Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Tünaydın fıstıklarrrrrr

Hosbuldum :) bende 20 yaşında maliye bölümü öğrencisiyim yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum :))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

oooo Monicimmmm pırıl pırıl gençler geldi takıma süper olacakkk cıvıl cıvıllll

Hoşgeldin Monicim ne demek bitanemmm

Grupta hareket artmaya başladı sanki:) ne güzel birbirimizi gaza getirelim 3,4 Lt su içmeliymişim bunu bilmiyordum tesekkurler

Arzu' dan sevgiler.

rica ederim Arzucummm bayram haftası artı çıkmak normal bu hafta zaten yarışma yok haftaya cumaya dek toparlarsın bitanem sıkma canını700 gr nedirki

Bir sonraki cuma en az birer kilo daha az yazmamız ümidiyle :81:

65.1. 64 umuyordum en azından😟 Kahvaltı ve öğle arasını birleştireceğim bugün.Hayırlısı.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

inşallah cnm haftaya cuma süper kilolar verilir bitanem kahvaltını en geç 10 da bitrişmeye çalış fazla geç kalmaki metabolizman hemen çalışmaya başlasın

tatlım ben 6. takım kaptanıyım fırsat buldukça heryeri geziyorum ama

Bnde başlıyorm artık

aramıza hoşgeldin cnmmmm başarılar dilerimm

Hahaha doğru diyosun yıllların birikimi var orda zamanla yürüyüş saatlerimi arttırmalıyım burdan bu sonucu çıkardım :)

kesinlikle özellikle kardiyo ağırlıklı yağ yakmaya yönelik sporlar yapmalısın bitanemm

Selamlar ben de 20 yaşında sosyoloji 2. Sınıf :):):) geceleri 25 squat için gaza getireceğim

selam kızlar ben de sizinleyim. Ben pek rejim diyet konusunda başarılı değilim yemeği azaltanlardanım zaten çok da fazla yemediğimi göreceksiniz. Eşimle tanıştığımızdan bu yana 20 kilo aldık ikimiz de. 2 senelik evliyim bankacıyım ve gerçekten zayıflamak istiyorum sırf kilo vereceğim diye üzerime doğru dürüst kıyafet almıyorum. (Yoksa veremem) aranıza 73 kilo ile katılıyorum hedefim ise 55 kilo.

İnşallah hedefinize ulaşacaksınız :)

Bugün ablama kahvaltı sözüm vardı azıcık götürdüm anlayacağınız 50 squat cezasına çarptırdım kendimi. Ay arada ayıptır söylemesi bekunis hap yutuyorum şöyle hemen bir ödem gitsin diye.

[QUOTE=Sweetdimple

tatlım ben 6. takım kaptanıyım fırsat buldukça heryeri geziyorum ama

Oraya da uğrarız bir diyet çayına hihihi

Selam başkan ve bölüm arkadaşı :) ben de mavi (rumuzumdan bağımsız olarak)

Merabaaa :) ben 22 yasındaym ankarada yasıorm yeni mezunum. Gümbür gümbür gelen bir öğretmenim :) boyum 165 kilom 67 ☺️

Ben gruba 3 hafta oldu katılalı ben de eski ve yeni arkadaslara tanıtayım kendimi:)
40 yaşındayım 102 kilo Evliyim 4,5 ve 3 yasında 2 oğlum var Boğaziçi kimya Müh mezunuyum proje yon olarak çalışıyorum 8 sene önce evlendiğimde 82 kılo idim ilk hedefim bu kılo sonra 72 inşallah insülin direncim ve tansiyon problemim var

Arzu' dan sevgiler.

Olumsuzluklar seni yıldırmasın canım sabırla kilo vericeğine eminim hepimize bol şans az kalorili günler :)

Sabah
1 domates
2 yemek kaşığı lor peyniri
2 dilim kaşar peyniri
5 siyah zeytin
1 kupa siyah çay
Ara
2 yemek kaşığı yoğurt
1 tatlı kaşığı bal
Öğle
Lavaş arası 4 köfte domates marul ve 1 bardak ayran
Ara
Ülker çubuk kraker
Yeşil çay
Akşam
4 köfte
2 kaşık pilav
2 elma dilim patates
2 dilim ekmek
1 ayran
Kızlar bugun ki menüm yanlışlara dolu sanırım fazla geldi bana kalorisi yüksek gibi duruyo . 2.5 litre suyumu ve 30 dk yürüyüşümüde yaptım bugun .

Merhaba kızlarrr
Sabah
1 dilim kavun
1 dilim peynir
2 dilim kepek ekmeği
1 yumurta
Öğlen
Yogurt
Domates
Salatalık
Akşam
3 ymk kasıgı bulgur pilavı
6 yemek kaşığı zeytinyaglı fasülye
1 bardak ayran
1 dilim kepek ekmeği
Arada birer fincan sade türk kahvesi ictim
Az önce 1 şeftali yedim birazdan yeşil çayımı içicm
30 dakika yürüyüs + 25 squat yaptmm 😚😚

Musfika menün gayet güzel benimkine kıyasla özellikle :)

Sabah

2 dilim ekmek
2 dilim peynir
4 zeytin
1 salata
1 domates

Öğle

1 kase yoğurt

Akşam

1 kase tarhana çorbası
3 tane zeytinyağlı yaprak sarması
Bol yeşillikli salata

25 mekik 30 dk yürüyüş

Son düzenleme:
Supertaktak seninde menün gayet iyi kararında olmuş :) bende kaçamaklarım sonucunda 2 mil leslie yaptım vicdanım rahatladı biraz :)

İyi akşamlar fıstıklar

afiyetolsun cnm menün süper inş zamanla sabahki o ekmeklerin yerini yumurta alır

öğlen lavaş fazla olmamışmı kuzumm:26: akşamki pilav kararında onda sorun yok muhtemelen pirinç olduğu için üzüldün ama 2 dilim ekmek çok tatlım akşam mutlaka salata bulundurun öğünlerinizde bu illaki klasik salata olmak zorunda değil yeşil mercimek salatası börülce salatası deniz börülcesi buğday salatsı tavuklu peynirli salatalar yapabilirsiniz kendi zevkinize göre

sıkma canını zamanla menüler süper olacak inanıyorum hepinize

Arzucum aynı yaştaymışız hiç merak etme kilolar gidince tüm hastalıklar gidiyor ben karatay yaparak verdim fakat öncesinde şeker ilacı kullanıyordum şimdi o hastallık bitti şükür herşey düzelecek öncelikle inanmalısın ve pozitif cümleler bu konuda çok etkili

Bende katılabilir miyim acaba

ilk sayfadaki kuralları okuyp kabul edersen neden olmasın cnm hoşgeldin

Yumurtadan başka birşey alsa çünkü yumurtaya alerjim var da kaşınıyorum yedikten sonra

hmmm market yumurtası beni de alerji yapıyordu bitanemm ama köy yumurtası tüketince bir sorun olmadı bulma imkanın yoksa 1 ad yerli muzda yiyebilirsin miniklerden yumurta yerine o da tok tutar cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…