Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

onlar oraya 1 haftada gelmiyorki bitanemmm hemen eriyiverse ne güzel olur ama azim ve sabır şart cnmcımm:13:

Hahaha doğru diyosun yıllların birikimi var orda zamanla yürüyüş saatlerimi arttırmalıyım burdan bu sonucu çıkardım :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Squat gerçekten de mükemmel.Kışın zaman bulabilirsem zumba kursuna da hevesleniyorum arada videolara bakıp kendi kendime bir şeyler yapmaya çalışıyorum hreketler çok eğlenceli squatla ilgili bloğu olan sporcu bir bayan var onu da takip ediyorum.Ayy takip etme kalk yapppppp dedim kendi kendime ve bu cevabı yolladıktan sonra 25 squat beni bekler

Heveslendim bende yapim hemen :) o bayanın adını aöyleyebilirmisin merak ettim bakmak isterim :)

Heveslendim bende yapim hemen :) o bayanın adını aöyleyebilirmisin merak ettim bakmak isterim :)

Link vermek yasak mı bilmiyorum ama squatgirl,com diyeyim.Çok güzel şeyler var blogda baya ölümüne squat sloganı yapıyor

İyi geceler kızlar son 25 squat uyku yaptı 1 bardak suyumu içip yatıyorum iyi bakın kendinize :)

Çok teşekkürler.Önerilerine uymak için tümmm gayretimi göstereceğim.Zaten anlık keyif şu tatlılar😑 Başka hangi takımlardasın acaba

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

65.1. 64 umuyordum en azından😟 Kahvaltı ve öğle arasını birleştireceğim bugün.Hayırlısı.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Günaydın kızlar yeni uyandım ve hemen tartıldım . Başlangıç kilom- 71.1 hedef kilom 63

Günaydın kızlar bayramı artı ile kapadım bugünkü kılom 102,1 700 gr almışım bu hafta;( umarım haftaya fazlasıyla veririm yeni arkadaslar hoşgeldiniz bu arada:)

Arzu' dan sevgiler.

Grupta hareket artmaya başladı sanki:) ne güzel birbirimizi gaza getirelim 3,4 Lt su içmeliymişim bunu bilmiyordum tesekkurler

Arzu' dan sevgiler.

merhaba tüm arkadaşlar hoşgelmişler
Ben takımın kayıp kaptanı moni işler güçler bayram yaz derken pek ilgilenemiyorum bu ara takımla sağolsun sweetim takımı yalnız bırakmıyor
Yeni gelenlerle takım canlanmış çok güzel inşallah bu enerjiniz her daim devam eder ve güzel kilolar veririz

Ben ayşe 43 yaşındayım. Evliyim iki yetişkin oğlum var,aöf sosyoloji 4. Sınıf öğrencisiyim.sizlerde kendinizi tanıtırmısını kızlar

Bugün bildirim yok malum bayram haftası diye

Hosbuldum :) bende 20 yaşında maliye bölümü öğrencisiyim yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…