Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

sende görünce bakındım zaten. bugün pazara gidemedim. ama ne oldu az önce tesadüfen arkadaşlarımın cumartesi geleceğiniöğrendim. tüm organizasyon tamam ama bana haber vermeyi unutmuşlar :)

Selamün Aleyküm kızlarrrrrr

Dün inanılmaz yorucu bir gün geçirdim tabi bir okadarda yüreğim ağzıma geldi
Tam benim çakma elti ve görümcemle oturup iki sohbet ederken ( daha yarım saat olmuştu onlar geleli hatta ilk çayları koyacakken ) Annem ağlayarak telefon açtı koş yetiş baban fena oldu diye
Onları öylece evde bıraktığım gibi kotumu giyip cantamıda aldım kendimi dışarı attım hatta giyinirken eşimide aradım yetiş diye
Ben tabi bizim lanet bayırı çıkana kadar eşim arabayla öte mahalleden anında gelmiş sağ olsun.
Babacığımın meğer sabahtan beri ateşi varmış ama annem hadi birazdan geçer diye soğuk kompres falan yapmış, benim misafirimin geleceğini bildiği içinde haber vermemiş baştan ama sonra babam sayıklayıp kendinden geçmeye başlayınca oda doğal olarak tutuşmuş

Zar zor merdivenleri indirdi eşim babama destek olarak ve anında soluğu hastanede aldık
YOlda babamda bir titremeler falanda başlayınca zaten Annem iyice dağıldı ( tabi bende )
Hastaneye vardığımızda 40.2 derece ateşi vardı
Anında tahlillerini istediler ve 2 ufak ateş düşürücü serum peşpeşe bağladıktan sonra birde serum bağladılar.
Ne olur ne olmaz diye de göğüs filmi istediler hani ciğerlerinde birşey varmı diye
Adamcağız iyice kendinden geçmişti ilk gittiğinde ama şükür toparlandı

Sırf annemin ve babamın morali düzelsin diye babamı tekerlekli sandalyeyle oradan oraya götürürken hep muzurluk yapmaya çalıştım hadi bakalım Attaaa diyoruz senle falan diye
Yine iyisin bak işte sana özel araba aldım, yok işte 3 diyince koşmaya başlıyayım mı falan diye devamlı muziplik yapmaya çalıştım biraz rahatlasın diye çok şükür hali daha iyi olduğu için rahatlamanın vermiş olduğu muziplikti sanırım ama annemde en azından daha sakin davranmaya başladı ondan sonra

Tabi geç saatte ancak eve geldik ve ne zamanki koltuğa oturdum o zaman ne kadar yorulduğumu anladım
Eşime bile dedim ulen regl sancısından geberip evde hareket edemeyen ben hastanede öyle bir koşturdum ki hiç belimin ağrısını yada yorgunluk hissetmedim o an

Bugün yine annemlere uğrayacağım, durumu iyise eşimle Eminönüne gideceğiz eksik birşeyler almaya birde kendime boncukluk malzeme almaya ( kendimde yapıp satmayı düşünüyorumda ) dönüştede tabi yine Annemlere giderim yoksa içim rahat etmez

Bu hafta hiç doğru dürüst buralarda olamadım ama görüyorsunuz bir günde olsa bana rahat yok ( sağlık olsunda nasılsa oda olur )
İnşallah önümüzdeki hafta daha fazla vakit ayırabilirim buralara

Çok geçmiş olsun canım ateşim sebebi neymiş peki

Çok geçmiş olsun Banucum ya.insan babasına hiç kıyamıyo özellikle evlendikten sonra ben babamın daha üzerine düştüm evlenmeden önce hiç anlaşamazdık sürekli takışırdık şimdi ben onun üzerine o benim üzerime titriyo.inşallah en kısa zamanda babacığın iyileşir.

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrrr

Şükür kavuşturana
Sabah eşimle dışarı çıkıp dönüşte anneme uğradım ve ancak eve gelip bilgisayar açma fırsatım oldu
Çok şükür bugün babam çok daha iyi
Annem bir kaç gün daha camiye bile gitmesine izin vermiyor adamcağız yatıp keyif yapıyor tabi ilaçların etkisiyle uyuyor ara ara
Şükür ateşi bugün çıkmadı ama tabi annem her 15 dakika arayla kontrol ediyor ateşini

Bugün bir hevesle Eminönüne gittim ama maalesef boncuk malzemelerini almayı düşündüğüm dükkanların hepsi kapalıydı resmi tatil diye ( hazır kolyelerin olduğu dükkanlar açıktı ama model çalmak için bile girip baktığımda hiç tarzım olmayan şeyler vardı )
Bakalım eşim Cumartesi tekrar gideriz dedi tabi bana iyi yürüyüş oldu bugün 2 saatten fazla

Anam tam akşam keyif yaparım derken eşimin Eniştesi aradı kuzuyu özledim akşam çaya gelin diye eşimde uzanmayı düşünüyordu ama tabi hayır diyemedi oda mecbur artık bir iki saat sonra oraya gideceğiz

Tabi iki gündür koşturmacalardan, reglden ve yetersiz su içmekten dolayı tartıda artı gördüm bir iki saat evvel İnşallah yarın bol bol su içerek o regl ödeminide atacağım ( şükür beslenmede kaçamak yok ama tabi saatler şaştı hatta hastanedeyken sadece çorba bulabilmiştim zararlı birşey yemiyeyim diye, bugünde dışardayken ekmeksiz döner yedim ama neticede bünye anında tepki veriyor )
Bu hafta aynı çıkarsam bile çok mutlu olacağım ama artıda olursa artık boynumu büyük razı olacağım sonrada çok daha sıkı sarılacağım beslenmeme ve suyuma

Bugün temizlik yaptım güya eltim geldi görümcem geldi kayınvaldem geldi bebeler ayrı telefon ayrı cam sildim perde yıkadım kapı sildim tuvalet lavaboya duvarlarını sildim. Çorba yaptım haşatım şuan

Bugun kaçamak yaptım pişmanım

sabah
2 Yumurta
dukan ekmek
dukanella
light peynir
Domates

öğle
karnabahar
tavuk
salata

akşam
patlıcan yemeği

kaçamak
1/3 albeni çikolata
4 dilim mandalina
3 lokma Kıymalı pide

neden böyle yaptım bugün bilmiyorum ceza olarak 2 gün saf protein yapacağım

SElamün Aleyküm kızlarrrrrrr

Hele şükür evime dönebildim
Eşimin halasında bir iki saat oturup döndük
Bu arada şu boncuklarını yaptığımız adam çakma eltimi arayıp bittimi diye sormuş ulen gelde sen yap 3 günde 200 adet kolye Allahtan çakma eltim benden haberi olmadığı halde daha bitmedi haftasonu ancak biter demiş
Tabi ben daha yarısını yaptığım için ( koşturmacalardan ) bu gece mesai yapacağım

Bir yandan sizle sohbet der bir yandanda boncukları dizerim artık

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrr

Bugün biraz geç yatınca 6da uyanamadım doğal olarak ama yinede çok geç sayılmaz
Kahvaltımı ederken birazda buraya bakayım dedim

Canım havalardan sanırım bende geçen haftaya nazaran artıdayım
Moralimizi bozmuyor ve cumadan itibaren daha güzel asılıyoruz beslenmelerimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…