Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Valla canm bende 56 yı hiç görmediğim için 56.5 olmak istiyorum yılbaşına ailecek toplanıcaz kırmızı pantalonumun içinde çok güzel görünmek istiyorum
Benim kilomda çok fark etmiyor ama bende 2li rakamları görmek istiyorum ve bu hafta çok umutluyum. Aslında izinli yazılmasan aklıma hinlikler geliyor :)

Benim kilomda çok fark etmiyor ama bende 2li rakamları görmek istiyorum ve bu hafta çok umutluyum. Aslında izinli yazılmasan aklıma hinlikler geliyor :)
Tatlım izinli yazılman kaçamak yapman anlamına gelmiyor çünküsonraki haftaya tekrar listedesin ve kilon bu hafta listede olmasanda çok çok önemli.

Kizlar bu bebisin hareketleri cildirtacak beni 2 gündür hareketleri azdi bugünde yine ayni hissedemiyorum sert olan karnim sarkik oldu ve ne yaptiysam bebegin hareketini hissedemiyorum acaba rahim yukari doğru ciktida mi hissedemiyorum tatlida yedim bisey hala hissetmiyorum cildiricam esimde rapor almis gelmiş ama uyudu kaldi gözleri ağrıyordu ne zamandir azicik uyuuayim dedi bende kiyamadm offf napsam bilemedim

Yoldan geldin yaa belki oda yorulmuştur uyyodur canm bende de bi kere olmustu çok korkmustm nerdeyse doktora gitcektim ki bi sıcak çikolata içtim kendine geldi kıpr kıpr oldu gerçi tatli da yemissin ama bilemedim canm eşin uyanana kadar bekle olmadi hastaneye saģlk ocağına falan gidersin

Gidicem canim ya valla sabahtan beri elim karnimda hareketlerini dinliyorum ama yok hissetmiyordum normalde elimi koymadan cok rahat hissediyordum simdi boyle olunca korktum yakında poliklinik var oraya gidicem olmadi biraz daha ileride özel hastanele var birinden biri bakar herhalde

Git canm için rahatlasn

Canım sağlık ocağı yokmu git dinley

merhaba kızlar
ammaaan başıma gelenleri sormayın
öğle öncesi tenefüsteydik.çocuklar bağrıştılar müfettiş geldi diye birde baktım ki milli eğitim müdürü.okulu gezmeye geldik dedi.sınıflrı müdür odasını öğretmenler odasını diğer kullanılmayan sınıfları gezdiler.çok temiz dediler falan biz cuma namazına gidiyoz camiye dediler ama vakit geçtiği için gitmediler öğrencileri öğle raası eve yollladım yeemek yemeleri için adamlar başımda karnım acıktı.bende dedim ki hocam herşey var dolapta et kavuruyum yiyelim dedim :)
samimiyetinize inanıyoruz biz yemeyelim dediler bende çay koydum badem , bisküvi falan vardı onalrdan koydum sohbet ettik sonra da gittiler müfettiş gelebeilir dikkatli olun bu sıralar dediler tamam dedim gittiler.
ama insan diken üstünde oluyo.birde bugün siyah eşofman altı ve altına siyah spor ayakkabı giymiştim hele ki dikkat çekici değillerdi.ucuz atlattım ama adam iyi bir herife benziyodu baya da gençti 30 lu yaşlarda.
neyse onalr gidince yumurta haşlayıp getirdiğim salatayla yedim.

hiç korkma canım benim de sürekli olurdu hatta 35.haftadan sonra artık yeri çok daraldığı için bazen gün boyu hareketini algılayamazdım .içim rahat etsin diyosan git hastaneye güzelim.boşver eşini de uyandır. birlikte vakit geçirin biraz özlemiştir seni :))

Eline sağlık kaptan. Benim bu hafta neder artı çıktığını gerçekten bilemiyorum. Çünkü haftada iki gün spor yaptım menülerim zaten kaçamaksız keşke izinli yazılsaydım da ortalamayı düşürmeseydim kaptancım çok üzgünüm ama ödemsel bir durum olabilir..inşallah bu ödemsel durum önümüzdeki cumaya bol eksi olarak yansır..

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrr

Bugün öğlen kendimi sokağa attım kızı tekrar kontrole götürmek için hem bacaklarındaki ağrı nasıl oldu diye gel göreyim demişti zaten doktor hemde göğsünü dinlemek için
Çok fazla beklemedik Allahtan ve kuşumu tekrar muayene ettirdim
Henüz çok az da olsa hala bir hırıltı varmış o yüzden çarşambaya tekrar görmek istedi Gayri ihtiyari yine muayene üçreti mi ödeyeceğim diyiverdim malum bu ay hastanelere çalıştık desem yeridir
Adamcağız Allah razı olsun para canlısı değilde yok olurmu öyle şey ben gel diyorum hostese haber verirsin para almayacaklar senden dedi

Dönüşte kızkardeşime oturmaya gittik Annemlerle
Ne güzel tam oturup keyif yaparken eşim arayıp bana müjde verdi Akşama anam yemeğe geliyor diye ay çıldırtacak beni bu adam cidden bayılıyor emrivaki yapmaya üstelik evi öyle bir bırakmıştım ki gözümde büyüdü hatta eşimede dedim ulen evde gram yemek yok üstelik kardeşimdeyim hani alışveriş yapıp eve gitmem bile 6 olur diye ama taktı bir kere
Çocuklar 10 gündür hasta hatunun daha yeni haberi olmuşmuş ulen daha geçen hafta cumartesi ben günde herkesin içinde dedim 2 kere hastanelik olduk kız evde hasta yatıyor diye

Koştur koştur alışverişimi yapıp kendimi mutfağa attım
Hemen bir çorba, bulgur pilavı az tavuk sote falan yaptım bari hiç yemek yapmamış olmasın diye
Allahtan büyük kızda salonu falan toparladıda şimdi işim bitti

Eşimde işten şimdi geldi tekrar Anasını almaya gitti arabayla ( bugün bendeydi ya araba direk getiremedi )
Yürüse incileri dökülür ki 4 - 5 sokak ötede oturuyor eşimin anannesi

Hayır gıcık olan tarafta yine regl olduğum güne deng getirmeyi beçerdiler şimdi ağrı sızı varken güler yüzlü davranıp birde hizmet etmek zorundayım ki ben eve gelince malak gibi yatmayı düşünüyordum

Neyse şansıma tüküreyim diyeceğim ama yine dayanamazdım zaten o yüzden iptal ettirmeyi düşünmedim bile
İlerde sonra benide damatlar istemez mazallah sonuçta etme bulma dünyası

Selam kızlar ilk menü benden gelsin

kalkınca
ılık su
süt

kahvaltı
2 ceviz
25 gr light peynir
3 zeytin
2 dilim ekmek
domates salatalık

ara
10 badem

öğle
1 yumurta haşlama
salata
2 dilim ekmek

ara
2 mandalina

akşam
1 kase Menemen
2 dilim ekmek
çok az peynir
3 zeytin

ara
kahve

Su şimdilik 1 lt

Selamlaaaar kızlarrr
Bu günkü menümm

SABAH:2 yumurta 1 çay kaşığı tereyağı 1 dilim salam yarım dilim kaşarla omlet
1 buçuk dilim kepekli ekmek
50 ml sütle şekersiz kahve
şekersiz çay
402 kalori

ÖĞLE : 5 fındık
1 küçük elma
50 ml süt le kahve
128 kalori

ARA: 1 ceviz
yarım elma
yarım armut
80 gr tam yağlı yoğurt
204 kalori

AKŞAM: 1 tabak mantı ve turşu
290 kalori

ve biraz önce susamlı ballı fıstık
tahmini 250 kalori

Toplam bugün 1275 kalori aldm

Selam kızlar yine haftasonu için annemgle geldik :) yine çok dikkat edicem kilo almamak ve vermek için

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr

Ben geldimmmmmmmmmm
Kvyi eşim evine bırakıp geldi bende hazır fırsat bulmuşken hemen buraya damladım

arkadaşlar ben gruptan çıkarıldımmı kımse neden bana cevap yamıyor.haftalık etap listesinde neden adım yok

Canım cevap vermez olurmuyuz arada kaynamışıtır yazdığın

Yılbaşına hedef koymak güzel fikir bence bende inşallah yılbaşına kadar 110 kgyu görmek istiyorum hatta 109da olur

Bu arada Whatsup kullanıyormusun eğer sanada uygunsa bana özelden numaranı yaz giremediğin zamanlarda oradan bildirimini bana iletirsin bende senin adına bildirimini yaparım hem izinli yazdırmak zorunda kalmazsın kendini hemde kaçamak yapma riskin azalır nasılsa hesap vereceğim diye

Çok şükür güzel atlatmışsın denetimi

Bir de banucum ayran detoksunu paylaşır mısın?

Canım kusura bakma biraz geç oldu ama tam bakıp paylaşacaktım KV geldi mecbur bilgisayarı kapatmak zorunda kaldım

Hemen paylaşıyorum:

AYRANLI DETOKS(DENENMİŞTİR)
KİLOSU FAZLA OLANLAR 75 ÜSTÜ KG DA OLANLAR AYDA 2 KEZ 2 GÜN ÜST ÜSTE KG SU FAZLA OLMAYANLAR İSE AYDA 1 KEZ 2 GÜN ÜST ÜSTE UYGULAMALI 2 GÜNLÜK KÜRDÜR YALNIZCA YAGDAN 1,5-2 KG VERILMEKTEDIR (BIZZAT DENENMISTIR)
1. ve 2. gün kahvaltı ve beslenme aynı sekıldedır. sabah saat 09-10 kahvaltı: 1 dilim kepek ekmek,1 yumurta,az mıktarda beyaz peynır ve (bolca yenebılır) domates,salatal ık,yeşıllık.
Gün içinde 2 saat arayla aşağıdaki karışım içilicek. en son saat 21-22:00 ye kadar için ondan sonra içmeyin.... 1 lıtre yagsız veya yarım yağlı ayranın ıcıne; 2 adet salatalık(rendelenecek) , 4 yemek kasıgı haslanmıs bulgur,4 yemek kasıgı haslanmıs nohut ve 4 yemek kasıgı haşlanmış yeşil mercımek eklenecek,ıstenırse baharatlar konulup her 2 saat arayla bır corba kasesı ıçılecektır. Malzemeler asla başka bir malzeme ile değiştirilemez... yesıl cay-cay-su serbest sınırsız(ıstenırse)... kafeınlı asıtlı sekerlı ıcecekler ve tuz yasaktır ve kesınlıkle baska bırsey yenmeyecektır. 2.gunde aynı sekılde beslenılecektır.
Ayran aşı çorbası gibi yoğun kıvamlı olmalı

Kahve yasak diyor ama ben yaptığımda bilmiyordum ve tükettim ama kilo vermeyi etkilediğini söyleyemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…