Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Bugün biraz geç yatınca 6da uyanamadım doğal olarak ama yinede çok geç sayılmaz :KK66:
Kahvaltımı ederken birazda buraya bakayım dedim :KK66:

Canım havalardan sanırım bende geçen haftaya nazaran artıdayım o_O
Moralimizi bozmuyor ve cumadan itibaren daha güzel asılıyoruz beslenmelerimize :KK66:
AMA canım millet dukan diyetiyle bir ayda 6-7 kilo veriyor benimki hala 2.5 oldu

Slm 8, takımın şekerleri :KK68::KK68::KK3:nasılsınız herşey yolundamı

sinirlerim bozuldu kızlar dün tok karnıma tarıldım yine geçen haftakiyle aynı çıktım.halbuki regl de oldum ve bittim.acaba yaptığım birkaç kaçamak mı engel oldu.artık cumartesiye kadar saf protein yapacağım :KK43:
Bitanem bozma moralini nol su iç yarına dek günde 2 fincan yeşil çay iç olabiliyor bazen mevsim değişimleri bile etkiliyor kiloyu bu akşam tuzlu yememeye çalış inş yarın tartı yzünü güdlürür cnm ayrıca hergün tartılmamanızı öneririm:KK19:

Dünden beri küçüğüm huzursuz emiyorda emiyor ağlaya ağlaya uyuyor eşim kızdı sütünün kalitesi düştü diyet yüzünden diye. Sabahları reçel yemeyekarar verdim en azından akşama kadar harcarım

Bitanemm eşin yanlış düşünüyor reçel süt yapmazki :KK12: bol su ve yeşillik yemen lazım o zaman sütün çoğalır:KK19:

Slm 8, takımın şekerleri :KK68::KK68::KK3:nasılsınız herşey yolundamı

Bitanem bozma moralini nol su iç yarına dek günde 2 fincan yeşil çay iç olabiliyor bazen mevsim değişimleri bile etkiliyor kiloyu bu akşam tuzlu yememeye çalış inş yarın tartı yzünü güdlürür cnm ayrıca hergün tartılmamanızı öneririm:KK19:

Bitanemm eşin yanlış düşünüyor reçel süt yapmazki :KK12: bol su ve yeşillik yemen lazım o zaman sütün çoğalır:KK19:
Biliyorum bende söyledim gördüğü yerde yerim artık

Takım kaptanım bu yazıya bakarmısın

Evet bitanem baktım paylaşım alanında zamanında 6, takımda yarışıyormuşsun sanırım bu durumda 8, takıma transfer olacaksın öyleyse bir de izinden dönen üye uygulaması yapılacak diye bildirmiş püsküütüm o yüzden geçmişe baktım 269, etapta 85,9 ile izine ayrılmışsın yüzden 116 ya bölünecek ben en iyisi paylaşım alanında bir sorayım kafam çorba oldu püsküütüm açıklık getirsin yarın listeye öyle yazalım seni

bu arada Adayaren tatlım bu hafta izinden dönecekmisin o_O

***8.Takım 385.ETAP***

Ceco34(115,2/ / /%)
Berkuras(98,9/ / /% )
Diamond14(62,6/ / /% )384.etapta bildirimde bulunmadı yüzdesi 2 ye bölündü
yst38(85,9/ / /% )6,takımdan 269.etapta süresiz izine ayrılan üye geri döndü yüzdesi 116 ya bölündü
Adayaren (71,6/0/ 0/% 0)377,etapta izne ayrılan üye döndü yüzdesi 8 e bölündü

8.Takım Ortalaması : %

Umarım öyle olur ömrümün en güzel Yılları elimden gidiyor

Elbette öyle olacak bitanemm artık kaybedecek vaktimiz yok değilmiEn Büyük TÜRKİYE

Şekerler listenizi hazırladım yarın tartı yüzünüzü güldürsün inş Adayaren cnm şayet listeye bu hafta geri döneceksen bildirimini eklersin cnm dönmeyeceksen listeden silebilirsin yarın ben buralardayım iyi gheceler allah rahatlık versin :KK68:

Elbette öyle olacak bitanemm artık kaybedecek vaktimiz yok değilmiEn Büyük TÜRKİYE

Şekerler listenizi hazırladım yarın tartı yüzünüzü güldürsün inş Adayaren cnm şayet listeye bu hafta geri döneceksen bildirimini eklersin cnm dönmeyeceksen listeden silebilirsin yarın ben buralardayım iyi gheceler allah rahatlık versin :KK68:
ellerine sağlık iyi geceler

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Kaç gündür yoğunluktan fenalık geldi :KK57:
Bİr yandan Babamı sık sık dolaşıyoruz, bir yandan ev, bir yandan kızların gönlü olsun ve bir yandanda şu lanet boncukları bitireceğim diye bende ne düzen kaldı ne birşey :KK61:
Dün yoğunluktan akşam doğru dürüst su bile içemediğimi fark ettim :KK67:

Tabi bunun tartıyada yansıyacağı belliydi :KK53:
İsteksiz ve üzgün bir bildirim olacak benim için ama Allahın izniyle yarından itibaren tekrar eski düzenime döneceğim :KK66:
Pazarteside kızın geçikmiş doğum gününü kutlayacağız ( arkadaşları gelsin diye bir hafta geciktirdi ama bu seferde hepsi dershaneye gitmemiz lazım demişler oda tabi sinir oldu o_O iptal et işte diyoruz onada yanaşmıyor :KK57: bakalım artık bugün benim ağzıma bile sürmeyeceğim pastanın siparişini vereceğiz yinede :KK66: olmadı zaten akşamı akrabaları toparlıyacağız onlarla kutlanır olur biter :KK66: )

Şu boncuk işide iyice canımı sıktı hani eşimin dediği gibi milletin şeyine uğraşmaktansa kendime yapıp satarım çok daha iyi :KK66: Hatta şimdiden ben yaptıktan sonra satacak yeri bile buldum :KK48: tabi önce oturup bir kaç ay yavaş yavaş yapıp depolamam lazımki toplu mal verebileyim :KK66:

Neyse lafı uzatmadan berbat bildirimime geleyim :oops:

başlangıç: 124.5 kg
Geçen hafta: 115.2 kg
Bu hafta; 115.6 kg

Gelen; 400 gr ( ödem olduğunu ümit ediyorum )

Toplam giden; 8.9 kg
İlk hedef: 110 kg

spor; oda neymiş :KK48: bu hafta sadece koşturmaca ve 1 kere 1 saat yürüyüş

Söz veriyorum bir sonraki hafta çok çok daha güzel bir bildirim yapacağım :KK66:

merhaba kızlar bu hafta son bildirimimi yapmayacağım ama haftaya söz veriyorum bomba gibi geleceğim . bu arada verdiğim 18 günde toplam kilo 3 oldu çok mutluyum.inşallah nice 3 kilolara diyorum.
bu arada eşimle iddiaya girdik 16 şubata 58 kilo olup olmamasına.kim kazanırsa kendine 1 milyara kadar istediği kıyafetleri alabilecek.inşallah hem kilolarımdan kurtulurum hemde yeni benimle güzel güzel ciciler alırım...

X