*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

Arkadaşlar ben bu hafta giremeyeceğim. Kayınpederim rahatsızdı vefat etti şehir dışına gideceğiz taziye nedeniyle. Yarın bildirimde bulunamayacağım o yüzden bu gün tartıldım. Geçen hafta 67.4tü bu gün 66.8 fark:600gr yüzdesi:0.89

bugün kahvaltım
peynirli maydanozlu omlet
zeytin domates salatalık

ara yeşil çay
ara 8 badem

öğle 1 dilim kepek ekmek ve bezelye

ara elma

akşam henüz belli değil kayınvalide ne yaparsa :-)
akşam dışarıda yedik ve malesef biraz bozdum ama sonrasında yine çocuklarla koşturduk yakmışımdır diye düşünüyorum:)

bugünkü menüm

kahvaltı 1 yumurta (kızarmış)
1 dilim ekmek peynir zeytin domates salatalık

ara 15 leblebi 1 yeşil çay 1 zencefil limon çayı

öğlen 1 tabak tavuklu yeşil mercimek salatası 1 ayran

ara bir elma
1 bardak adaçayı
belki biraz kuruyemiş :)

akşam muhtemelen sulu köfte yoğurt

İyi Akşamlar
2 haftadır cenaze ve sonrası misafirler derken düzenim hiç olmadı.
İkramlık ıvır zıvırlar evde bol oluncada pek dikkat etmedim açıkcası. kilo almış bir şekilde dönmüş olabilirim yarın sabah göreceğim.
Yarın protein ağırlıklı diyetime başlıyorum.

bugünki menüm
sabah 1 bardak limonlu su
1 bardak ayran
1 havuç
4 mil lesli
öğlen 4 kaşk yoğurt içine 1 havuç rendesi ince doğranmş marul
ikindi domates salatası
ayran
akşam 1 haşlanmış patates
2 bardak ayran
toplam 9 brdak su 1 saat egzersiz

Merhaba arkadaşlar 5 gündür cok yoğunum cumartesi pazar kosturma içersindeydim bahcedeydik fidan ne diktik pazartesi annemin evini temizledim büyük temizlik yaptim sali günü de çarşamba gunu mevlut okunacak hazirlik yaptim yani anlicaginiz diyet cok uygulayamadim ama ac kaldim dikkat ettim bir sali gunu kahvalti edemedim açma kete yapmış tim tadi nasil olmus diyerek acliktan mecburuyetten yedim akşam 18:00 avucum ici kadar açlıktan kete yedim aksam yemegimiz cocuklar ne ac olunca 21: 00 da kahvalti türü iki dlim kepek ekmekle zeytin peynir salatalik domates biber yedim valla yine açlıktan basim agriyordu yedim :KK43:(( sadece bugun böyleydi diger gunler dikkat etmeme ragneme kilo almışım bu nasıl metobolizma dr gitcem yaa ben napcamm kizlar motivasyonum dusuyor kilo vermek istedikce kilo aliyorum bebek istedikce bebegimiz olmuyor ne ye kafayi taksam o zit gidiyor bu nasil vucutmus ya ben kafami rahatlatmam lazim napcamm kızlar

Merhaba arkadaşlar 5 gündür cok yoğunum cumartesi pazar kosturma içersindeydim bahcedeydik fidan ne diktik pazartesi annemin evini temizledim büyük temizlik yaptim sali günü de çarşamba gunu mevlut okunacak hazirlik yaptim yani anlicaginiz diyet cok uygulayamadim ama ac kaldim dikkat ettim bir sali gunu kahvalti edemedim açma kete yapmış tim tadi nasil olmus diyerek acliktan mecburuyetten yedim akşam 18:00 avucum ici kadar açlıktan kete yedim aksam yemegimiz cocuklar ne ac olunca 21: 00 da kahvalti türü iki dlim kepek ekmekle zeytin peynir salatalik domates biber yedim valla yine açlıktan basim agriyordu yedim :KK43:(( sadece bugun böyleydi diger gunler dikkat etmeme ragneme kilo almışım bu nasıl metobolizma dr gitcem yaa ben napcamm kizlar motivasyonum dusuyor kilo vermek istedikce kilo aliyorum bebek istedikce bebegimiz olmuyor ne ye kafayi taksam o zit gidiyor bu nasil vucutmus ya ben kafami rahatlatmam lazim napcamm kızlar
aç kalmıycaksın canım metobolizmanı hızlandırman lazım ara öğün yap mesela 2 adet ceviz biraz leblebi bir meyve gibi kendini çok aç bırakınca kilo vermezsin vücut kıtlık piskolojisine girip kendini koruma altına alır ve stres yapmıycaksın çocuk için ki herşey yolunda gitsin:KK66:

Günaydın Bende +1 ile yeniden başlıyorum tam bir ay oldu bırak hedefi artıya geçtim. Grubun yüz karasıyım.
Canım bir aydır bir rahat olamadın ki nasıl kilo vercen biraz rahatla şu sıkışık dönemleri atlat verirsin inşallah, bu arada biz sayende verdik yani bu gazla devam edersem ben baya hedefe ulaşıcam gibi çok sağol çok teşekkürler.

Canım bir aydır bir rahat olamadın ki nasıl kilo vercen biraz rahatla şu sıkışık dönemleri atlat verirsin inşallah, bu arada biz sayende verdik yani bu gazla devam edersem ben baya hedefe ulaşıcam gibi çok sağol çok teşekkürler.
Böyle gaza gelmenize vesile olduysam ne mutlu.
Bende artık toparlandım. Bugün yeni başlangıç bana.
Ama ne kadar vasat durumda olduğumu sabah daha iyi anladım. İş yerine haslanmış tavuk ve yoğurt getirmeyi planlıyorumdum. Sabah bi baktım ki evde var sandığım yoğurt 2 hafta öncesininmiş. Bozulduğunu farkedemeyecek kadar sağlıksız besinlerle beslenmişim hiç yoğurt aklıma gelmemiş dedim.

Böyle gaza gelmenize vesile olduysam ne mutlu.
Bende artık toparlandım. Bugün yeni başlangıç bana.
Ama ne kadar vasat durumda olduğumu sabah daha iyi anladım. İş yerine haslanmış tavuk ve yoğurt getirmeyi planlıyorumdum. Sabah bi baktım ki evde var sandığım yoğurt 2 hafta öncesininmiş. Bozulduğunu farkedemeyecek kadar sağlıksız besinlerle beslenmişim hiç yoğurt aklıma gelmemiş dedim.
olsun seninde dediğin gibi bu gün yeni bir başlangıç bundan sonrası sağlıklı olacak inşallah :)

X