*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

dün sabah 1 haşlanmış yumurta, 1 domates, 1 dilim kepek ekmeği, biraz limonlu roka
öğle yemeği 2 kaşık pirinç pilavı,8-10 kaşık kuru fasulye, yanında 1 dilim kadar ekemk
akşam yemeği 3 kaşık bulgur, 1 tatlı k. salça,1 çay k. yağla hazırlanmış kısır yanında bol marul.
hastaneye gittiğim için (bütün gün dışardaydım) su fazla içemedim. Boynum tutulduğu için ve dizimdeki ağrıdan dolayı spor hiç yapamadım.

Adsız.png

Baya bir fire vermişiz. Geçen hafta ben hiç ilgilenemedim. Bugünde biraz işim yoğun olacak ama yarından itibaren daha ilgili olacağım.
Geçen haftadan beri ben menü yazmadım kimsede sen niye menü yazmıyosun demedi :KK43:
Neyse dediğim gibi yarından itibaren kendimde menü vereceğim hergün ve herkesin menülerini de görmek istiyorum. Fire vermeden 1 haziranda hedefimize hep beraber ulaşmış olalım.

Dunku menumu yazayim
Kahvalti
2 yumurta
1 dl peynir
1 dilim ekmek
5 yesil zeytin

Ogle
1 kepce kuru fasulye
2 kasik bulgur pilavi
1 parca tursu

Ara
Sade kahve
20 gr bitter

Aksam
2 dlim ekmege peynirli tost

Ara Sutlu kahve

Dun saat 4 te yedim Aksam yemegimi
Daha hafifim bugun.

lahana diyeti yapıyorum ve 4.günüme başlamış bulunmaktayım
bugün sadece muz süt ve yoğurt günüm
sabah 1 muz ve 1 bardak yağsız süt ile yaptım başlangıçı:KK49:

sabah: 3 kaşık yoğurt, yarım domates, 1 dilim ekmek,5-6 yeşil zeytin, 1 yemek kaşığı kadar kendi yaptığım krem peynir tarzı bir peynir.
öğle: rendelenmiş 1 kabak ve 1 yumurtayla yapılmış kabak yemeği, yanında 1 dilim ekmek
akşam: 1 haşlanmış patates, 3-4 yaprak marul, 1 çay kaşığı yağ, bol pul biber,1 limonla hazırlanmış patates salatası. Yanında 1 bardak ayran
öğle ve akşam arası acıkırsam 1 ceviz ve 1 kuru incir arada. Bu günkü menüm böyle bakalım. 2,5 litre su içeceğim. Boynum biraz daha iyi olursa 1 mile leslie yapacağım bugün 16 dk sürüyor. Ama başka spor yapabileceğimi sanmıyorum.

Herkese günaydın,

Bu hafta ödemlerimi atsam da, 1. olmak gurur verici ve oldukça motive edici. Tabi bunda verilecek kilomun sizlerden fazla olmasının da katkısı muhakkak vardır.

Başladığımda 91,1 kiloydum, dün 85 ile kapattım. Bugün uyandığımda 84,6'yı gördüm. Sanıyorum çok yakında kilom sabitlenecek ve direnme başlayacak, işte o zaman çok yorucu bir süreç başlayacak.

Boyum uzun evet, 1.76 - 1.77 arası. Bundan dolayı zaten bu kadar rahat kilo almam, hep bir şey olmaz nasılsa uzunum dedim, çevremdekiler de hiç göstermiyorsun 75 falan mısın diyip gaza getirdiler beni :) Ama artık bitti. Size de kendime de söz, bir daha asla 90'ın üstüne çıkmayacağım. Şu 80'leri kapatınca da 80 için söz vereceğim :)

İlk etapta 76 kilo olmak istiyorum, bu da sanıyorum mayıs ayında gerçekleşecek.Planlarıma göre mayıs sonu. Öyle olursa, boyla kilo aynı olacak ve bir şekilde şişman sınıfından çıkacağım, balık etli olacağım.

Günlük öğünlerime gelecek olursak, sabah 1i sadece beyazı 1i sarılı 2 yumurta. Peynir, domates, kırmızı biber, salatalık, maydonoz.

Ofise gelince sade türk kahvem, kesin.

11 gibi yeşil çayım.

12de yemek vakti, köfte salata genelde. Ofiste köfte pişirtmek daha kolayıma geliyor.

Akşama kadar acıkmıyorum iş güçten ötürü, ama çok acıkırsam pınarın kücük light yoğurdunu yiyorum.

Akşam da değişiyor, ya tavuk sote, ya patlıcan yemeği, ne olursa o gün işte.

Ama, yemekten sonra ki bu 6 bucuk 7 bucuk arasında değişiyor her gün, hiçbir şey yemiyorum, sadece çay ve bazen kahve.

Gün içinde de bol miktarda su içiyorum.

Spora gelince, hiçbir zaman çok sportif bir insan olmadım. Yüzme haricinde. Çok seviyorum yüzmeyi ama ona da vakit yok maalesef.

Eve eliptik bisiklet aldım. 3 gündür onu yapıyorum bir de 30 days squat challenge yapıyorum 3 gündür. Bugün merdiven inemedim, o derece hamlamış bacaklarım.

Benim özetim bu, yardım isteyene seve seve yardımcı olurum, ama işin püf noktası yediğinden çok yakmak sanıyorum, bir de karbonhidrattan uzak durup gece yememek. 2 gece önce o kadar açtım ki, instagramda makarna fotoğraflarına bakıyordum :))

Herkese bol kilo vermeli bi hafta olması dileğiyle...

Herkese günaydın,

Bu hafta ödemlerimi atsam da, 1. olmak gurur verici ve oldukça motive edici. Tabi bunda verilecek kilomun sizlerden fazla olmasının da katkısı muhakkak vardır.

Başladığımda 91,1 kiloydum, dün 85 ile kapattım. Bugün uyandığımda 84,6'yı gördüm. Sanıyorum çok yakında kilom sabitlenecek ve direnme başlayacak, işte o zaman çok yorucu bir süreç başlayacak.

Boyum uzun evet, 1.76 - 1.77 arası. Bundan dolayı zaten bu kadar rahat kilo almam, hep bir şey olmaz nasılsa uzunum dedim, çevremdekiler de hiç göstermiyorsun 75 falan mısın diyip gaza getirdiler beni :) Ama artık bitti. Size de kendime de söz, bir daha asla 90'ın üstüne çıkmayacağım. Şu 80'leri kapatınca da 80 için söz vereceğim :)

İlk etapta 76 kilo olmak istiyorum, bu da sanıyorum mayıs ayında gerçekleşecek.Planlarıma göre mayıs sonu. Öyle olursa, boyla kilo aynı olacak ve bir şekilde şişman sınıfından çıkacağım, balık etli olacağım.

Günlük öğünlerime gelecek olursak, sabah 1i sadece beyazı 1i sarılı 2 yumurta. Peynir, domates, kırmızı biber, salatalık, maydonoz.

11 gibi yeşil çayım.

12de yemek vakti, köfte salata genelde. Ofiste köfte pişirtmek daha kolayıma geliyor.

Akşama kadar acıkmıyorum iş güçten ötürü, ama çok acıkırsam pınarın kücük light yoğurdunu yiyorum.

Ama, yemekten sonra ki bu 6 bucuk 7 bucuk arasında değişiyor her gün, hiçbir şey yemiyorum, sadece çay ve bazen kahve.

Spora gelince, hiçbir zaman çok sportif bir insan olmadım. Yüzme haricinde. Çok seviyorum yüzmeyi ama ona da vakit yok maalesef.

Eve eliptik bisiklet aldım. 3 gündür onu yapıyorum bir de 30 days squat challenge yapıyorum 3 gündür. Bugün merdiven inemedim, o derece hamlamış bacaklarım.

Benim özetim bu, yardım isteyene seve seve yardımcı olurum, ama işin püf noktası yediğinden çok yakmak sanıyorum, bir de karbonhidrattan uzak durup gece yememek. 2 gece önce o kadar açtım ki, instagramda makarna fotoğraflarına bakıyordum :))

Oncelikle tebrikler .bence boyle giderseniz hedefinize kesin ulasirsiniz:)

Herkese günaydın,

11 gibi yeşil çayım.

Harika bir sekilde özetlemişsin yaptıklarını tatlım. Ve bize bir örneksin. Kilom çok o yüzden çok gitti diye küçümseme. Kendi oluşturduğun düzenin sonucu bu. En güzel sekilde verimini aldın ve almaya da devam edeceksin.

evet selam kızlar kaç gündür menü yazamıyordum sanmayın ki cozuttum sadece vaktim oluyor şimdi dünün menüsünü yazayım

uyayınca yarım elma + büyük bardak ılık sirekeli su
sabah dereotlu naneli maydonozlu pernirli omlet + 3 yeşil zeytin + 3 siyah zeytin
ara 1 yeşil çay + 5 fındık
öğlen buğday salatası + ayran
ara 5 fındık +1 mandalina+ keten tohumlu yoğurt,
akşam bezelye + kırmızı lahana salatası
ara bir portakal
yatmadan limonlu zencefilli yoğurt
sabah akşam 15 dakika yürüyüş

:KK68::KK15:
kendinize iyi bakın

Günaydın ilk üçe girenler tebrikler ama ben hepinizi tebrik ediyorum bir iki kişi dışında neredeyse herkes kilo vermiş :)
Bu arada bende pek menü paylaşamadığı genelde foto yukluyorum bu ara foto yüklemede sıkıntı var
IMG_20160317_094741.jpg
bu sabah ki kahvaltim tarhanalık omlet sorduğunuz yığın:KK70: evet karatay yapiyorum:KK70:

Günaydın ilk üçe girenler tebrikler ama ben hepinizi tebrik ediyorum bir iki kişi dışında neredeyse herkes kilo vermiş :)
Bu arada bende pek menü paylaşamadığı genelde foto yukluyorum bu ara foto yüklemede sıkıntı var Eki Görüntüle 1797152 bu sabah ki kahvaltim tarhanalık omlet sorduğunuz yığın:KK70: evet karatay yapiyorum:KK70:
Canım afiyet olsun.bende 1 aydır karatay yapıyorum ekmeksiz öğünler çerezlere ve hakikaten yemek sonrası uyku halim kalktı ortadan hemde yaklaşık 7 -8 saat bi şey yemedikten sonra.sabah daha erken açıyorum gözlerimi daha dinç. Ama ben uyumak için zorluyor um kendimi.
Günlük tartışılacak bi gün 500 gram gitmiş oluyor ertesi gün 300 almış oluyorum.kafama takılıyorum ama anladım ki çoğunluk bunu yaşıyor. Umarım hepimiz hedefimize ulaşıriz

X