*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

selam bende katılmak istiyorum aranıza artık canıma tak etti kilolar demiyorum bana hep ters etki ediyor.1 haziran değilde ben temmuza kadar sürdürücem ama sizinle hazirana kadar varım.65.5 kiloyum ama ben 66 diye hesap ettim
hedef kilom ise 55.
Hadi hayırlısı olsun bakalım
kahvaltıda: 2 tane tam tahıllı tost ekmeğinin arasına beyaz peynir ve sekersiz cay içtim.
öğlen 3 kaşık kısır ve salata yedim.
ama kötü bişey yaptım 3 tane küçük halley yedim.
akşam ki öğünüm muhtemelen lahana dolması olacak.10 tanede ondan yesem fazlamı sizce fikir verin bana.
benim tek zafım akşamları kendimi tutamıyorum tv karşısına geçince gelsin abur cuburlar.
su çok az içiyorum
Canim menun iyi aslinda kalori olarak cok degil sadece karbonhidrati biraz fazla olmus
Aksama sarmanin yanina Bolca salata ekleyebilirsin

Kızlar hafta sonu diyet falan gitti bende koşuşturmacada ama sanırım yaktım hepsini çünkü çook yoruldum :KK43: bugün tekrar son gaz devam ediyorum merak etmeyin yılmak yok :KK66: internet paketim olmadığı için giremiyorum pek ama kalbim sizinle öpüyorum herkesi, tutalım şu boğazları hadi tartıya az kaldı :KK56:

Günaydın. Hafta sonu hiç giremedim. İnternet paketim bitti. Bir hafta iş yerinden ne kadar girebilirsem o kadar gireceğim. :KK43:
Hafta sonu yoğurt detoksu yaptım. Şu mercimek nohut yarma salatalık konulan. Kahvaltımı normal yaptım hatta biraz dolu dolu yaptım. 2 günün sonucu olarak 1 kilo verdim.
Canim harika bir sonuc 1 kilo.
Ben de bir ara denesem iyi olacak.

Ben de bugun karbonhidrat bakimindan az beslendim sabah 1 dilim ekmek disinda yemedim aksama da devam.
Kahvaltimi yazmistim
Ogle
15 kirma zeytin ev yapimi
1 salatalik
1 domates
Marul
1 kutu ayran

Aksama da buzluktan kozlenmis patlican cikarip ustune Kiyma sos dokecegim yogurtla beraber yerim

Kendime de kiziyorum ayrica
Haftaici verdigim emegi haftasonu yok ediyorum. Tabi yazlik kiyafetler sıkınca aklim basima gelecek.

bence de mantıklı olan öğlen yemeğini düzgün ve doyurucu yiyip akşama hafif yemek.bende bunu bir yapabilsem bende tam tersi öğlen hafif akşam fazla yiyorum kızım geç uyuduğu için midir nedir acıkıyorum bide emziriyorum tabi.

Menümü yazayım. Akşam kaçamak yapmayayım buraya yazdım diye:KK70:

Kahvaltı
2 yumurta ve beyaz peynir ile omlet

Öğle
Haşlanmış tavuk ve salata

Akşam
Kabak yemegi ve yoğurt
1 kase mercimek çorbası

Ara
Nar ya da yeşil elma
mrb canım sanki sen ayran diyeti yapıyordun değilmi nasıl işe yaradımı öğrenmek istedim

X