Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

canım nete telefondan girerim ama gittiğim yere ilkkez gidiyorum. tartılıp yazacağım yer varmı yokmu bilmiyorum. haftaya sizi etkilememek için izinliyim. hafta içi burdayım.

canım nete telefondan girerim ama gittiğim yere ilkkez gidiyorum. tartılıp yazacağım yer varmı yokmu bilmiyorum. haftaya sizi etkilememek için izinliyim. hafta içi burdayım.

Canım yanlız şöyle birşey var izne ayrıldığında 1 hafta olmuyor direk 2 hafta izinli sayılıyorsun o bakımdan dedim kural gereği yani olmadı eczane görürsen orada tartıl yada gitmeden bir gece evvel bildirimini yap

Günaydın kızlar
bugün diyetisyen günüm kadın hiç kilo vermediğimi görünce bakalım napicak ya insan ne bileyim 200 gr bari gider iyice sinirlenmeye başlıyorum vucuduma.
Bu arada kızlar neden bilmiyorum ama son iki üç aydır hem geç regl oluyorum hemde reglm sadece 1 gün sürüyor evet neden böyle erken menopoz falan olabilir mi korktum ya .hangi doktora gitmeliyim

günaydın canım
duraklamadasındır ,yakında patır patır gider .
kadın doğuma gitmelisin belkide kilo verememenin sebebide bu olabilir

Kadın doğumcu canım

hanımlar sonuç ortada cezalıyız

tüm kurallar uygulamada bilginize
bugünden itibaren gerekli disiplini sağlayamayanlara yaptırımlar var...

Günaydn kızlar sonuçlar ortada çok üzüldüm ama ben kendi adıma çok dikkat ediyorum annemlerdeyim sabah kahvaltıda patates kızartması vardı ve sadece 1 minik patates attm ağzma ve yemedim inşallah haftaya daha güzel sonuçlar alırız takımca başaracağımıza inanıyorum

İyi günler kızlarrr :)
Bugün güne güzel başladım eksi görerek :) Dün eşimin teyzesine yüksük çorbası döktük.Dünkü yediğim yüksük çorbası beni çok tedirgin etti kalorisini araştırdım yalnız bulamadım.Zaten öğle yemeği olarak yenmişti akşamda çok hafif geçirdim.
Dünkümenüm
Kahvaltı
1.5 tereyağda yumurta
biraz köy peyniri
2dilim tam buğday ekmeği

Öğle
1.5 kase yüksük çorbası
yarım kase yoğurt
bir tatlı kaşığı pekmez

Akşam
yarım kase salata
çeyrek ıspanaklı börek

Selam kizlar dun doktora gittim çok şükür iyiymis gerçi içimi rahatlatmadi ama kalbi atiyor dedi sanki bebeğe bakarken bi sorun varmis gibi surat ifadesi bi tuhafti ama bana bisey demedi tabi bu haftalarda bebek hissedilmezmis oyle söyledi 2 hafta dir hissediyorum ben orasi ayri

hanımlar sonuç ortada cezalıyız

tüm kurallar uygulamada bilginize
bugünden itibaren gerekli disiplini sağlayamayanlara yaptırımlar var...
4 hafta liste ellerimizden opuyor ablam
Bence takımda o hafta en az kilo veren sonuc listesini hazirlamaktan sorumlu olsun yada başka bi şekilde belirleyelim

Bugünkü Menü
KAHVALTI
Yarım porsiyon cornfleks
yarım yumurta
1 dilim ekmek
1 ülker küçük çikolata

ÖĞLE
2 tane patatesten yapılmış Patates kızartması
marul salatası

ARA
1 elma
Şimdiye kadar yediklerimi hesapladım 770 kalori etti
Akşam yemeyi çok düşünmüyorum yersem yazarım inşallah

Selam kızlar KAHVALTIMM :
2 dilim beyaz ekmek
40gr beyaz peynir
4 zeytin
1 tatlı kaşığı reçel
1 minik patates kızartması tattm
şekersiz çay

ARA: şekersiz az sütlü kahve

ÖĞLE: tavuklu patlıcan yarım tabak
1 kaşık pirinç pilavı
Salata

AKŞAM: 4 tane üçgen pişi
yarım katmer ( daha yemedim daha azda olabilir)
Biraz kahvaltlk peynir zeytin az reçel
şekersiz çay

ARA: 1 küçüüüük dilim pasta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…