Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

fazla tüketmiyorum günlük 4 dilim kadar ama ne biliyim biraz araştırıyorum şuan tahıl ekmekleri çok övülmüş ama işte beyaz ekmeğinde tahtı var bende

Tabi canm bu tahhlı ekmekler daha sağlıklı daha uzun süre tok tutuyor diyorlar allahtan ben çok seviyorum bütün diyet ekmek çeşitlerini favorim çavdar ekmeği ama yiyemiyorsan olsun artk canm :)

Canım geçen evim şahanede banyo yaptılar salon gibi oldu. Misafirleri ağırla o kadar. Bak bence fikir olur

Sağ ol canım ilk fırsatta sitesinden banyoları yaptıkları bölümleri izlerim
Eskiden her gün izliyordum ama artık pek fırsatım olmuyor

Kaptanımız yeni bildirimini baz almış zaten
Bu arada tebrik ederim canım 5li rakamlara geçişini yapmışsın harikasın
Darısı benim başıma diyeceğim ama çooook çalışmam lazım çoook

Off yaaa desene kırmızı kart kaçınılmaz olucak bu gidişle
Keşke hepimiz daha güzel sonuçlar bildirebilseydikde sizlere iş çıkmasaydı
Regl olmama rağmen geçen hafta belirlediğim hedefin altınıda gördüm ama eminim regl olmamış olsaydım daha bile iyi olabilirdi Acaba haftaya hepimiz şöyle iki günlük bir ayran detoksumu yapsak canım ne dersin hem motivasyon olur hemde bir sonraki bildirime yakın yapmış olursak takımca uzun zaman aradan sonra güzel bir bildirim yapmış olurz ne dersin

SekerPancarii canım bir sen hedefine ulaşmışsın heralde bir de oynakbasi34 tebrik ederim kızlar :)

Çok teşekkür ederim bende
İnşallah önümüzdeki hafta bütün takım olarak çok daha güzel sonuçlarımız olur

Ayrıca bişey sormak istiyorum hepinize.Ben beyaz ekmek harici diğer tüm(kepekli,çavdar vs.)ekmeklerden tiksiyorum.Onlardan 2 dilim yemektense beyazdan 1 dilim tercih ediyorum.Sizce ne yapmalıyım bu konuda?

Canım yine sen bilirsin ama sabah kahvaltısında bir kere ekmek yerine ceviz, fındık yada fıstık yemeyi denesen ( 1 çay bardağı kadar ) emin ol çok daha tok tutuyor üstelik insan sabah kuruyemişi tüketince gün içinde atıştırmalık ihtiyacı hissetmiyor hani en azından kahvaltıda öyle yaparsın diğer öğünlerdede ekmek tüketmek istiyorsan daha az zarar görmüş olursun

***8.Takım 389.ETAP***

Ceco34( 114,2/113,5 / 0,7 /% 0,61 )
Berkuras( 97,8 / 97,8 /0 /% 0)
yst38(106,6/106,0 /0,6 /% 0,56 )
izinli
adayaren38 (70,8 /70,8 /0 /%0 )
moni(102,2/ 101,8 /0,4 /% 0,39 )
benben (69,7/ 70,4/ -0,7/% -1,0 )
melekkız_(65,4/ 65,1/ 0,3/% 0,46)
sln71(60,3/ 59,0/ 1,3/% 2,1)

8. Takım ortalamasi: %0,39

Saol canmm bende seni ve diğer arladaßları tebrik ederim inşallah dediğin gibi öbür hafta çok daha düşük rakamlar görürüz

Ayrıca bişey sormak istiyorum hepinize.Ben beyaz ekmek harici diğer tüm(kepekli,çavdar vs.)ekmeklerden tiksiyorum.Onlardan 2 dilim yemektense beyazdan 1 dilim tercih ediyorum.Sizce ne yapmalıyım bu konuda?
Çavdar çok lezzetli canım yaa. Beyaz ekmekle diğerlerinin farkı yok kalori olarak sadece diğerleri uzun süre doygunluk sağlıyor

Çok şükür en azından 0.30% sınırını geçmeyi başarmışız ama kırmızı kart almamıza engel olamiyoruz sanırım
Ayşem ellerine ve emeğine sağlık inşallah haftaya ilk 3e bile girebileceğimiz bir liste hazırlamak nasip olur

Kizlar dun tartildigimda 77,9 kiloydum bugün ise sanirim tarti değişikliğinden oldu çünkü yoldayken doğru dürüst bisey yemedim icmedim anlam veremiyorum

Askrhpozitif(78,0/78,9/+0,9/%-1,15)

Canım hiç canını sıkma sonuçta saatlerce oturarak geldiğin için vucut ödem tutmuş olabilir
Eminim bir iki güne rahatlarsın ve yine eksi görürsün
Kız bende dün 113.2 kgyu görmüştüm hatta kesin 112yi ucundanda olsa görürüm diye düşünürken 113.5 kgyu görünce bunada şükür dedim demekki haftaya Allahın izniyle ben 112yi sende 77yi kesin görürsün

Tabi canm bu tahhlı ekmekler daha sağlıklı daha uzun süre tok tutuyor diyorlar allahtan ben çok seviyorum bütün diyet ekmek çeşitlerini favorim çavdar ekmeği ama yiyemiyorsan olsun artk canm :)

Çavdar çok lezzetli canım yaa. Beyaz ekmekle diğerlerinin farkı yok kalori olarak sadece diğerleri uzun süre doygunluk sağlıyor

Tamam kızlar şuan tam buğday ekmeği var bitsin bide çavdarı deniycem.Aslında kuruyemişte iyi olur ama ben genelde ara öğün olarak tüketiyorum, kahvaltıda deneyeceğim :)
Gece buzluktan eşime beyaz bittiği için 4 dilim tam buğday çıkarttım sabah kahvaltıda 1 dilim yemiş.Sonra aradım neden hepsini bitirmedin diye bana gülerekk senceeeee diyor ailecek sorun var bizde

Buarada ayran detoksu nasıl oluyor merak ettim

Hayırlı cumalar kızlar
Bu hafta ne yapıp edip ilk üçe girmeliydik ama malesef bu mümkün görünmüyor ortalamamız çok düşük.
Hedeflerine ulaşanları tebrik ediyorum gerçi uyarmıştım hedeflerden daha fazla vermemiz gerek diye ama olmadı.cecom ve benim zaten regl haftamızdı yinede iyi gitmiş kilomuz.

Yst38 canım haftaya yokum dediğin için seni izinli yazıyorum bir sonraki hafta listedesin tekrar.

Benben canım biz batıran bu hafta sen oldun 1 kilo alarak,diyetine daha dikkat etmeni istiyorum ve spor yürüyüş gibi aktiveteler yapmalısın.burası bir yarışma platformu kilo alma lüksümüz yok hele hele çok kritik bir haftada 1 kilo gibi bariz bir kilo alma lüksümüz ise hiç yok...

Morpapatyam sen geçen hafta olmadığından izinli yazılısın listeye ancak gelecek hafta girebilirsin eğer paylaşımın ve kilo vermen devam ettiği taktirde.

Kızlar takımdan ayrı yeni yıla hedef koymanızı istesem. 1 ocakta kaç kilo olmak istiyorsunuz. Ben yeni yıla 99.9 ile girmek istiyorum. Be haftaya kaplıcaya gideceğim ve yüzeceğim umarım beni güzel etkiler. Bu yaz havuzda gidemedim zaten

arkadaşlar ben gruptan çıkarıldımmı kımse neden bana cevap yamıyor.haftalık etap listesinde neden adım yok
Hala gruptasın fakat paylaşımın çok yetersiz,listede olmama sebebin de geçen hafta takıma uğramaman vede bildirimde bulunmaman.izinli yazdım seni geçen hafta o yüzden listede değilsin.listeye tekrar girebilmen için de tüm kurallara uyman gerekiyor buda bol paylaşım ve kilo vermek demek.canım burası yarışma ve yarışmanın yaptırımları var yani sadece bizimle alakalı bir şey değil.

Canım unu alıp kendin bişeyler yapmayı denesen

Ben hafta içi yine yazarım ama gittiğim yerde tartı yok canım. O yüzden mecburen izinliyim

İnşallah canim dun 77 ucundan da goresem sevinmistim ama bugün sok oldum tartiya cikinca bilmiyorum Tarti değişikliğin sen olabilir mi buradaki tartimi sevmiyorum öne yada arkada bastiginda birinde az gösteriyor ortalamaya calisiyorim bende :)) bakalim canm yarina ne olur Allah kerim

Kizlar kilo veren herkesi tebrik ederim bu hafta gerçekten umutluydum ilk 3 derece için ama bu mümkün gorunmuyor bizimle beraber 3 takim vardi kirmizi kart riski tasiyan diğer 2 takim dereceye girip sari karti sildirirse 4 hafta boyunca sonuç listesi hazirlamak ellerimizden öper ki şuan bence oluyor bile

Valla canm bende 56 yı hiç görmediğim için 56.5 olmak istiyorum yılbaşına ailecek toplanıcaz kırmızı pantalonumun içinde çok güzel görünmek istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…