Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

="yst38, post: 37485842, member: 318272"]Büyük 4 yaşına girecek küçük 4 aylık.
Ada kızının adımı[/QUOTE]
Maşallah kızımın adı değil ada aslında çocukluktan beri kızım olursa ada yaren koyacağım diyordum ama eşim koymadi maalesef iki çocuk çokzzor olur ya ben bir tane ile akşam olunca bitiyor um

="yst38, post: 37485842, member: 318272"]Büyük 4 yaşına girecek küçük 4 aylık.
Ada kızının adımı
Maşallah kızımın adı değil ada aslında çocukluktan beri kızım olursa ada yaren koyacağım diyordum ama eşim koymadi maalesef iki çocuk çokzzor olur ya ben bir tane ile akşam olunca bitiyor um[/QUOTE]
Kim bakıyor

BakiciTE="beril77, post: 37486207, member: 310605"]Dukan menülermi böyle acaba.aksamki yogurt cok az degilmi
Öglene de az yemissiniz[/QUOTE]
Bakici maalesef ; (

günaydın kızlar;

haftaya bomba gibi başiladım gayet dinamiğim,hayat çok güzel,yaşamak sevmek bir harika,iyiki ailem var iyiki eşim ve bebeğim var ve iyi ki siz varsınız sevincimi ve üzüntümü paylaştığım..Allah sizlerden razı olsun hepinizin dileği kabul olsyn kocaman öpüyorum sizi mucuk :)

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr

Şükür sonunda gelebildim
Dün öğlende bir çıktık evden gece 12ye geliyordu ancak eve girdik
Baya yoğun ve güzel bir pazar geçirdim
Arkadaşlarla Florya sahile indik bir yerde oturup sohbet ettik çay faslı yaptık sonrada baktık çocuklar acıktı hepbirlikte yemek yedik dışarda
Beslemem baltalanmasın diye ben balık keyfi yaptım
Çıkıştada arkadaşlar ille gelin bir kahve içelim dediler tabi o kahve faslı çaya dönünce oturup kalmışız
Tabi bu küçük kuzumun işine geldi çünkü ev sahibinin iki oğlu onu çok seviyorlar ve birlikte doya doya oyun oynadılar

SAatlerinde tabi geri alınması biraz dengemi bozdu ama inşallah bu geceden itibaren yine düzene girerim
Bu arada yarında nasıl olduysa küçük görümcem çakma eltimle bana gelecekmiş
Normalde bizim çakma etliyle pek sohbeti yok ama bana tek gelmek istemediğinden ona demiş sen gelirmisin benle eğer kabul ederse diye Bizim çakma bile şaşırmış ya niye kabul etmesin ki diye
Dedim bilmeyende bana geldiğinde dayak yiyor sanır ille yanında biri olacak

Tabi dün gezmenin cezasını bugün çekiyorum
Evi dandini bırakmıştık şimdi sabahtan beri evle uğraşıyorum hazır mola vermişkende sizlere bakayım dedim

Kaç gündür ne zaman regl olucağım derken artık dün ufak ufak tırsmaya başlamıştım yoksa sakatamı geldim diye bu sabah çok şükür ufaktan regl olmaya başladım da derin bir oh çektim

Bu arada iki gündür buraları yoğunluktan ihmal ettiğim için kusura bakmayın kızlar ( menüler Maşallah hatırlatmadığım halde yapılmış onlarıda artık daha sonra tekrar geçmiş yapar not ederim yapıldı diye )
Çarşamba günüde resmi tatil olduğundan eşim evde olucak ve birlikte Eminönüne ineceğiz o yüzden de olamam ama perşembeden sonra yine her fırsatta burada olacağım

Rabbim inşallah sizede nasip eder en kısa zamanda araba sahibi olmayı
Bir hafta öncesine kadar bizde iki tane vardı
Eşim sırf işe gidip gelmek için eski bir tane almıştı kendine geçen sene ( düldül koymuştum adını ) ama iki araba baya bir ağır geldi sonuçta benimkini her gün kullanmasam bile vergisi, kaskosu, bakımı yok muayenesi falan derken eşim istemediğim halde 2.i arabayı aldı tabi baktık kendi zorlanıyor sonunda pes edip 1 sene sonunda sattı arabasını tabi olan bana oldu şimdi işe gidip gelirken benimkini alıyor ve ancak ben bir yere gideceksem bir gece önceden ona tembihliyorumda bana arabayı bırakıyor
Eskidende öyleydi ama çoğu zaman minibüslede giderdi tabi insan çabuk rahata alışınca şimdi arabayı alması beni içten içe fit ediyor ( sonuçta öbür türlü esince atlayıp biryerlere gidiyordum )
Neyse Allahtan kışta pek sık hadi çıkalım diye çocuklarla atlamıyorum her yere
Maddi acıdan rahatlarız inşallah o sayede

Biliyormusunuz yarın benim evlilik yıl dönümüm herzamankinden daha kiloluyum

Canım Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.. Rabbim nice mutlu, huzurlu ve sağlıklı yıldönümleri nasip etsin...Aminnnnnn
İnşallah bir sonraki yıldönümünde çok çok daha zarif olucaksın ben inanıyorum

Aramıza hoşgeldin
Sorma bu ara baya tenha ama inşallah kaptanımız Moni biraz toparlanıp aramıza dönünce burası dahada canlanacaktır
Umarım deng gelir bir dahakine hoş sohbet etmeye fırsatımız olur

Selam herkese ben geldim. Bugün +200 çıktım canım sıkkın.
Ceco tşk ederim iyi dileklerin için.
Eşim mutfakta kahvaltı hazırlıyor sanmayın yıldönümü nedeniyle çocuklarla uğraşmaktan bu saat oldu küçükte beni mesaiye aldı acıktı mecburen

Canım hergün tartılma haftada bir gün belirle kendine o gün tartıl benden öneri.

Selamün Aleyküm kızlarrrrrr

Anneme uğrayıp biraz oturduktan sonra gelip hemen akşam yemeğimide yedim.
Az birşey işim kaldı ama onlarıda birazdan hallederim
Anam yarım yamalak iş yapıyorum neyse yarınıda atlatayımda biraz daha rahat olurum sanırım

Hemen aklımdayken yediklerimide paylaşayım

Sabah bir tek cevizim kalmamıştı ama yinede acıkmadım 4buçuğa kadar

Ben regl olmama rağmen bugün cumaya kıyasla 200 gr eksik çıkıyorum çok şükür inşallah cumaya hepimiz çok daha güzel rakamlar görürüz

Ben geldim tatlı aşeriyorum onun dışında dışarda uçuk bir yemek yemedik. Zaten küçük sürekli ağladı büyük oyun parkındaydı gözümün önünden ayırmeyım diye ona baktım benmi yemeği yedim o mu beni yedi anlamadımm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…