Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

8.TAKIM 389. ETAP İÇİN HAFTALIK HEDEFLER
Ceco34 ...................>114,2 kg <...................................>
Berkuras ................> 97,8 kg <...................................>
yst38.......................> 106,6 kg <...................................>
adayaren38 ............> 70,8 kg <...................................>
moni........................> 102,2 kg <...................................>
benben.....................> 69,7 kg <...................................>69 kg
melekkız_................> 65,4 kg <...................................>64,8 kg
sln71 ........................> 60,3 kg <..................................>59,0 kg
askrhpozitif.............> 78,0 kg <...................................> 77,5 kg

morpapatyam.............>

ben yanlıs yazmısım canm sln yazıyorum dıye senın sırana yazmısım:KK49::KK49::KK49::KK49:

ben de hedefimi yazdım canım inşallah tutturabilirim

Kızlar bugün işyerinde biraz yoğunum yine de takip etmeye çalışıyorum. Yarın doğum yapan bir arkadaşa gideceğiz hayırlı olsuna orada pastalar börekler olacak illaki orada yediklerimle kalacağım inşallah akşama yemem
Bu arada dünkü menümü yazmadım sanrıım ben
Sabah: 2 haşlanmış yumurta, peynir, zeytin, domates, kırmızı biber, 2 dilim tahıllı ekmek
Ara: Türk kahvesi
Öğle: Fırın tavuk baget, pazı yemeği, yoğurt
Akşam: Azıcık istavrit tava
2 litreden fazla su, 3 yeşilçay,

benben.....................> 69,7 kg <...................................>
sln71 ........................> 60,3 kg <..................................>59,0 kg
askrhpozitif.............> 78,0 kg <...................................> 77,5 kg

morpapatyam.............>

ben yanlıs yazmısım canm sln yazıyorum dıye senın sırana yazmısım:KK49::KK49::KK49::KK49:
hani ben hani ben hedefim nerde:KK43:

benben.....................> 69,7 kg <...................................>69,0 kg

özdenözden..............>74,0 kg <...................................>
morpapatyam..........>

canım ozdencım ekledım senı kusurabakma gozumden kacmıso_O@ozdenozden

benben.....................> 69,7 kg <...................................>69,0 kg

özdenözden..............>74,0 kg <...................................>
morpapatyam..........>

canım ozdencım ekledım senı kusurabakma gozumden kacmıso_O@ozdenozden

Canım ne güzel hem hamilesin hemde yavaş yavaş sağlıklı bi şekilde kilo veriyosun tebrik ederim valla ben hamilelikte 24 kilo aldm resmen hamallk yapmsm vücuduma

Ara öğün üm kızlaaaaar
1 ceviz
3 fındık
30 kuru yaban mersini
82 kalori
443 kalorideyim şimdilik akşamı iple çekiyorum balık yicemmm çünkü çok.seviyorum balığı fırında yağsz kızarana kadar pişiriyorum harika olyo tabi yanna soğanda koyyorum tadndan yenmiyo rokayla beraber şimdide kızım bütün gardırobu aşşa indirdi anne senin kıyafetlerin ne güzelmiş diye bende zaten toparlıcaktm bahane oldu bi giriştim daha bitmedi bi saattir o yüzdem daha spor yapamadm daha işlerim var ama 20 dk olsun yapcam spor sözzz:)

Selam kızlar ögle yemeğimi yedim kızımı doyurup uyttum çok ackmşm ilk başta yetmez doymam sandm ama baya iyi doydum şükür
5 kaşık yoğurtlu erişte yağsz salca sosuyla
biraz turşu
216 kalori
659 kalorideyim :)

Canım ne güzel hem hamilesin hemde yavaş yavaş sağlıklı bi şekilde kilo veriyosun tebrik ederim valla ben hamilelikte 24 kilo aldm resmen hamallk yapmsm vücuduma

Ben ilkinde 18-19 kg aldım çok rahat verdim ama ikincide 30 kg dan fazla aldım ve sonrasında tiroit rahatsızlığım çıktı daha yavaş veriyorum

Selam kızlar ögle yemeğimi yedim kızımı doyurup uyttum çok ackmşm ilk başta yetmez doymam sandm ama baya iyi doydum şükür
5 kaşık yoğurtlu erişte yağsz salca sosuyla
biraz turşu
216 kalori
659 kalorideyim :)

Canım ben biraz meraklıyım da kalorileri siteden hesaplıyorsun da 5 kaşık erişteyi nasıl hesaplıyorsun oraya da öyle mi giriyorsun?

Canım ben biraz meraklıyım da kalorileri siteden hesaplıyorsun da 5 kaşık erişteyi nasıl hesaplıyorsun oraya da öyle mi giriyorsun?

Evet canım gram hesabı da var kaşıkda 5 kaşık erişte diyorum hesapl8yo benim telde program var ordan hesaplıyorum ama bazı şeyleri fazla hesaplıyo bende netten bakıyorum kıyaslayp değiştoriyorum uğraştırıcı gibi gelio ama değil aslnda canm kilo verme garanti oluyor ben kalorimi aşmadğm taktirde kilo vermediğim hafta olmuyor 300gr 500gr da olsa gidio

Evet canım gram hesabı da var kaşıkda 5 kaşık erişte diyorum hesapl8yo benim telde program var ordan hesaplıyorum ama bazı şeyleri fazla hesaplıyo bende netten bakıyorum kıyaslayp değiştoriyorum uğraştırıcı gibi gelio ama değil aslnda canm kilo verme garanti oluyor ben kalorimi aşmadğm taktirde kilo vermediğim hafta olmuyor 300gr 500gr da olsa gidio

Hımm anladım canım hangi uygulama ben de bakayım. Böylece yiyecek kısıtlaması olmuyor..

***8.Takım 388.ETAP***

Ceco34( 115,5/ 114.2/ 1,3/%1,13 )
Berkuras( 98,7 / 97,8/ 0,9/% 0,91)
yst38(107,2/ 106,6/0,6 /% 0,56)

adayaren38 (71,2 /70,8 / 0,4/% 0,56)
moni(102,5/ 102,2/ 0,3/% 0,30)
benben (70,7/69,7 / 1/% 1,41)

melekkız_(66,0/ 65,4 / 0,6/%0,91)
sln71(61,3/60,3/ 1/%1,63)
yeni üye hedef kilosu 53

morpapatyam (77,4 / 0/ 0/% 0 )izinli

8. Takım ortalamasi%
Ortalama nerde

Ben alıntı yapamıyorum ama karar defterini gözden geçirelim lütfen. Bizim kardeş takımımız kim. Tel kitlendi bakamadım. O da benim gibi panikledi

X