Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Ben geldimmmmmmmmmm
Kvyi eşim evine bırakıp geldi bende hazır fırsat bulmuşken hemen buraya damladım :KK48:

Canım cevap vermez olurmuyuz arada kaynamışıtır yazdığın :KK66:

Yılbaşına hedef koymak güzel fikir bence :KK70::KK70::KK70::KK70: bende inşallah yılbaşına kadar 110 kgyu görmek istiyorum hatta 109da olur :KK66:

Bu arada Whatsup kullanıyormusun :KK66: eğer sanada uygunsa bana özelden numaranı yaz giremediğin zamanlarda oradan bildirimini bana iletirsin bende senin adına bildirimini yaparım hem izinli yazdırmak zorunda kalmazsın kendini hemde kaçamak yapma riskin azalır nasılsa hesap vereceğim diye :KK66:

Çok şükür güzel atlatmışsın denetimi :KK60:

Canım kusura bakma biraz geç oldu ama tam bakıp paylaşacaktım KV geldi mecbur bilgisayarı kapatmak zorunda kaldım :KK66:

Hemen paylaşıyorum:

AYRANLI DETOKS(DENENMİŞTİR)
KİLOSU FAZLA OLANLAR 75 ÜSTÜ KG DA OLANLAR AYDA 2 KEZ 2 GÜN ÜST ÜSTE KG SU FAZLA OLMAYANLAR İSE AYDA 1 KEZ 2 GÜN ÜST ÜSTE UYGULAMALI 2 GÜNLÜK KÜRDÜR YALNIZCA YAGDAN 1,5-2 KG VERILMEKTEDIR (BIZZAT DENENMISTIR)
1. ve 2. gün kahvaltı ve beslenme aynı sekıldedır. sabah saat 09-10 kahvaltı: 1 dilim kepek ekmek,1 yumurta,az mıktarda beyaz peynır ve (bolca yenebılır) domates,salatal ık,yeşıllık.
Gün içinde 2 saat arayla aşağıdaki karışım içilicek. en son saat 21-22:00 ye kadar için ondan sonra içmeyin.... 1 lıtre yagsız veya yarım yağlı ayranın ıcıne; 2 adet salatalık(rendelenecek) , 4 yemek kasıgı haslanmıs bulgur,4 yemek kasıgı haslanmıs nohut ve 4 yemek kasıgı haşlanmış yeşil mercımek eklenecek,ıstenırse baharatlar konulup her 2 saat arayla bır corba kasesı ıçılecektır. Malzemeler asla başka bir malzeme ile değiştirilemez... yesıl cay-cay-su serbest sınırsız(ıstenırse)... kafeınlı asıtlı sekerlı ıcecekler ve tuz yasaktır ve kesınlıkle baska bırsey yenmeyecektır. 2.gunde aynı sekılde beslenılecektır.
Ayran aşı çorbası gibi yoğun kıvamlı olmalı :KK66:

Kahve yasak diyor ama ben yaptığımda bilmiyordum ve tükettim ama kilo vermeyi etkilediğini söyleyemem :KK66:
canım nete telefondan girerim ama gittiğim yere ilkkez gidiyorum. tartılıp yazacağım yer varmı yokmu bilmiyorum. haftaya sizi etkilememek için izinliyim. hafta içi burdayım.

canım nete telefondan girerim ama gittiğim yere ilkkez gidiyorum. tartılıp yazacağım yer varmı yokmu bilmiyorum. haftaya sizi etkilememek için izinliyim. hafta içi burdayım.

Canım yanlız şöyle birşey var izne ayrıldığında 1 hafta olmuyor direk 2 hafta izinli sayılıyorsun o bakımdan dedim :KK66: kural gereği yani :KK66: olmadı eczane görürsen orada tartıl yada gitmeden bir gece evvel bildirimini yap :KK66:

Günaydın kızlar
bugün diyetisyen günüm kadın hiç kilo vermediğimi görünce bakalım napicak ya insan ne bileyim 200 gr bari gider iyice sinirlenmeye başlıyorum vucuduma.
Bu arada kızlar neden bilmiyorum ama son iki üç aydır hem geç regl oluyorum hemde reglm sadece 1 gün sürüyor evet neden böyle erken menopoz falan olabilir mi korktum ya .hangi doktora gitmeliyim

Günaydın kızlar
bugün diyetisyen günüm kadın hiç kilo vermediğimi görünce bakalım napicak ya insan ne bileyim 200 gr bari gider iyice sinirlenmeye başlıyorum vucuduma.
Bu arada kızlar neden bilmiyorum ama son iki üç aydır hem geç regl oluyorum hemde reglm sadece 1 gün sürüyor evet neden böyle erken menopoz falan olabilir mi korktum ya .hangi doktora gitmeliyim
günaydın canım
duraklamadasındır ,yakında patır patır gider .
kadın doğuma gitmelisin belkide kilo verememenin sebebide bu olabilir

Günaydın kızlar
Kadın doğumcu canım

9. TUR / SEKİZİNCİ HAFTA

1. TAKIM
  • 382. Etap => 0,10% => 1. NOTA
  • 383. Etap => -0,11% => 2. NOTA => 1. SARI KART
  • 384. Etap => 0,26% => 1. NOTA

2. TAKIM

• 382. Etap => -0,35% => 1. NOTA
  • 383. Etap => 0,05% => 2. NOTA => 1. SARI KART
  • 384. Etap => 0,05% => 1. NOTA
  • 387. Etap => 0,26% => 2. NOTA => 2. SARI KART
  • 389. Etap => ETAP ÜÇÜNCÜSÜ => 1. ve 2. SARI KART SİLİNDİ

3. TAKIM
  • 382. Etap => -0,20% => 1. NOTA
  • 384. Etap => ETAP ÜÇÜNCÜSÜ => 1. NOTA SİLİNDİ

4. TAKIM
  • 382. Etap => -0,57% => 1. NOTA
  • 384. Etap => 0,29% => 2. NOTA => 1. SARI KART

6. TAKIM
  • 382. Etap => 0,06% => 1. NOTA

7. TAKIM

• 382. Etap => 0,13% => 1. NOTA
  • 384. Etap => ETAP İKİNCİSİ => 1. NOTA SİLİNDİ

8. TAKIM

• 382. Etap => 0,17% => 1. NOTA
  • 383. Etap => ETAP ÜÇÜNCÜSÜ => 1. NOTA SİLİNDİ
  • 384. Etap => 0,17% => 1. NOTA
  • 385. Etap => 0,09% => 2. NOTA => 1. SARI KART
  • 386. Etap => 0,09% => 1. NOTA
  • 387. Etap => 0,23% => 2. NOTA => 2. SARI KART

9. TAKIM

• 383. Etap => -0,22% => 1. NOTA
  • 386. Etap => ETAP ÜÇÜNCÜSÜ => 1. NOTA SİLİNDİ

13. TAKIM

• 385. Etap => 0,11% => 1. NOTA
  • 386. Etap => 0,12% => 2. NOTA => 1. SARI KART
  • 387. Etap => -0,34% => 1. NOTA
  • 388. Etap => ETAP ÜÇÜNCÜSÜ => 1. SARI KART VE 1. NOTA SİLİNDİ
  • 389. Etap => 0,08% => 1. NOTA

14. TAKIM
  • 382. Etap => -0,17% => 1. NOTA
  • 383. Etap => ETAP İKİNCİSİ => 1. NOTA SİLİNDİ
  • 385. Etap => 0,16% => 1. NOTA
  • 387. Etap => ETAP ÜÇÜNCÜSÜ => 1. NOTA SİLİNDİ

SONUÇ :
8. TAKIM iki kırmızı kartı olması nedeniyle takip eden 4 hafta boyunca haftalık sıralama listesini hazırlayacaktır. :KK61:

9. Performans turumuzda bir kere bile nota almayan 5. TAKIMA kocaman alkış! :nazar:

hanımlar sonuç ortada cezalıyız:KK62:

tüm kurallar uygulamada bilginizeEn Büyük KK
bugünden itibaren gerekli disiplini sağlayamayanlara yaptırımlar var...:KK11:

Günaydn kızlar :KK61: sonuçlar ortada çok üzüldüm ama ben kendi adıma çok dikkat ediyorum annemlerdeyim sabah kahvaltıda patates kızartması vardı ve sadece 1 minik patates attm ağzma ve yemedim inşallah haftaya daha güzel sonuçlar alırız takımca başaracağımıza inanıyorum :KK52:

İyi günler kızlarrr :)
Bugün güne güzel başladım eksi görerek :) Dün eşimin teyzesine yüksük çorbası döktük.Dünkü yediğim yüksük çorbası beni çok tedirgin etti kalorisini araştırdım yalnız bulamadım.Zaten öğle yemeği olarak yenmişti akşamda çok hafif geçirdim.
Dünkümenüm
Kahvaltı
1.5 tereyağda yumurta
biraz köy peyniri
2dilim tam buğday ekmeği

Öğle
1.5 kase yüksük çorbası
yarım kase yoğurt
bir tatlı kaşığı pekmez

Akşam
yarım kase salata
çeyrek ıspanaklı börek

Selam kizlar dun doktora gittim çok şükür iyiymis gerçi içimi rahatlatmadi ama kalbi atiyor dedi sanki bebeğe bakarken bi sorun varmis gibi surat ifadesi bi tuhafti ama bana bisey demedi tabi bu haftalarda bebek hissedilmezmis oyle söyledi 2 hafta dir hissediyorum ben orasi ayri

hanımlar sonuç ortada cezalıyız:KK62:

tüm kurallar uygulamada bilginizeEn Büyük KK
bugünden itibaren gerekli disiplini sağlayamayanlara yaptırımlar var...:KK11:
4 hafta liste ellerimizden opuyor ablam
Bence takımda o hafta en az kilo veren sonuc listesini hazirlamaktan sorumlu olsun yada başka bi şekilde belirleyelim

Bugünkü Menü
KAHVALTI
Yarım porsiyon cornfleks
yarım yumurta
1 dilim ekmek
1 ülker küçük çikolata

ÖĞLE
2 tane patatesten yapılmış Patates kızartması:KK11:
marul salatası

ARA
1 elma
Şimdiye kadar yediklerimi hesapladım 770 kalori etti
Akşam yemeyi çok düşünmüyorum yersem yazarım inşallah

Selam kızlar KAHVALTIMM :
2 dilim beyaz ekmek
40gr beyaz peynir
4 zeytin
1 tatlı kaşığı reçel
1 minik patates kızartması tattm
şekersiz çay

ARA: şekersiz az sütlü kahve

ÖĞLE: tavuklu patlıcan yarım tabak
1 kaşık pirinç pilavı
Salata

AKŞAM: 4 tane üçgen pişi
yarım katmer ( daha yemedim daha azda olabilir)
Biraz kahvaltlk peynir zeytin az reçel
şekersiz çay

ARA: 1 küçüüüük dilim pasta :KK66:

X