli olan bunu güzel bir şekiklde atlatmaktır ve moralin bozuk olduğu için kendini yemeğe abur cuburada verme sağlığını bozma bırde bunun ıcın canını sıkmanı istemem bolca dua et inşallah en kısa zamanda herşey yoluna girer hayırlı geceler

Sabah meyveli yoğurt yaptım kendime( 200 gram yoğurt 1 avuç kadar kuru üzüm yarim elma ve tarçın) tadi cok lezzetli oluyor ve cok tok tutuyor hazirlardan daha tatlı oluyo

Öğle bol yeşil salata Ispanak kavurmasi

Aksam ıspanak yemeği bol salata

Annem dün ıspanak yemeği yapmış bugunde kavurmasını ve cok hastayım başka bir yemek yapacak halim yok :)

X