Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrr

Anamları uğurladım ve direk geçmişe daldım maşallah baya sohbetler edilmiş

Çok şükür aşuremi çok beğendiler kızkardeşim hatta kız canın istedimi herşeyin en güzelini yapıyorsun dedi
KVyede kızımla gönderdim
Apartmanada dağıttım birde Eşimin halalarına ve şirkete de gönderirsem çok az kalacak bize şükür

Hadi bismillah diyip bende bir sonraki haftaya hedefimi 0.5 kg olarak belirliyeyim yani 113.7 kg ( regl olacağımdan fazla uçamıyorum )

Fatsecret canm adi; )

İndirdim bende ve gerçekten çok beğendim
Bugün toplam 1100 kcali tüketmişim gayet güzel yediğim halde ( eeee karatay besleniyorum ve glisemik indeksi düşük oluncada acıkma olmuyor sık sık )

Bakalım bir müddette bu şekilde deniyeyim

Akşam yemeğim
Çinekop balk 1 buçuk kiloydu yarm kilodan fazla yemişimdir bide roka tahmini 600 kalori soğan roka 80 kalori 1339 kalori Toplamda biraz daha az yiyebilirdim sanki ama neyse ama bugün spor yapmadm vaktim olmadi bu hafta 3 gün spor yaptm cumartesi pazar zaten hep dışarıda oluyoruz ve yapmıyorum

Canım ne güzel hem hamilesin hemde yavaş yavaş sağlıklı bi şekilde kilo veriyosun tebrik ederim valla ben hamilelikte 24 kilo aldm resmen hamallk yapmsm vücuduma
valla canım ozel bı caba harcamıyorum normal ne yıyorssam onları yıyorum ama gıdıyor cok sukur bakalım daha ne kadar gıdıcek

tamam canım ekleyeyım senıde elıne saglık bu arada canm

8.TAKIM 389. ETAP İÇİN HAFTALIK HEDEFLER
Ceco34 ...................>114,2 kg <...................................>113,7 kg
Berkuras ................> 97,8 kg <...................................>
yst38.......................> 106,6 kg <...................................>105,0 kg
adayaren38 ............> 70,8 kg <...................................>
moni........................> 102,2 kg <...................................>
benben.....................> 69,7 kg <...................................>69,0 kg
melekkız_................> 65,4 kg <...................................>64,8 kg
sln71 ........................> 60,3 kg <..................................>59,0 kg
askrhpozitif.............> 78,0 kg <...................................> 77,5 kg

özdenözden..............>74,0 kg <...................................>
morpapatyam..........>

evet kızlarr hedefler gelsınn

Son düzenleme:
Menumu yazayim dersin basina geceyim kizlar dolapti cizimdi derken bu saat oldu:)
SABAH
1 lavasin arasinda kasar(börek gibi)
1 bardak nesquikli sut
ARA( sinav sonrasi arkadasla)
1 bardak 3 ü 1 arada
2 kare sutlu cikolata
AKSAM
patates buglama
Sarimsak yoğurtlu kuru kabak
Çeyrek domates
Turp

Selamün aleyküm hayırlı akşamlar
Yeni gelenler için kendimi tanıtayım ben ayşe takım kaptanıyım,malesef bir ay önce babamı kaybettim o sebeple takımla ilgilenemiyorum.sağolsun mervem hamiş haliyle ilgileniyor baum ve sizlerde takımı boş bırakmadınız Allah hepinizden razı olsun.

44 yaşındayım 2 yetişkin oğlum ,1 gelinim var büyük oğlum nişanlı.Aöf sosyoloji 4. Sınıf öğrencisiyim.
Sınavlarımada 15 gün kaldı ve ben hala ders çalışamadım sanırım bir sene uzayacak.

kendimi hala toparlamış değilim ,rabbimden babacıma rahmet bana ve ailemede sabır vermesini diliyorum çok zormuş hala inanamıyorum.bu sebeple bana biraz daha anlayış göstermenizi rica ediyorum,elimden geldiğince yanınızda olmaya gayret edicem takımı devamlı takip ettim okudum ama yazamamıştım bir türlü.

Canım sana ve kuzucuğuna çok geçmiş olsun rabbim şifa versin.
Banum canım inşallah kilolarımız gidecek bende inanıyorum geçen gün yst kilo veren fatos0808 den bahsetmişti dün tüm gün onun yazdıklarını okudum sayfalarca.150 kilodan fazlaymış takımlara girmeden kendi kendine 135 kiloya düşmüş takıma dahil oluncada her hfta en az 2 şer kilo vererek 67 kiloya düşmüş çok motive edici bir başarı hikayesi benim için.
İnşallah banum havalar ısınsın bizde kavelerimizi keyifle içelim.

evet ben de tebrik ederim azmettik gördük eksileri haydi kızla takımlar arası birinci olalım çok istiyorum ben
Bu hafta ilk üçe girmeyi çok istedim takımla ama diğer takımların ortalamaları çok iyiydi bu hafta mlesef olmadı.haftaya mutlaka ilk üçe girmemiz şart aksi tkdirde ceza alıcaz kırmızı karttan.bu hafta özellikle kaçamaksız bol su ve sporla ortalamayı çok daha yükseltmeliyiz ki ilk üçe girebilelim özetle bu hafta verdiğimiz kilomuzdan daha fazlasnı vermeliyiz.

Bravo canım balık bana hep eksi getirir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…